Podarunki
sprzęty małego AGD
Redaktor: Scott Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyszukaj podarunek dla kochanej osoby oraz wiedz, że zmieni on jej humor – niech siła upominków Cię zadziwi!

Mało kto jest świadomy, że podarunki mają w sobie dużo mocy. Można spytać, jak to w ogóle prawdopodobne, lecz sekret ukryty jest w podłożu psychologicznym. Gdy dajemy coś drugiemu człowiekowi wysyłamy impulsy świadczące o tym, iż ją lubimy, pokazujemy jej szacunek, uznanie, a nawet miłość.
torebka prezentowa
Na podstawie: christmasstockimages.com

Oryginalne pomysły na prezenty na rozmaite okazje

Ludzie obdarowują się nawzajem przy różnych okazjach. W każdym z tych momentów sporo osób myśli nad kupnem odpowiedniego upominku dla wybranej osoby. Wybór bardzo często jest niełatwy, zwłaszcza jak określonej osobie daje się prezenty w miarę często.
dziewczynka w stroju Myszki Miki
Redaktor: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki podarunek zakupić? Czy masz takie dylematy? Jeśli tak, nie jesteś w tym osamotniony, gdyż to dosyć powszechny problem

Upominki, temat rzeka. Też masz z tym problem. A konkretnie, masz kłopot, ażeby kupić komuś bliskiemu najlepszy prezent? Skoro tak, to raczej znajdujesz się w wielkiej grupie, na pewno większej niż ta, w jakiej są osoby, które zawsze wiedzą, co trzeba kupić. Mowa tu o bliskich, a co o „dalszych”, jeśli możemy tak to ująć? Wypytujemy wtedy znajomych lub kupujemy coś prostego, coś co na pewno się sprawdzi, nie będzie porywające, lecz nie będzie także szokować, czyli raczej zostanie zaaprobowane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.