Sesja
ślub
Na podstawie: pixabay

Pomysł na sesję ślubną – o czym trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby zdjęcia miały faktycznie ciekawy klimat?

Fotografie ślubne to doskonała pamiątka, toteż warto zatroszczyć się o to, aby były jak najpiękniejsze. W przeszłości, dość częstym rozwiązaniem była sesja w studiu fotograficznym jeszcze przed uroczystością zaślubin albo tuż po niej. Dzisiaj jednak coraz więcej narzeczonych rezygnuje z tego rodzaju pomysłów, przede wszystkim że modne są sesje plenerowe w niebanalnych miejscach, których nie byłoby szansy zrealizować w dniu ślubu oraz wesela. W którym miejscu zrealizować sesję ślubną?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były niegdyś zdarzenie ważnym dla całej społeczności. Stąd (poza funkcją informacyjną mającą sprawdzić czy nie ma przeszkód formalnych) zapowiedzi były, i pewnie do tej pory są wyrażeniem radości. Śladem po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed przymusem zmierzenia się ze zwyczajem szumnego obchodzenia owej uroczystości. Ma się czasami wrażenie, iż w tej materii pojęcie umiaru jak też rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
Fotografia ślubna
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak poszukiwać fotografa na ślub? Poznaj parę wartościowych rad

Urządzanie przyjęcia weselnego to ogromne wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, szczególnie, gdy pierwszy raz robią tak poważną imprezę. Nie można do niej przyrównywać urodzin czy rocznicy, gdyż na takie uroczystości na ogół prosimy mniejszą liczbę gości oraz wszystko odbywa się w domu. W wypadku wesela wymagane jest zatroszczenie się o zdecydowanie większą ilość elementów, a jednym z nich jest fotograf ślubny Jelenia Góra. W jaki sposób znaleźć właściwego fotografa, aby cieszyć się piękną pamiątką z jednego z najważniejszych dni w życiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.