Dziewczynki
pierwsza komunia
Redaktor: Wojciech Doganowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób dopasować stosowną sukienkę komunijną dla małej panienki?

Pierwsza Komunia Święta to nadzwyczajna okazja w egzystowaniu każdego dziecka. Szczególnie dla dziewczynek to krótki czas, w którym po raz pierwszy zdołają wystąpić w ładnej długiej sukni i poczuć się niby drobne niewiasty. Choć w niektórych parafiach rządzą jednolite stroje, białe alby i analogiczne rozwiązania, to w większości nadal suknie komunijne można wybierać samowolnie.
Zabawki
Redaktor: La Millou
Na podstawie: La Millou

Ewolucja klocków Lego

Ci z nas, którzy urodzili się w latach osiemdziesiątych 20w, na pewno mają w pamięci czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia jedynie w Pewexach lub za granicą. Niejeden chłopiec pragnął tego, żeby rodzina przebywająca w zachodniej Europie wysłała na urodziny nowy zestaw zabawek od Lego.
dieta
Redaktor: Keoni Cabral
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinna wyglądać właściwa nauka przez zabawę i z jakiego powodu warto ją wykorzystywać?

Chyba wszyscy opiekunowie pamiętają, że małe dzieci okazują się być czasem nieposłuszne i bardzo lubią korzystać ze zwrotu "nie bo nie". Najgorszym krokiem okazuje się być wtedy przymuszanie ich za wszelką cenę do jakiejkolwiek czynności, ponieważ może to dać (i zazwyczaj tak właśnie się dzieje) tylko odwrotne, czyli niepożądane skutki.


W jaki sposób powinna wyglądać właściwa nauka przez zabawę i z jakiego powodu warto ją wykorzystywać?

Warto zatem dodać, że najbardziej skuteczną formą edukacji własnych potomków jest nauka przez zabawę, gdyż można by ją przeprowadzić w taki sposób, że potomstwo nie tylko będzie nie w pełni świadome faktu nabywania wiedzy, ale także zadowolone z formy tego typu właśnie edukacji.
kościół
Redaktor: Jim Linwood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bluza z animacji o nazwie Cars/Auta - czyli, coś dla każdego młodego fana samochodzików!

Bluza to elemencik garderoby, który winien się znaleźć wewnątrz każdej, ale to każdej szafie - nie tylko dziecięcej, ale i u persony dorosłej, nie zależnie od mającej w posiadaniu płci.
pani psycholog
Redaktor: TownePost Network
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zabaweczki dla przedszkolaka - co kupić?

Wybór zabawek dla przedszkolaka to ogromne wyzwanie dla rodzica. Sklepowe półki gną się pod naporem najróżniejszych zabawek dla maluchów.


Jakie zabaweczki dla przedszkolaka - co kupić?

W jaki sposób kupić przemyślanie jak też zagwarantować dziecku uciechę z zabawy, a jednocześnie zadbać o jego prawidłowy rozwój? Takowe pytania zadają sobie tysiące rodzicieli.
jeździk retro
Redaktor: John Ragai
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każde dziecko jest inne i ma inne marzenia, ale fajnie jest je ziszczać, żeby na twarzy swojej pociechy zobaczyć radość

Od zawsze wiadomo, że dziewczynki i chłopcy posiadają inne cele i różne gry. Chociaż niejednokrotnie dziewczynki uwielbiają samochodziki, a chłopcy lalki.
Pierwsza Komunia Święta
Redaktor: Dustin and Jennifer Stacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był ważnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające kłopoty z wyborem sukienek komunijnych?

Nie da się zaprzeczyć, że chyba dla każdego dziecka wychowywanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej bez wątpienia jest jednym z istotniejszych dniu w całym życiu. Jeżeli Twoje dziecko właśnie przygotowuje się do pierwszej Komunii, wtedy z pewnością również to przeżywasz. Tymczasem musisz sobie uświadomić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko wielkie wydarzenie w życiu tego małego człowieka, ale także poważne przygotowania na parę miesięcy wcześniej. Jednym z najbardziej problematycznych pytań jest najczęściej na pewno to, w jakich sukienkach wystąpią dziewczynki.
fashionkids
Redaktor: http://fashion-kids.pl
Na podstawie: http://fashion-kids.pl

Bez wątpienia najlepsze opcje, jeśli chodzi o odzież dziecięcą

Odzież dla maluchów dostępna jest na rynku w różnych cenach. Rewelacyjne jakościowo spódniczki dla dziewczynek szyte są także na miarę, dzięki czemu można mieć pewność idealnego dostosowania rozmiaru. Najmłodsze dziewczynki mają już swe wymagania kolorystyczne, natomiast zadaniem rodziców jest zatroszczenie o to, by wybrane ubranko było doskonałego gatunku. Mnogość wyboru, biorąc pod uwagę spódniczki w różnym kolorze to świadectwo troski producenta o swych klientów.
modna dziewczynka
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zapoznaj się z poradami kiedy i co warto kupić dziecku

Który z rodziców nie chciałby, żeby jego rosnące maleństwo wyglądało ładnie? Ubierając niemowlaka, a potem coraz większą osóbkę robimy zwykle proste błędy, np. decydując się na sporą ilość zupełnie nieprzydatnych ubrań. Zapoznaj się z radami na jakim etapie i co warto zafundować maluchowi, a czego unikać mając do ubrania noworodka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.