Masaż
kosmetyki do twarzy
Redaktor: Macnetize.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dogłębne oczyszczanie cery twarzy

Skrupulatne i metodyczne oczyszczanie skóry twarzy to fundament prawidłowej pielęgnacji, jaka jest istotna niezależnie od wieku, lub rodzaju cery. Jest niezwykle istotne, żeby każdego wieczoru skóra pozostała całkowicie oczyszczona. Wyłącznie w pełni oczyszczona cera jest w stanie efektywnie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności wyroby pielęgnacyjne. Porządnie oczyszczona z wszelakich resztek makijażu skóra, to także mniejsze szanse na wypryski.

Relaksujące zabiegi kosmetyczne

Obecnie żyjemy raczej w zawrotnym tempie, między pracą a domem, wciąż biegiem. Mamy mało czasu dla siebie, choćby tak na lenistwo. Z tej racji dobrze jest co jakiś czas zaplanować dla siebie coś wyjątkowego.
Spa, masaż ciała
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jak powinien wyglądać współczesny niepubliczny gabinet rehabilitacji w sporym mieście

Kiedy młodzi ludzie wybierają swój przyszły zawód, to nie zawsze uświadamiają sobie reperkusje powziętych decyzji. Postawioną tutaj tezę świetnie obrazuje wybór nauki na kierunku medycznym. Kto pragnie nauczyć się masażu i w niedalekiej przyszłości wykonywać tę profesję powinien wiedzieć, że niełatwo otrzymać etat w ośrodku rehabilitacyjnym czy klinice, a dodatkowo masowanie chorych pleców wymaga od masażysty wyśmienitej kondycji fizycznej i rzecz jasna siły w rękach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.