Zwierzęta
figurki
Redaktor: Jennie Faber
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierzątek - świetne rozwiązanie na wystrój domu!

Gdy zostajemy mamą i tatą dociera do nas, że czeka nas przygoda życia. Z dziećmi jest cudownie, ale czasem człowiek chciałby odsapnąć. Nawet przez kilka minut, postanawiamy przysiąść na fotelu i czujemy, że coś nas uwiera. Okazuje się, że usiedliśmy na jedną z figurek z kolekcji zwierzątek naszego dziecka. Bo jeśli chodzi przykładowo o figurki zwierząt, to powinny je kolekcjonować trochę większe dzieciaki. Bo maluchy często coś chcą oderwać, próbują odgryźć i może się to dla nich nie do końca fajnie skończyć, a większe dzieciaki na sto procent będą świetnie się figurkami bawić.
Noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierząt są kapitalne do nauki i zabawy dla wszystkich dzieciaków

Posiadanie bobasa to dar dla każdego małżeństwa. Już od chwili poczęcia w domu zmienia się nastawienie do wszystkiego, gdyż młodzi rodzice zaczynają robić wyprawkę dla własnego malucha. W pierwszych chwilach ciąży jeszcze nie wiemy czy urodzi się dziewczynka czy chłopiec, dlatego winniśmy zaczekać do momentu stwierdzenia płci bądź decydować się na uniwersalne produkty.
koń

Czy zainteresują nas wakacje w siodle?

Czy posiadamy już określone urlopowe plany?

Zbliża się lato, więc okazuje się być to już ostatni czas, by obmyślić sobie urlop, tak żeby posiadać świadomość, że przyjdziemy z nich niesamowicie usatysfakcjonowani i że wszystko będzie nam pasować. Z tego powodu również potrzeba się namyślić nad tym, gdzie posłać własne dzieci, tak aby posiadać świadomość, że będzie im się tam podobało oraz że zdobędą nowe umiejętności, które mogą im się przydawać w późniejszym życiu.
Internet
Redaktor: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje karetek i jaką muszą posiadać one załogę?

Teoretycznie to, co to jest ambulans, wie każde dziecko, jednak nie wszyscy wiedzą już jakie są ich wersje oraz kto nimi może właściwie jeździć. Rzecz w tym, że w zależności od jej rodzaju, karetką mogłyby być transportowane nawet zwierzęta.
dziecko
Redaktor: Ilya Haykinson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

Odwieczne pytanie: gdzie spędzanie dzieciństwa jest bardziej korzystne? W klimacie miejskim czy może wiejskim? Dla dziecka najprawdopodobniej nie ma różnicy, ponieważ przyjmuje rzeczywistość taką, jaka jest, nie zastanawiając się nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który dbać powinien o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapytajmy więc rodziców o tę kwestię, oddajmy głos tym, którzy zachwalają miasto jak i tym tym, co uważają, że jak dzieciństwo to muszą być wiejskie klimaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.