Bajki
Kule ortopedyczne
Na podstawie: www.foter.com

Nie masz bladego pojęcia, co kupić bliskiemu dziecku w prezencie urodzinowym? Zobacz nasze pomysły!

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia - to oczywiście znakomity czas, kiedy możemy odpocząć i spędzić wolny czas z najbliższymi, lecz równocześnie źródło wielu stresów dla tych, którzy nie mają fajnych pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla swoich bliskich.
bajek
Redaktor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Co to okazują się być spodnie Minionki i dla kogo okazują się być oferowane?

Wszelakie pokolenia mają swych idoli, którzy nierzadko towarzyszą im w różnorodnych sytuacjach. Nierzadko chodzi tylko o fotografię czy też malunek pochodzącej z takiego filmiku czy też książki postaci, jednak czy to nie właśnie w taki sposób takową popularność zdobyły najsłynniejsze rysunkowe postacie?
dziecko
Redaktor: Jerome Chi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdyby pociechynajmłodsi mogli sami zaprojektować swoją przestrzeń życiową

Dzieci, przede wszystkim te przedszkolne, pragną swojej przestrzeni, gdzie będą mogły bawić się, szaleć, czytać, odpoczywać, a jeżeli by miały taką ochotę, uciec od dorosłych. Dlatego też, jeśli w ogóle to możliwe, byłoby dobrze dać im taką okazję.
Spektakl, DlaMaluchów.Poznań Teatr Atofri
Redaktor: DlaMaluchów.Poznań
Na podstawie: DlaMaluchów.Poznań

Rozrywki dla dzieci – które rozwiązania ma się dziś do wyboru oraz dlaczego wskazane jest z nich korzystać?

Dzieci mają nadzwyczajnie chłonne umysły, wobec tego z pewnością wskazane jest ten fakt wykorzystać oraz postarać się jak najbardziej efektywnie stymulować ich rozwój. Na szczęście, dziś świat obfituje w sporo ciekawych rozwiązań, jak na przykład funkcjonalne zabawki edukacyjne bądź zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.
Redaktor: stevendepolo/ flickr.com

Idealne upominki dla maluchów

Przed Świętami Bożego Narodzenia, to okres kiedy sklepy oraz liczne galerie, przeżywają prawdziwe oblężenie. Wtedy zaczyna się istny pościg za świątecznymi zakupami. Zwłaszcza, że nie ułatwiają tego zewsząd, kuszące oferty po niskiej cenie, doskonała okazja i takie inne męczące i denerwujące szyldy. A najważniejsze przy kupowaniu prezentów to uśmiech na twarzy najbliższych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.