Sesja
fotograf ślubny
Na podstawie: epena.pl

Fantazja o fantastycznym weselu zostały spełnione. Co zrobić, aby te momenty utkwiły w pamięci jak najdłużej.

Biała suknia, czarny smoking, sprawdzona orkiestra, sala w pałacu i zabytkowy kościół. To wszystkie punkty muszą być w szczególności dokładne zorganizowane, aby ślub był świetnym wydarzeniem, który zapamięta nie tylko para młoda, ale także uczestnicy.
ślub
Na podstawie: pixabay

Pomysł na sesję ślubną – o czym trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby zdjęcia miały faktycznie ciekawy klimat?

Fotografie ślubne to doskonała pamiątka, toteż warto zatroszczyć się o to, aby były jak najpiękniejsze. W przeszłości, dość częstym rozwiązaniem była sesja w studiu fotograficznym jeszcze przed uroczystością zaślubin albo tuż po niej. Dzisiaj jednak coraz więcej narzeczonych rezygnuje z tego rodzaju pomysłów, przede wszystkim że modne są sesje plenerowe w niebanalnych miejscach, których nie byłoby szansy zrealizować w dniu ślubu oraz wesela. W którym miejscu zrealizować sesję ślubną?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Ślub był niegdyś wydarzenie ważnym dla całej społeczności. Stąd (poza funkcją informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i pewnie w dalszym ciągu są wyrażeniem radości. Śladem po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na ślub stają przed koniecznością zmierzenia się ze zwyczajem hucznego świętowania tej uroczystości. Ma się niekiedy odczucie, iż w tej kwestii pojęcie umiaru oraz rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
Fotografia ślubna
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak poszukiwać fotografa na ślub? Poznaj parę wartościowych rad

Planowanie przyjęcia weselnego to niemałe wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, szczególnie, gdy po raz pierwszy robią tak poważną imprezę. Nie mogą się z nią równać urodziny ani rocznica, ponieważ na takie uroczystości zwykle prosimy mniejszą liczbę gości oraz wszystko odbywa się w domu. W przypadku wesela wymagane jest zadbanie o zdecydowanie większą ilość elementów, a jednym z nich jest fotograf ślubny Jelenia Góra. W jaki sposób znaleźć właściwego fotografa, by cieszyć się przepiękną pamiątką z jednego z najistotniejszych dni w życiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.