Zwierzęta
figurki
Redaktor: Jennie Faber
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierzątek - świetne rozwiązanie na wystrój domu!

Gdy zostajemy rodzicami dociera do nas, że czeka nas przygoda życia. Z dziećmi jest wspaniale, ale bywa, że człowiek chciałby odpocząć. Chociażby przez pięć minut, decydujemy się usiąść na fotelu i czujemy, że coś nas uwiera. I już wiemy, że musieliśmy usiąść na kolejną figurkę z kolekcji zwierzątek naszego przedszkolaka. Bo jeżeli chodzi na przykład o figurki zwierząt, to powinny je kolekcjonować trochę większe dzieci. Bo dzieciaki często coś odrywają, próbują odgryźć i może się to dla nich nie do końca fajnie skończyć, a starsze dzieci na sto procent będą bardzo fajnie się figurkami bawiły.
Noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierząt są kapitalne do nauki i zabawy dla wszystkich dzieciaków

Posiadanie bobasa to dar dla każdego małżeństwa. Już od momentu poczęcia w domu zmienia się nastawienie do wszystkiego, albowiem młodzi rodziciele zaczynają robić wyprawkę dla swojego malucha. W pierwszych momentach ciąży jeszcze nie wiadomo czy narodzi się dziewczę czy chłopiec, dlatego powinniśmy poczekać do momentu stwierdzenia płci albo decydować się na uniwersalne rzeczy.
koń

Czy zainteresują nas wakacje w siodle?

Czy zaznaczymy w jakie miejsce udać się na wakacje?

Zbliża się lato, więc jest to już najlepszy czas, aby obmyślić sobie urlop, tak aby uzyskać pewność, że przyjdziemy z nich niesamowicie usatysfakcjonowani i że wszystko będzie nam pasowało. Dlatego też należy się zastanowić nad tym, w jakie miejsce posłać swoje potomstwo, tak żeby uzyskiwać gwarancję, że będzie im się tam podobało i że uzyskają nowe umiejętności, które mają szansę im się przydawać w dalszym życiu.
Internet
Redaktor: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje karetek i jaką muszą posiadać one załogę?

Teoretycznie to, co to jest ambulans, wie każde dziecko, jednak nie wszyscy wiedzą już jakie są ich wersje oraz kto nimi może właściwie jeździć. Rzecz w tym, że w zależności od jej rodzaju, karetką mogłyby być transportowane nawet zwierzęta.
dziecko
Redaktor: Ilya Haykinson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

Odwieczny dylemat: gdzie spędzanie dzieciństwa jest przyjemniejsze? W mieście czy na wsi? Dla dziecka chyba nie stanowi to różnicy, gdyż przyjmuje wszystko, takim jakie jest, nie myśląc nad tym zanadto. Co innego rodzic, który dbać powinien o bezpieczeństwo swoich pociech. Zapytajmy więc rodziców o tę sprawę, dajmy głos tym, jacy zachwalają miejski klimat jak i tym tym, co uważają, że jak dzieciństwo to muszą być wiejskie klimaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.