Choroba
kobieta pracująca przy komputerze
Redaktor: Kevin Jarrett
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różniące się między sobą wady wzroku i sposoby ich leczenia

Ogromny postęp techniczny sprawił, że obecnie każdy z nas mnóstwo czasu w ciągu dnia spędza przed ekranem komputera oraz telewizora. Wprawdzie używane obecnie urządzenia generalnie nie wywierają negatywnego wpływu na stan naszego zdrowia, ale wpływają negatywnie na kondycję oczu, które nieraz zaczynają odmawiać współpracy. Choroby narządu wzroku to jednak nie tylko wina pracy przy komputerze oraz oglądania telewizora.
śpioszki
Na podstawie: WSZ Edukacja

Karmienie piersią rozpisane od A do Z. Dieta a także przeciwwskazania

Karmienie naturalne jest niezwykle istotne dla rozwoju malucha. Pierwsze miesiące życia brzdąca to czas niezmiernie gwałtownego wzrostu.
In vitro
Redaktor: CIAT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Refundacja in vitro – co dobrze pamiętać

Wiele par z niecierpliwością czeka na przyjście na świat swego dziecka. Niestety, niekiedy rozmaite czynniki powodują że poczęcie albo utrzymanie go w ciele matki kończy się niepowodzeniem. Rodzajów terapii niepłodności jest współcześnie wiele, ale każda jest przeznaczona do zwalczania innych powodów – dlatego w przypadku takich schorzeń, jak niedrożne jajowody, endometrioza bądź sytuacji gdy czas nagli, wskazane jest zapładnianie in vitro, dzięki któremu wiele par od lat posiada swoje dzieci.
starzenie
Redaktor: Your Mildura
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o grzybicy paznokci, profilaktyce i technikach jej leczenia.

Jednym z częściej występujących problemów z paznokciami, jest grzybica. W niejednym przypadku jest rezultatem grzybicy stóp, jaka to choroba jest bardzo powszechna u sporej części społeczeństwa w naszym kraju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.