Sesja
fotograf ślubny
Na podstawie: epena.pl

Fantazja o fantastycznym weselu zostały spełnione. Co zrobić, aby te momenty utkwiły w pamięci jak najdłużej.

Biała suknia, czarny smoking, sprawdzona orkiestra, sala w pałacu i zabytkowy kościół. To wszystkie punkty muszą być w szczególności dokładne zorganizowane, aby ślub był świetnym wydarzeniem, który zapamięta nie tylko para młoda, ale także uczestnicy.
ślub
Na podstawie: pixabay

Pomysł na sesję ślubną – o czym trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby zdjęcia miały faktycznie ciekawy klimat?

Fotografie ślubne to najlepsza pamiątka, z tego względu warto zadbać o to, żeby były jak najładniejsze. W przeszłości, dosyć częstym rozwiązaniem była sesja w studiu fotograficznym jeszcze przed uroczystością ślubną lub tuż po niej. Obecnie jednakże coraz więcej młodych par rezygnuje z tego rodzaju pomysłów, szczególnie że modne są sesje plenerowe w niebanalnych miejscach, których nie byłoby szansy zrealizować w dniu ślubu i wesela. W którym miejscu zorganizować sesję ślubną?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były niegdyś zdarzenie istotny dla całej społeczności. Stąd (poza funkcją informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i pewnie nadal są wyrażeniem radości. Śladem po minionych obyczajach jest skłonność do przesady. Osoby decydujący się na ślub stają przed przymusem zmierzenia się ze zwyczajem wystawnego świętowania tejże uroczystości. Ma się niekiedy wrażenie, że w tej materii pojęcie skromności i rozsądku nie obowiązuje, a wręcz nie jest mile widziane.
Fotografia ślubna
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak poszukiwać fotografa na ślub? Poznaj parę wartościowych rad

Planowanie przyjęcia weselnego to niemałe wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, szczególnie, gdy po raz pierwszy robią tak poważną imprezę. Nie mogą się z nią równać urodziny ani rocznica, ponieważ na takie uroczystości zwykle prosimy mniejszą liczbę gości oraz wszystko odbywa się w domu. W przypadku wesela wymagane jest zadbanie o zdecydowanie większą ilość elementów, a jednym z nich jest fotograf ślubny Jelenia Góra. W jaki sposób znaleźć właściwego fotografa, by cieszyć się przepiękną pamiątką z jednego z najistotniejszych dni w życiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.