Chrzest
spacerówki
Redaktor: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

W jaki sposób wyselekcjonować idealny prezent na pierwsze urodziny?

Wielu z rodziców, także chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, które podarki na roczek będą dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, zupełnie inny powinien być upominek na roczek dla dziewczynki, natomiast inny podarunek na roczek dla chłopca.
chrzciny
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące pomysły na upominek z okazji chrztu. Jaki prezent warto wręczyć maleństwu na upamiętnienie niepowtarzalnego dnia?

Każda osoba, która miała okazję zostać rodzicem chrzestnym zapewne zdaje sobie sprawę, jak ogromnym wyzwaniem jest wybranie upominku dla dziecka. Wypada zadbać o to, aby upominek, jaki wręczamy w dniu chrztu zapewniał pamiątkę na długie lata. Choć w sklepach z upominkami dla dzieci jesteśmy w stanie znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, wiele z nich nie potrafi podkreślić charakteru tak wspaniałego dnia, którym jest chrzest.
ubrana do chrztu dla niemowląt
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

W co należy ubrać swoją pociechę do chrztu? Sprawdzamy czym się sugerować przy zakupie stroju dla chłopczyka a czym dla dziewczynki!

Chrzest Św. jest pierwszą ważną uroczystością w życiu każdego dziecka. W tym dniu to ono jest w centrum uwagi najbliższej rodziny i zaproszonych znajomych. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by chwila ta była podniosła.
chrzest święty
Redaktor: Franz Johann Morgenbesser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Butiki z dewocjonaliami proponują bardzo ładne komplety do chrztu

Narodziny dziecka to moment ogromnie istotny tak samo dla rodziców jak i pozostałej części rodziny. Już na początku mówi się na temat tego, kim będzie w przyszłości, jak je wychować i co uczynić, żeby przekazać najistotniejsze wartości. W rodzinach katolickich, po narodzinach dziecka wyjątkowo istotnym aspektem jest chrzest, jaki wedle wierzeń zdejmuje grzech pierworodny. Dlatego w całej rodzinie, kiedy zbliża się chrzest widać spore ożywienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.