Balsam
laser
Redaktor: Elite
Na podstawie: Elite

Usuwanie rozstępów laserem oraz endermologia w stolicy - sprawdź na ten temat więcej

W tych czasach każdy chce świetnie wyglądać. Szukamy stale opcji polepszenia swego wyglądu. Nie jest to łatwa sprawa. Bo nie zawsze mamy czas i chęci, żeby posmarować balsamem, a czasem bywa, że nawet systematyczne stosowanie kremów nie wystarcza. Ba nawet odpowiednia dieta i ćwiczenia nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Tak, więc jest sporo metod w medycynie estetycznej, które pozwalają pozbyć się niechcianego problemu.
Kosmetyki
Redaktor: barrabarra
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W poszukiwaniu kosmetycznych nowości, można skusić się na azjatyckie kosmetyki.

Zdrowie a wraz z nim także uroda, od dłuższego czasu stały się bardzo powszechnie poruszanymi tematami, które często są promowane w telewizji. Biorąc pod uwagę to, jak mocny nacisk kładzie się na dbanie o własne piękno, aby jak najdłużej pociągająco i młodo wyglądać, możemy zastanowić się, czy troszcząc się o pociągający wygląd cery, zdrowe, silne włosy i paznokcie, trzeba stosować kosmetyki powszechnie znanych i rozpoznawanych producentów, czy może poszukując czegoś lepszego, protestować produkty jakichś mniej reklamowanych firm, których działanie może być zaskakująco efektywne.
Młody chłopak
Redaktor: Ghislain Berger
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce prawdziwego mężczyzny, czyli z jakiego powodu panowie coraz większą wagę przykładają do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory przewodzili panowie metroseksualni. Następnie przyszła kolej na tzw. drwali. Teraz coraz głośniej jest na temat panów, którzy inspirują się stylem... menela. Bez znaczenia na to, jaki z tych stylów prezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Chcą być piękni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w sztyfcie dawno odeszły do lamusa. Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu dokładnie...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.