Impreza
wieczór panieński
Redaktor: Stars for Europe
Na podstawie: Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z o.o.

Jeżeli pragniemy dobrze się bawić na imprezie, to warto wynająć utalentowanych muzyków

Jeśli pragniemy, aby nasze wesele lub jakaś impreza, którą organizujemy były udane, to musimy zatroszczyć się o właściwą oprawę. Można zaprosić barmana, który sporządzi egzotyczne drinki oraz wynająć zespół grający dobrą muzykę.


Jeżeli pragniemy dobrze się bawić na imprezie, to warto wynająć utalentowanych muzyków

Jeśli planujemy wesele, to warto pomyśleć nad zatrudnieniem utalentowanego DJ-a albo zespołu muzycznego.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do dnia ślubu oraz zabawy weselnej niemal w żadnym przypadku nie są nieskomplikowane, a do tego błyskawiczne. Można śmiało powiedzieć, że tylko w przypadku tak zwanej wpadki, państwo młodzi ogarniają wszystkie sprawy na ostatni moment. Zwłaszcza w Polsce jakoś już się przyjęło, że jeżeli wziąć ślub i organizować zabawę weselną, to na bogato.
zakładanie sobie obrączek
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać najlepszego ślubnego fotografa? Czym się on powinien odznaczać? O czym trzeba wiedzieć?

Zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka każdego ślubu, pamiątka najbardziej cudownej chwili w życiu. Jeśli natrafimy na specjalistę, to możemy być pewni, iż nasze zdjęcie będą oryginalne. Taki specjalista wzorcowo jest przygotowany do zlecenia, dzięki czemu młoda para może być w pełni usatysfakcjonowana ze zrobionych zdjęć.
ślub
Redaktor: JASON 蕭
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można najwłaściwiej wyprawić idealne przyjęcie weselne?

Wesele jest najważniejszą imprezą dla człowieka, do której wszyscy ludzie przygotowują się z właściwym wyprzedzeniem. W dobie naszych czasów organizacja przyjęcia weselnego nie jest trudnym zadaniem, ponieważ do dyspozycji mamy dość sporo renomowanych restauracji. Warto zapoznać się z ich charakterystyką, stawiając na wymarzony lokal. Jeżeli poszukujemy eleganckiej restauracji trudniącej się organizacją imprez weselnych, należy wpisać do wyszukiwarki sformułowanie „Lubin restauracja”.
weselnie
Redaktor: MAURO CATEB
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na jakie aspekty musimy zwracać uwagę przy organizacji wesela?

W naszym życiu sporadycznie zdarzają się chwile, które pożądamy, by były zapamiętane na niepomiernie długi czas. Do ich grona obowiązkowo musimy zaliczyć wszelkie imprezy okazjonalne, które wiążą się z istotnymi chwilami w naszym życiu. Jednym z nich bez wątpienia jest wesele. Zmiana własnego statusu jest w większości wypadków jednokrotną okolicznością w życiu, dlatego też chcemy, aby wypadła ona jak najlepiej. Dziś istnieje relatywnie wiele możliwości, dzięki którym możemy własne wesele uczynić rewelacyjnym.
wesele
Redaktor: Lexi Blue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowywanie imprezy weselnej to ogromne wyzwanie

Prawie każdy z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowywanie imprezy weselnej to ogromne wyzwanie. Prawie na pewno każda młoda para ma ogromny stres związany z tym wydarzeniem. Jak sprawić, aby Twoja impreza weselna była jedną z najmilen wspominanych przez długie lata przez znajomych? Oczywiście nie ma na to jedynej recepty, jednak można wskazać na kilka kwestii, które bez wątpliwości powinny zostać dopięte na ostatni guzik. Między innymi jest to sala weselna. Powinna być na tyle spora, żeby wszyscy goście czuli się w niej komfortowo i nie musieli się tłoczyć, ale z drugiej strony nie może być też zbyt wielka, bo spowoduje to uczucie niechęci.
Pizza
Redaktor: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com

Pizza na wynos - sposób na głód

Wkrótce impreza...godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na "domówkę" ze znajomymi, więc 2h czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 4. Najpierw kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.