Komputer
Gry komputerowe
Redaktor: Dion
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie upominki najlepsze dla wielbicieli gier komputerowych?

Jeśli poszukujemy stosownego podarku dla pasjonatów gier komputerowych to oczywistym wydaje się to, że dobrym podarunkiem okażą się gry komputerowe. Globalni wydawcy gier oferują szeroki asortyment gier na komputer, które wzbudzają dużą popularność. Bardzo modnym koncernem zajmującym się wytwórczością oraz wydawaniem gier jest Take-Two. Gry pc take 2 wydawała w szczególności serie Civilization oraz Grand Theft Auto.
Gry planszowe
Redaktor: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Renesans gier planszowych w naszym opanowanym przez urządzenia elektronicznie świecie.

Sposobów na miłe i rozwijające spędzanie wolnego czasu jest bardzo dużo. Niestety ostatnia dekada przyniosła bardzo dynamiczny rozwój elektroniki, i obecnie w zasadzie większość z nas nosi przy sobie smartfon albo tablet. Także w większości domów stoi telewizor i komputer, i niestety wszystkie te sprzęty ogromnie zmieniły sposób w jaki się spędza wolny czas.
Drewniany domek dla dzieci
Redaktor: Praktiker
Na podstawie: Praktiker

rozrywka w na placu

Każde dziecko śni o tym, aby mieć swój domek. W dzisiejszych czasach mrzonki z dzieciństwa można spełnić kupując go swojemu maluchowi. Drewniany domek dla dzieci to magiczne pomieszczenie, w jakim dzieci zdołają się bez ograniczeń bawić godzinami.
sklep - zbliżenie
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lalki, jakie opanowały w prędkim czasie serduszko niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska partia lalek, która została oficjalnie wydana w 2010 roku. Postacie są inspirowane filmowymi potworami i łączną fantastyką grozy jak również mroku.
pokój dziecka
Redaktor: silentworks
Na podstawie: silentworks

Blogi

Jeszcze do niedawna, nikt nie miał pojęcia, czym jest blog i czemu ma on służyć. Jednostki, jakie kiedyś pisały pamiętnik w papierowej wersji, nie roiły nawet, iż kiedyś będą mogły to utrwalić na kompie i będą mogły się podzielić swymi wywodami z innymi ludźmi.
gry
Redaktor: JAGA
Na podstawie: JAGA

Na podwórku pada deszcz? Najlepiej spędź czas wraz z najbliższymi! w jaki sposób? Przy dobrej grze planszowej!

W obecnych czasach zabawy rodzinne, takie jak bawienie się w gry typu planszowego w czasie paskudnej pogody wydaje się, że odrobinę "odeszły w cień" z powodu ukazania się takiego typu gadżetów jak komputery, tablety, komórki, oraz ich bardziej zaawansowanych alternatyw, takich jak choćby laptopy czy smartfony, a nawet i coraz bardziej znane smartwatche.
Szczeniak, pudel francuski
Redaktor: edgar0587
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w miasteczku Częstochowa - czyli, co uczynić, by dzieciątko nie siedziało wewnątrz domu

Czy twoje dziecko przesiaduje wiecznie w domu, z noskiem w komputerze, lub telefonie? Jeśli tak, no to z całą pewnością zamartwiasz się faktem, iż nie wychodzi z wnętrza domu.
gra planszowa
Redaktor: Angelia Sims
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planszówki cały czas cieszą się powodzeniem

Jak mamy możliwość spędzić czas z rodziną?

Planszówki cały czas cieszą się powodzeniem


Jeśli nie chcemy calutkich dni przeżywać przed telewizorem albo komputerem, to trzeba się zastanowić, jak możemy przeżyć dzień z familią. Pewnie że jeżeli okazuje się być piękna pogoda mamy szansę pójść na spacer, lecz co zrobić, jeżeli pada, a my jednak chcemy ten czas spędzić wspólnie a to nie koniecznie, na siedzeniu na kanapie i oglądaniu kolejny raz jakiegoś filmu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.