Sesja
fotograf ślubny
Na podstawie: epena.pl

Fantazja o fantastycznym weselu zostały spełnione. Co zrobić, aby te momenty utkwiły w pamięci jak najdłużej.

Bajkowa suknia, piękny smoking, sprawdzona orkiestra, aula w pałacu i zabytkowy kościół. To wszystkie punkty muszą być szczególnie dokładne zorganizowane, aby ślub był świetnym wydarzeniem, który będzie wspominać nie tylko para młoda, ale także goście.
ślub
Na podstawie: pixabay

Pomysł na sesję ślubną – o czym trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby zdjęcia miały faktycznie ciekawy klimat?

Fotografie ślubne to najlepsza pamiątka, z tego powodu dobrze jest zatroszczyć się o to, aby były jak najpiękniejsze. W przeszłości, dość częstym rozwiązaniem była sesja w studiu fotograficznym jeszcze przed uroczystością ślubną bądź tuż po niej. Dziś jednak coraz więcej młodych par rezygnuje z podobnych pomysłów, przede wszystkim że modne są sesje plenerowe w oryginalnych miejscach, których nie byłoby szansy zrealizować w dniu ślubu i wesela. W którym miejscu zorganizować sesję ślubną?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były kiedyś wydarzenie istotny dla całej społeczności. Z tej przyczyny (poza funkcją informacyjną mającą sprawdzić czy nie ma przeszkód formalnych) zapowiedzi były, i chyba nadal są wyrażaniem radości. Śladem po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Osoby decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed koniecznością zmierzenia się z tradycją szumnego świętowania tejże uroczystości. Ma się niekiedy odczucie, że w tej kwestii pojęcie skromności oraz rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
Fotografia ślubna
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak poszukiwać fotografa na ślub? Poznaj parę wartościowych rad

Planowanie przyjęcia weselnego to wielkie wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, zwłaszcza, gdy po raz pierwszy robią tak ważną imprezę. Nie mogą się z nią równać urodziny czy rocznica, ponieważ na takie uroczystości zwykle prosimy mniejszą liczbę gości i wszystko odbywa się w domu. W przypadku wesela niezbędne jest zadbanie o dużo większą ilość elementów, a jeden z nich to fotograf ślubny Jelenia Góra. Jak znaleźć odpowiedniego fotografa, by cieszyć się przepiękną pamiątką z jednego z najistotniejszych dni w życiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.