Dziecko
kolory
Redaktor: Marcin Kargol
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy wiesz, jaką czapkę na zimę kupić dla swego dziecka? Wybór jest ogromny!

Do zimowego okresu należy się odpowiednio przyszykować, także pod kątem garderoby. W przypadku dzieci niezwykle istotne jest to, by należycie przykryć uszy.
Odżywianie
Redaktor: Den Braven
Na podstawie: Den Braven

Przedszkole i rekrutacja do przedszkola - a więc, a jaki sposób zapisać dzieciaka do pierwszej "szkółki" w mieście Wroclaw

Wrocław jak bywa wiadome, to miasto wielu możliwości, jaką rzecz jednak uczynić, kiedy posiadamy dzieciaka, które to musi pójść do przedszkola? Odpowiedź na to pytanie bez problemu odnajdziesz w środku naszego artykułu!


ubrania dla dzieci
Redaktor: Kevin Stanchfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zadbajmy o odpowiednie ubrania dla najmłodszych - najlepsze są zakupy w sieci

Wiele dzieci cierpi na schorzenia ortopedyczne – między innymi dotyczące kręgosłupa, bioder i tak dalej. Nierzadko to rodzice są winni za to, że dziecko jest chore, kiedy niewłaściwie się nim zajmowali. Ważna jest odpowiednia troska o dziecko już od dni narodzin. Jeśli dziecko ma chociażby niewielkie problemy ortopedyczne, to warto zakupić buty profilaktyczne dla dzieci dawid, które będą zapobiegały różnym chorobom i z całą pewnością będą korzystnym rozwiązaniem dla tych pacjentów, którzy mają takie zalecenie od lekarza.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy mieć przygotowane na pierwsze dni naszego potomka

Kiedy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo koniecznych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie również nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co powinniśmy mieć przygotowane dla niemowlaka

Kiedy wiemy, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego sporo podstawowych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Panowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet z listą zakupów.
fotografia
Redaktor: Jerry Lai
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fotografia dziecięca - interesujące pomysły na kreatywne sesje zdjęciowe

Obecnie fotografia dziecięca cieszy się ogromnie obfitą popularnością, bowiem jest to świetny pomysł na doskonałą pamiątkę zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. W dzisiejszych czasach niemało profesjonalnych fotografów oferujących różnorodne usługi fotograficzne zajmuje się między innymi fotografią dziecięcą. Takie zdjęcia bez wątpienia cudnie będą przedstawiać się w każdym rodzinnym albumie, tym bardziej, iż pomysłów na rozliczne sesje dziecięce jest faktycznie mnóstwo.
tabletki
Redaktor: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki wybrać śpiworek dla niemowlaka? O czym należy pamiętać ? Co jest w takiej kwestii najważniejsze?

Śpiworek do spania dla niemowlaka to coś niezbędnego dla każdego niewielkiego człowieczka, który niedawno pojawił się na świecie. Niby nietrudno jest go kupić, ale czy na pewno? Jeżeli nasze dziecko ma skłonność do rozkopywania się w nocy, ponadto płacze z takiego powodu, to wtedy należy przemyśleć dokładnie taki zakup.
niemowlak
Redaktor: julie corsi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co jest potrzebne noworodkowi po powrocie ze szpitala?

Czas przygotowań do narodzin pierwszego dziecka, to jeden z doskonalszych momentów w życiu każdego rodzica. Wskazane jest jednak z wyprzedzeniem postanowić, jakie mebelki, akcesoria, kosmetyki czy odzież okaże się niezbędna.
W sferze aranżowania pokoju dla dziecka kluczową kwestią okazuje się bezpieczeństwo i komfort.
Wskazane jest by wybrać zestawy meblowe, które zaoferują nam takie elementy jak np. przewijak. Łóżeczka posiadają standardową wielkość (120x160 cm) i należy przyznać, iż niewiele się od siebie różnią. Decyzja zależy od metrażu jakim dysponujemy, gustu i sytuacji materialnej. Powinniśmy jednak przeanalizować właściwą twardość materaca.
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Na podstawie: sxc.hu

Co de facto znaczy pojęcie integracja zmysłowa?

Integracja sensoryczna to pojęcie, jakie definiuje trafną organizację bodźców, inaczej wrażeń sensorycznych, jakie spływają poprzez receptory. Oznacza to więc, że nasz mózg odpowiednio odbiera wszystkie bodźce, jakie przybywają do niego przez nasze zmysły, innymi słowy wzrok, słuch, dotyk, równowagę bądź także kinestezję.
dziecko
Redaktor: Ilya Haykinson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

Odwieczne pytanie: gdzie spędzanie dzieciństwa jest bardziej korzystne? W klimacie miejskim czy może wiejskim? Dla dziecka najprawdopodobniej nie ma różnicy, ponieważ przyjmuje rzeczywistość taką, jaka jest, nie zastanawiając się nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który dbać powinien o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapytajmy więc rodziców o tę kwestię, oddajmy głos tym, którzy zachwalają miasto jak i tym tym, co uważają, że jak dzieciństwo to muszą być wiejskie klimaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.