Rodzice
huśtawki
Redaktor: MebleDlaDziecka.pl
Na podstawie: MebleDlaDziecka.pl

Idealny sposób na relaks - Huśtawki

Każdy z nas raczej wspomina jaką przyjemność daje bujanie się na huśtawce. Połowę dziecięcych lat spędzaliśmy w ogródkach zabaw, wstawionych między bloki, gdzie trzeszcząca huśtawka była obiektem największego pożądania. Szczęśliwi, którzy nie zamieszkiwali w blokach mieli własne podwórka i tam zwykle na solidnych konarach drzew rodzice montowali huśtawkę. Obecnie ogródki zabaw wyglądają zdecydowanie lepiej niż zaledwie kilkanaście lat temu.
zabawki
Redaktor: VTech
Na podstawie: VTech

Prezenty świąteczne dla pociech – czym wskazane jest się kierować podczas ich nabywania?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, przede wszystkim dla dzieci, które oczekują na świętego Mikołaja, choinkę ozdobioną światełkami i bombkami oraz prezenty. Dla rodziców z kolei dosyć ważny jest wybór podarków, żeby zagwarantować im radość i spełnić ich pragnienia. Które prezenty sprawdzają się najlepiej? Co warto kupować maluchom, aby wywierać wpływ na ich rozwój?
rodzice z dzieckiem
Redaktor: Luci Correia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na jakie wydatki muszą nastawić się opiekunowie paromiesięcznych niemowląt, czteroletnich maluchów, a także sześciolatków

Koszty, jakie ponoszą opiekunowie w związku z wychowaniem synów oraz córek sięgają nieziemskich kwot. Od chwili narodzin do czasu zakończenia studiów, a czasem nawet dłużej - po podliczeniu wychodzi ponad dwie dekady. Chociaż kupno wyprawki dla noworodka wiąże się z niemałymi wydatkami, to jednakże kiedy pociecha idzie do szkoły podstawowej czy później liceum, to dopiero wtedy te wydatki niepomiernie wzrastają. Opiekunowie, by zaoszczędzić, nabywają używane rzeczy bądź biorą ciuszki od rodziny. Bądź co bądź wydatki bywają jednak nieuniknione.
radosne dziecko
Redaktor: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com

Produkty przeznaczone dla dzieci

Dostosowany z zaangażowaniem asortyment dla malców jest znany rodzicom na znaczną skalę. Wybierają oni tylko wypróbowane opcje, jakie zazwyczaj rekomendują im inni. Przychodząc z wizytą do przyjaciół, jacy mają małe dziecko zwykle kupuje się jakiś mniejszy prezent. Mogą to być smoczki do butelek lovi, jakie dobrze się sprawdziły u ogromnej liczby użytkowników. Są zrobione z bezpiecznych i nadzwyczaj solidnych materiałów, które są specjalnie wyszukane spośród wielu.
Redaktor: timsamoff

Jak możemy dbać o własne dziecko?

Aktualnie niebywale często to jest tak, że rodzice niemal wariują na tle swojego dziecka. To znaczy za bardzo o nie chcą dbać. To niby nic złego, ale powinniśmy zwrócić uwagę, że nasze dziecko będzie przez relatywnie niemałą część swojego życia pod całkowitą naszą opieką. Czyli należy w jakiś sposób przygotować je do normalnego życia. Często rodzice tak naprawdę nie zwracają na to uwagi. To powoduje, że mamy bardzo wielu ludzi, którzy choć powinni założyć już własną rodzinę, to w dalszym ciągu mieszkają z rodzicami. Naturalnie trzeba wziąć poprawkę na to, iż poprzednie pokolenie nie zostawiły młodym zbyt poukładanego świata.
noworodek w szarej czapeczce
Redaktor: Felipe Fernandes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niedługo będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się naprawdę przydać!

Pojawienie się na świecie dziecka to bez najmniejszych wątpliwości podniosłe wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego czekania to czas, przez który można przygotować się na pojawienia się na świecie dziecka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad pocieszą była łatwa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się zakupić właściwą wyprawkę.
dziecko
Redaktor: Hamish Darby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Majtki treningowe to duży krok do dorosłości

Znacznie częściej nabywane są pieluszki wielorazowe. Każdy rodzic chce zaoferować swojemu dziecku to co najwspanialsze, dlatego poszukują oni takich produktów, które będą bezpieczne dla potomstwa, lecz które równocześnie nie będą zbyt drogie.
przedszkole językowe wrocław
Redaktor: luxymie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Powinniśmy uczyć się języka angielskiego nawet od najmłodszych lat

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że języka angielskiego bez problemów uczą się dzieci. Chłoną one wiedzę jak gąbka. Wobec tego musimy zapisać je do językowego przedszkola.
bajka
Redaktor: Tom Page
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bardzo szczęśliwe dziecko, czyli które bajki i motywy bajkowe cieszą się dzisiaj pośród pociech największym uznaniem

Wszyscy z nas będąc maluchem oglądał różnorodnej bajki. Obecnie niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze dzieci bardzo chętnie spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki wciąż jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym pociechom?
Redaktor: Azuddin Saad

Wybór wartościowego przedszkola - w jaki sposób wybrać najlepsze

W pewnych przypadkach posłanie pociechy do przedszkola staje się konieczne. Dzieje się tak na przykład, gdy rodzice pracują i wystarcza im czasu na opiekę nad dzieckiem.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.