Chrzest
spacerówki
Redaktor: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

W jaki sposób wyselekcjonować idealny prezent na pierwsze urodziny?

Wielu z rodziców, także chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, które podarki na roczek będą dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, zupełnie inny powinien być upominek na roczek dla dziewczynki, natomiast inny podarunek na roczek dla chłopca.
chrzciny
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące pomysły na upominek z okazji chrztu. Jaki prezent warto wręczyć maleństwu na upamiętnienie niepowtarzalnego dnia?

Każda osoba, która miała okazję zostać rodzicem chrzestnym zapewne zdaje sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem jest wybranie upominku dla dziecka. Powinniśmy zadbać o to, aby upominek, jaki dajemy z okazji chrztu stanowił pamiątkę na długie lata. Chociaż w sklepach z gadżetami dla dzieci mamy możliwość znaleźć sporo interesujących rozwiązań, wiele z nich nie jest w stanie podkreślić charakteru tak wspaniałego dnia, jakim jest chrzest.
ubrana do chrztu dla niemowląt
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

W co należy ubrać swoją pociechę do chrztu? Sprawdzamy czym się sugerować przy zakupie stroju dla chłopczyka a czym dla dziewczynki!

Chrzest Św. jest pierwszą bardzo ważną uroczystością w życiu każdego dziecka. W tym dniu to właśnie ono jest w centrum uwagi całej rodziny i zaproszonych gości. Tak więc, należy dołożyć wielkich starań, aby chwila ta była podniosła.
chrzest święty
Redaktor: Franz Johann Morgenbesser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Butiki z dewocjonaliami proponują bardzo ładne komplety do chrztu

Narodziny dziecka to moment niesłychanie istotny zarówno dla rodziców jak i pozostałej części rodziny. Od samego początku mówi się na temat tego, kim stanie się w przyszłości, w jaki sposób je wychować i co zrobić, żeby przekazać najistotniejsze wartości. W rodzinach katolickich, po narodzinach potomka wyjątkowo znaczącym aspektem jest chrzest, jaki wedle wierzeń zdejmuje grzech pierworodny. W związku z tym w całej familii, gdy nadchodzi chrzest widać wielkie podniecenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.