Pielęgnacja
W salonie tatuażu
Redaktor: Polones Arts & Tattoo´s
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zadbać o tatuaż w okresie pierwszych dwóch tygodni po wykonaniu?

Oto bezwarunkowe przeciwwskazania uniemożliwiające tatuowanie: ciąża, epilepsja, choroby układu krążenia, hemofilia, łuszczyca, niezagojone rozległe rany na ciele. Żeby zrobić sobie tatuaż trzeba mieć skończone 18 lat (w wypadku wątpliwości trzeba przedstawić dowód osobisty).
dzieci na kanapie
Redaktor: Henry Burrows
Na podstawie: http://www.flickr.com

Artykuły które znajdują zastosowanie u dzieci

Odpowiednia pielęgnacja malucha zapewni nie jedynie komfort snu, zabawy oraz jedzenia, ale także pomoże rodzicielom odnaleźć się w nowej sytuacji. Dobierając wysokiej jakości akcesoria dla dzidziusiów pozwalamy każdemu dziecku otaczać się najlepszymi produktami.
Maszynka do strzyżenia - Lokikoki.pl
Na podstawie: lokikoki.pl

Jak profesjonalnie pielęgnować swoje włosy

Atrakcyjny wygląd jest w naszych czasach niezwykle ważny. Dużo osób przyznaje się do tego, że najpierw zwraca uwagę na wygląd wybierając partnera. Także gazety kreują wizerunek pięknych i zadbanych ludzi odnoszących sukces, którzy są wiecznie młodzi. Mnóstwo profesji wymaga nienagannego wyglądu. Ciało to przecież narzędzie pracy dla aktora.
uroda, kosmetyczka
Redaktor: Zenspa1
Na podstawie: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy chcesz wyglądać pięknie oraz młodo, wybierz się do specjalistycznego gabinetu kosmetycznego

Każda kobieta chce wyglądać ładnie, młodo i wręcz nieskazitelnie. Także mężczyźni coraz częściej odwiedzają specjalistyczne salony kosmetyczne i poddają się zabiegom pielęgnacyjnym właściwym dla ich męskiej urody. Dzisiejsza gama usług kosmetycznych jest bardzo rozległa, dzięki czemu działania pielęgnacyjne dla siebie wyszukają przedstawiciele obydwóch płci. Coraz większy nacisk kładzie się też na dbanie o urodę i formę ciała, zatem podobnych punktów usługowych wciąż przybywa.
kosmetyki do twarzy
Redaktor: Macnetize.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dogłębne oczyszczanie cery twarzy

Dogłębne i metodyczne oczyszczanie skóry twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji, jaka jest znacząca niezależnie od wieku, lub typu cery. Jest niezmiernie istotne, żeby każdego wieczoru skóra pozostała gruntownie oczyszczona. Jedynie w całości oczyszczona cera jest w stanie skutecznie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności wyroby pielęgnacyjne. Porządnie oczyszczona z wszelakich resztek makijażu skóra, to także mniejsze możliwości na wypryski.
Walentynkowy makijaż Golden Rose
Redaktor: Aleksandra Szczepanek
Na podstawie: Aleksandra Szczepanek

Dlaczego kosmetyki są niezwykle ważne? Co nam dają i czym właściwie są?

Twórcy kosmetyków prześcigają w się tworzeniu innowacyjnych receptur na kosmetyki. Dlatego też wyszukują interesujące sposoby, a pracują nad nimi duże zakłady kosmetyczne. Specjaliści od kosmetyków z radością korzystają z rozmaitych, dostępnych technologii i zdobyczy medycyny. Wszystko to po to, by zaspokoić zachcianki znacznie bardziej wymagających klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.