Rodzice
koń
Na podstawie: flickr.com

Wakacje na rumaku to jeden z ciekawszych pomysłów wyjazdu dla naszego potomka

Nadchodzący okres wakacji jest dla większości osób jednym z lepszych. Szansa uplanowania urlopu w jakimkolwiek miejscu na świecie jest na pewno nie lada radością, w szczególności, jeżeli fascynuje nas odkrywanie nowych kultur i spędzanie czasu w środowisku bajecznych pejzażów. Z tego powodu należy zastanowić się nad urlopem zdecydowanie wcześniej, by realna była podróż w miejsce, które w największym stopniu nas ciekawi. Nie sposób ukryć, że nieco utrudnioną sprawę mają rodzice, bo nie w każdym miejscu zapewnimy dziecku najistotniejsze potrzeby.
posiłki
Redaktor: Vince M
Na podstawie: http://www.flickr.com

Żeby maluchy nie eksploatowali skarpet w zastraszającym tempie

Kupowanie skarpet dla najmłodszych jest zwykłą koniecznością w ciągu całego roku – ten szczególny element odzieży szybko się zużywa na nogach szybko rosnącego dziecka.


Żeby maluchy nie eksploatowali skarpet w zastraszającym tempie

Pojedynczy zakup skarpetek nie będzie wydawał się duży, jednak kiedy zliczy się wydatki wiążące się z ich kupowaniem przez czas jednego miesiąca szybko dostrzeże się znaczniejszą kwotę.
dieta
Redaktor: Keoni Cabral
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinna wyglądać właściwa nauka przez zabawę i z jakiego powodu warto ją wykorzystywać?

Chyba wszyscy opiekunowie wiedzą, że małe dzieci okazują się być czasem przekorne i często lubią używać sformułowania "nie bo nie". Najgorszym wyborem okazuje się być wtedy zmuszanie ich "na siłę" do czegokolwiek, ponieważ mogłoby to dać (i zazwyczaj tak właśnie jest) same przeciwne, czyli niekorzystne skutki.


W jaki sposób powinna wyglądać właściwa nauka przez zabawę i z jakiego powodu warto ją wykorzystywać?

Należałoby zatem wspomnieć, że najskuteczniejszą metodą edukacji własnych potomków jest nauka przez zabawę, ponieważ można ją zorganizować w taki sposób, że dziecko nie tylko będzie nie w pełni świadome faktu zdobywania wiedzy, ale także szczęśliwe z postaci takiej właśnie nauki.
uśmiechnięte dziecko
Redaktor: Michael Papantonakis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla noworodka – niekończąca się lista potrzebnych artykułów do pielęgnacji nowo narodzonego dziecka.

Zjawienie się w domu noworodka przysparza rodzicom nie tylko dużo radości, ale też dużo zmian w ich do tej pory poukładanym życiu. Początkowo jest im bardzo ciężko odnaleźć się w tak nowym dla nich świecie. Zwłaszcza, jeśli posiadają przy tym w domu nowe sprzęty związane z niemowlakiem, których eksploatacja jest im nieznana.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy kupić dla niemowlaka

Kiedy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo podstawowych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, czego potrzeba, nawet z listą zakupów.
germanicus.pl


Jako rodzice musimy być bez wątpienia wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria kupujemy do codziennej pielęgnacji malucha

Kiedy spodziewamy się dziecka, naszą głowę zaprzątają przeróżne sprawy. Kluczową kwestią, o której należy pamiętać jest niewątpliwie kwestia bezpieczeństwa dziecka obejmująca w praktyce najróżniejsze obszary.
zajęcia dla dzieci
Redaktor: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mały artysta - Występ teatralny dla dzieci oraz akademia muzyczna w Warszawie

Uczniowie w szkole uczęszczają na zajęcia teatralne i z muzyki, czasem te dwa przedmioty są połączone. Ale prawda jest taka, że nie wszystkie dzieci mają ogromny dar do grania i śpiewania. Jednak dzieci powinny brać czynny udział w tych zajęciach. Trzeba nie zapominać, że zajęcia teatralne dla dzieci to nie tylko odtwarzanie scenriuszów na miarę Shakespeare'a, ale co ważne wyrabianie w dziecku koordynacji psycho-ruchowej. Dodatkowo maluchy przez grę aktorską pobudzają własną wyobraźnię. Podobne usługi prowadzą Warszawskie szkoły teatralne.
Telewizory Philips z linii 6000
Redaktor: Philips
Na podstawie: Philips

Zabawy z czterolatkiem - a więc, gdzie poszukiwać pomocy, aby mądrze bawić się wraz z dzieciakiem

Czteroletnie dzieciątko, to dzieciątko dosyć specyficzne. To mniej więcej w tym konkretnym wieku jego rozwój zostaje niewiarygodnie ważny, albowiem to w nim dziecko łapie coraz więcej wzorców zachowania, zadaje najwięcej zapytań, pragnie przebywać wraz z ludźmi.
zabawki
Redaktor: Pradeep Sanders
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każde dziecko zasługuje na to, aby mieć fajne dzieciństwo, które będzie w stanie wspominać przez wiele lat

Brzdące uwielbiają mieć wiele ładnych rzeczy, którymi chcą się bawić. Wśród nich są oczywiście te wyjątkowe, z którymi przenigdy się nie rozstają.
Dziecko na nocniku
Redaktor: Keith Rowley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu faktycznie warto jest zapewnić swoim dzieciom wyśmienite dziecięce lata?

Żadnemu człowiekowi nie należy przypominać, że wszelkie dziecko zasługuje na cudowne oraz z utęsknieniem później wspominane dzieciństwo. A jak je można by każdemu dzieciakowi zagwarantować? Okazuje się być to z punktu widzenia obecnego podejścia do tematu kształtowania najmłodszych trochę kontrowersyjne, wszakże można by spełniać wszelkie jego zachcianki czy brać na wszelkie wycieczki.


Z jakiego powodu faktycznie warto jest zapewnić swoim dzieciom wyśmienite dziecięce lata?

Trzeba także nabywać dziecku wszelkie zabawki, jakie jednak prawidłowo, ażeby urzeczywistniały też inną rolę: edukacyjną.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.