Zwierzęta
koń

Czy zainteresują nas wakacje w siodle?

Czy wiemy w jakie miejsce wybrać się na wakacje?

Nadchodzi lato, więc istnieje to już ostatni czas, by zaplanować sobie urlop, tak żeby mieć świadomość, że wrócimy z nich bardzo zadowoleni i że wszystko będzie nam pasowało. Dlatego też trzeba się namyślić nad tym, gdzie wysłać własne dzieci, tak by posiadać pewność, że będzie im się tam podobało i że uzyskają kolejne zdolności, które mogą im się przydać w późniejszym życiu.
Internet
Redaktor: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje karetek i jaką muszą posiadać one załogę?

Teoretycznie to, co to jest ambulans, wie każde dziecko, jednak nie wszyscy wiedzą już jakie są ich wersje oraz kto nimi może właściwie jeździć. Rzecz w tym, że w zależności od jej rodzaju, karetką mogłyby być transportowane nawet zwierzęta.
dziecko
Redaktor: Ilya Haykinson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

Odwieczne pytanie: gdzie spędzanie dzieciństwa jest bardziej korzystne? W klimacie miejskim czy może wiejskim? Dla dziecka najprawdopodobniej nie ma różnicy, ponieważ przyjmuje rzeczywistość taką, jaka jest, nie zastanawiając się nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który dbać powinien o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapytajmy więc rodziców o tę kwestię, oddajmy głos tym, którzy zachwalają miasto jak i tym tym, co uważają, że jak dzieciństwo to muszą być wiejskie klimaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.