Zabawa
zajęcia dla dzieci
Redaktor: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mały artysta - Występ teatralny dla dzieci oraz akademia muzyczna w Warszawie

Uczniowie w szkole mają zajęcia teatralne i z muzyki, bywa, że te dwa przedmioty są połączone. Ale prawda jest taka, że nie każde dziecko ma ogromny dar do aktorstwa i grania na instrumencie. Jednak dzieci muszą brać czynny udział w tych zajęciach. Musimy nie zapominać, że zajęcia teatralne dla dzieci to nie jedynie odgrywania scenriuszów na miarę Dantego, ale co ważne wyrabianie w dziecku koordynacji psycho-ruchowej. Poza tym maluchy przez odtwarzanie ról pobudzają własną wyobraźnię. Podobne zajęcia mają w repertuarze Warszawskie akademie teatralne.
pierwsza komunia
Redaktor: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawy dla małych dzieci - a więc, skąd brać pomyślunki na "pełne zdrowia" zabawy dla tych najmłodszych

Wielu rodziców boryka się z problemikiem, jakim to są zabawy dla dzieciaka, szczególnie jeżeli owe dziecko bywa jedynakiem. Wielu rodzicom zdaje się, iż tym z nich, którzy mają co najmniej dwójeczkę pociech, problemik wraz z zabawami nie grozi, gdyż dzieciaki "zajmą się sobą".
plac zabaw
Redaktor: LEGI
Na podstawie: www.legi-polska.pl

Nauka poprzez zabawę, to chyba najbardziej korzystny sposób, ażeby czegoś nauczyć nasze dziecko. Próbowałaś tego? Nigdy nie jest za późno

Jak okres dzieciństwa, to i uciecha, tu nie ma nawet pola dla żadnych pertraktacji. Wiadomo, jak dzieciństwo to także nauka i obowiązki, lecz bardziej z przymrużeniem oka. Musimy nauczać nasze pociechy, ażeby sprzątały po sobie, by być odpowiedzialnym w tej materii i nie oczekiwać, aż tata lub mama zrobią to za nich. Jednocześnie, to jest jakby punkt poboczny, który wspaniale uzupełnia się z uciechą podczas zabawy. Pragniesz pobawić się kolejną zabawką? Posprzątaj to, czym bawiłeś się dotychczas. Działa? Działa!
dzieci
Redaktor: julie corsi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jedna z najbardziej znanych marek zabawek dla dzieci to świetna alternatywa dla Twojej pociechy

Przygotowane co do najmniejszego szczegółu oferty producenta Fisher Price to efekt owocnej współpracy ze sobą wielu partnerów oraz specjalistów. Tworzenie zabawek z pasją, a dodatkowo na tak rewelacyjnym poziomie to proponowane przez producenta możliwości w rewelacyjnym wydaniu. Wśród ofert firmy czeka na maluszki moc rozrywki oraz pasjonujących zajęć. Wielogodzinna zabawa nie jedynie bawi, jednak również uczy Twojego maluszka najważniejszych zachowań społecznych.
gra planszowa
Redaktor: Angelia Sims
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planszówki cały czas cieszą się powodzeniem

Co możemy robić w deszczowe dni?

Planszówki cały czas cieszą się powodzeniem


Kiedy nie pragniemy calutkich dni przeżywać przed telewizorem czy komputerem, to należy się namyślić, jak mamy możliwość przeżyć dzień z familią. Pewnie że kiedy będzie ładna pogoda mamy szansę pójść na spacer, lecz co wykonać, jeśli pada, a my mimo wszystko pragniemy ten czas spędzić wspólnie a to nie koniecznie, na przesiadywaniu na kanapie oraz oglądaniu kolejny raz jakiegoś filmu?
chłopiec gra na konsoli
Redaktor: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry o pingwinach są bardzo interesujące

Czy nasze potomstwo zainteresowało się pingwinami?
Jeżeli widzimy, że nasze potomstwo okazuje się być zafascynowane pingwinami i interesuje je wszystko, co wiąże się z tymi nielotnymi istotami, to obowiązkowo powinniśmy ukazać mu, jak sporo spraw jest z nimi związane.
sala weselna
Redaktor: www.nakaszubach.pl
Na podstawie: www.nakaszubach.pl

Przygotowania do ślubu czyli co mieć na uwadze przy wyborze sali na weselne przyjęcie

Wesele to wyjątkowy dzień dla narzeczonych i powinno się zrobić wszystko, żeby był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Ale żeby tak mogło być, to przed nim trzeba sporo zrobić, bo organizacja ślubu to niekiedy kilka miesięcy, w czasie jakich należy podjąć sporo ważnych decyzji. Do jednej z pierwszych się zalicza ustalenie terminu ślubu, a to przede wszystkim będzie zależeć od tego, gdzie młodzi zechcą go zrobić.
Nauka przez zabawę
Na podstawie: PIXABAY.COM

Wybierz właściwe przedszkole dla swojego dziecka

Oferty przedszkoli mogą być mocno zróżnicowane
park dla dzieci
Redaktor: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspaniałe i najnowocześniejsze place zabaw dla brzdąców

Dziś place do zabaw dla smyków wyglądają rewelacyjnie. Jest w tym miejscu wszystko co sprawia przyjemność dzieci oraz gdyby mogły byliby w tym miejscu przez pełen okres korzystając z wszelkiej atrakcji czy też z każdego urządzenia jakie są tam szykowane dla maluchów.
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Kiedy dwoje ludzi spotyka się i w sobie zadurza, świat staje się piękniejszy. Wszystko nagle zaczyna być mocniej barwne. Stąpa się delikatniej, skacze wyżej. To wyjątkowe chwile. Później przychodzi jednak ten najważniejszy moment – ślub. I w tę radość wchodzi strach z myślą „Czy będzie idealnie”?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.