Zwierzęta
figurki
Redaktor: Jennie Faber
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierzątek - świetne rozwiązanie na wystrój domu!

Kiedy zostajemy rodzicami dociera do nas, że czeka nas przygoda życia. Z dziećmi jest niesamowicie, ale bywa, że człowiek chce odpocząć. Chociażby przez 5 minut, postanawiamy przysiąść na fotelu i czujemy, że coś nas uwiera. Okazuje się, że usiedliśmy na jedną z figurek z kolekcji zwierzątek naszego dziecka. Bo jeśli chodzi przykładowo o figurki zwierząt, to mogą je zbierać odrobinę większe dzieci. Bo maluchy często coś chcą oderwać, chą coś odgryźć i może się to dla nich nie do końca dobrze skończyć, a starsze dzieci na sto procent będą świetnie się figurkami bawić.
Noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierząt są kapitalne do nauki i zabawy dla wszystkich dzieciaków

Posiadanie potomka to dar dla każdego małżeństwa. Już od momentu poczęcia w domu zmienia się podejście do wszystkiego, bo młodzi rodziciele zaczynają robić wyprawkę dla swojego smyka. W pierwszych momentach ciąży jeszcze nie wiadomo czy narodzi się dziewczynka czy chłopiec, dlatego powinniśmy poczekać do momentu stwierdzenia płci lub stawiać na uniwersalne rzeczy.
koń

Czy zainteresują nas wakacje w siodle?

Czy będziemy mieli już określone urlopowe plany?

Nadchodzi lato, więc istnieje to już ostatni moment, by obmyślić sobie urlop, tak żeby posiadać świadomość, że przyjdziemy z nich bardzo zadowoleni i że wszystko będzie nam pasowało. Dlatego także trzeba się zastanowić nad tym, gdzie posłać swoje dzieci, tak by posiadać pewność, że będzie im się tam podobało i że uzyskają nowe zdolności, które mają szansę im się przydać w późniejszym życiu.
Internet
Redaktor: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje karetek i jaką muszą posiadać one załogę?

Hipotetycznie to, czym jest ambulans, wie każde dziecko, jednak nie wszyscy pamiętają już jakie są ich typy oraz kto nimi może w ogóle się poruszać. Rzecz w tym, że zależnie od jej rodzaju, karetką mogą być przewożone nawet zwierzaki.
dziecko
Redaktor: Ilya Haykinson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

Odwieczne pytanie: gdzie spędzanie dzieciństwa jest przyjemniejsze? W mieście czy na wsi? Dla dziecka prawdopodobnie nie stanowi to różnicy, ponieważ przyjmuje wszystko, takim jakie jest, nie myśląc nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który jest zmuszony zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapytajmy więc rodziców o tę kwestię, dajmy głos tym, jacy zachwalają miasto oraz tym, którzy są przekonani, że jak dzieciństwo to koniecznie wiejskie klimaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.