Dziecko
dziewczynka w stroju Myszki Miki
Redaktor: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki podarunek zakupić? Czy masz takie dylematy? Jeśli tak, nie jesteś w tym osamotniony, gdyż to dosyć powszechny problem

Prezenty, temat rzeka. Również masz z tym kłopot. A konkretnie, masz kłopot, ażeby kupić komuś bliskiemu najbardziej odpowiedni prezent? Skoro tak, to raczej jesteś w wielkiej grupie, zapewne większej niż ta, w której są osoby, które zawsze wiedzą, co trzeba kupić. Mowa tu o bliskich, a co o „dalszych”, jeśli można tak do tego podejść? Wypytujemy wtedy znajomych lub zakupimy coś prostego, coś co z pewnością się sprawdzi, nie będzie może oszałamiające, ale nie będzie także szokujące, czyli raczej zostanie zaaprobowane.
ciiąża
Redaktor: DAVID MONROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Macierzyństwo to niewątpliwie poważny temat. Mamusie i Tatusiowie bardzo poważnie traktują ten fakt - i bardzo dobrze – poważnie, ale w tej stresującej sytuacji przyda się odrobina humoru.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
dziecko
Redaktor: Kamilla Oliveira
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie elementy powinniśmy nabyć po narodzinach dziecka?

Posiadanie dziecka bez wątpliwości jest niezmiernie pożądane przez wielu z nas. Dla pewnej części na pewno jest to niezmiernie duże marzenie, które musi obowiązkowo zostać zrealizowanie. Niemniej wprawdzie rzecz jasna fakt posiadania dziecka nie wiąże się tylko z samymi przyjemnościami, bowiem nadzwyczaj po wielokroć wyraźnie przekłada się to zarówno na nadzwyczaj dużą ilość obowiązków.
lalki Monster High
Redaktor: Malik Bagci
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu rzecz jest najlepsza dla małej dziewczynki?

Zabawki są świetnym wyjściem na zajmowanie czasu dzieci. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć jest jedynie przedmiotem – okazuje się być kształtującą kreatywność, zainteresowania i możliwości intelektualne naszej pociechy. Oprócz tego wpływa na na charakter oraz kształtuje wyczucie piękna. Najważniejsze zadanie lalek z perspektywy psychologii jest wpojenie w naszym dziecku poczucia obowiązku, szacunku wobec ludzi oraz dbałości o własne rzeczy.
meble
Redaktor: meblemagnat.pl
Na podstawie: meblemagnat.pl

Jak kupić meble wygodne i estetyczne?

Większa część osób zgadza się, że najbardziej znaczącym elementem wyposażenia mieszkania są meble. Są to sprzęty, które wyglądają inaczej zależnie od roli, jaką mają spełniać, czyli również od mieszkania, w którym się znajdują. Przykładowo mając na myśli meble do sypialni, zazwyczaj na myśl przychodzą takie elementy jak łóżko i szafa ubraniowa. Za to meble kuchenne są zupełnie inne, ponieważ do czego innego są przeznaczone.
Mama z dzieckiem na placu zabaw
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każda mama musi zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, musimy go tylko odnaleźć w sobie

Każda mama jest świadoma tego, że jej pociecha powinna być najszczęśliwsza na świecie. Nie ma od tego wyjątku. Co to właściwie znaczy? Na poziomie życia codziennego nikt nie ma wątpliwości, że dla matki dziecko jest najważniejsze. Bardziej od męża, brata, ojca czy matki.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy mieć przygotowane dla niemowlaka

Gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego wiele koniecznych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
klocki Lego technic
Redaktor: Miika Silfverberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobrym podarunkiem ciągle jest Lego

Zestawy lego technic uradują każdego malca

Mijają dekady, pojawiają się następne pokolenia dzieci, a jednocześnie okazuje się, iż klocki Lego ciągle są tymi zabawkami, którymi dzieci ochoczo się bawią. To wszystko spowoduje, iż ich producenci co chwilę oferują kolejne zestawy, z których udaje się stworzyć nieprawdopodobne szpitale, kawiarnie czy szkoły. Przez to również można śmiało wiedzieć, iż jeśli poszukujemy odpowiedniego podarunku imieninowego dla malca, to świetnie sprawdzą się tutaj zestawy lego technic.
plac zabaw
Redaktor: sikeri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Place zabaw do ogrodu - idealny projekt dla rodzin z posiadających dzieci

To zupełnie oczywiste, że dzieci uwielbiają się bawić na dworze, a jeszcze entuzjastyczniej bawią się na placach zabaw. Niemniej zapracowani rodzice nie zawsze mają czas, by iść z dzieckiem na plac zabaw, a niektóre dzieci są jeszcze nadto małe, żeby puścić je na plac zabaw na własną rękę, bez pieczy osoby dorosłej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.