Bajki
Kule ortopedyczne
Na podstawie: www.foter.com

Nie masz bladego pojęcia, co kupić bliskiemu dziecku w prezencie urodzinowym? Zobacz nasze pomysły!

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia - to oczywiście znakomity czas, kiedy możemy odpocząć i spędzić wolny czas z najbliższymi, lecz równocześnie źródło wielu stresów dla tych, którzy nie mają fajnych pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla swoich bliskich.
bajek
Redaktor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Co to okazują się być spodnie Minionki i dla kogo okazują się być oferowane?

Wszelakie pokolenia mają swych idoli, którzy nierzadko towarzyszą im w różnorodnych sytuacjach. Nierzadko chodzi tylko o fotografię czy też malunek pochodzącej z takiego filmiku czy też książki postaci, jednak czy to nie właśnie w taki sposób takową popularność zdobyły najsłynniejsze rysunkowe postacie?
dziecko
Redaktor: Jerome Chi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdyby pociechynajmłodsi mogli sami zaprojektować swoją przestrzeń życiową

Dzieci, szczególnie te w wieku przedszkolnym, pragną własnej przestrzeni, gdzie będą mogły bawić się, szaleć, czytać, odpoczywać, a jeśli zajdzie taka potrzeba, uciec od dorosłych. W związku z tym, jeśli istnieje możliwość, byłoby dobrze dać im taką okazję.
Spektakl, DlaMaluchów.Poznań Teatr Atofri
Redaktor: DlaMaluchów.Poznań
Na podstawie: DlaMaluchów.Poznań

Rozrywki dla dzieci – jakie rozwiązania ma się obecnie do wyboru i czemu dobrze jest z nich korzystać?

Dzieci mają naprawdę chłonne umysły, wobec tego z pewnością warto jest ten fakt wykorzystać i postarać się jak najbardziej efektywnie wspomagać ich rozwój. Na szczęście, dziś świat obfituje w dużo ciekawych rozwiązań, jak na przykład zaawansowane zabawki edukacyjne bądź zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.
Redaktor: stevendepolo/ flickr.com

Idealne upominki dla maluchów

Okres przedświąteczny, to czas kiedy sklepy oraz liczne galerie, przeżywają pękają w szwach. Wtedy zaczyna się istna pościg za świątecznymi zakupami. Zwłaszcza, że nie ułatwiają tego zewsząd, pociągające promocje po atrakcyjnej cenie, promocja i takie tam. A najważniejsze przy nabywaniu prezentów to radość na twarzy krewnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.