Chrzest
spacerówki
Redaktor: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl

W jaki sposób wyselekcjonować idealny prezent na pierwsze urodziny?

Wielu rodziców, także chrzestnych, nie zawsze do końca wie, jakie upominki na roczek są dla małego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, całkiem inny powinien być podarunek na roczek dla dziewczynki, natomiast inny podarek na roczek dla chłopca.
chrzciny
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące pomysły na upominek z okazji chrztu. Jaki prezent warto wręczyć maleństwu na upamiętnienie niepowtarzalnego dnia?

Każda osoba, która miała okazję zostać rodzicem chrzestnym zapewne zdaje sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem jest wybranie upominku dla dziecka. Powinniśmy zadbać o to, aby upominek, jaki dajemy z okazji chrztu stanowił pamiątkę na długie lata. Chociaż w sklepach z gadżetami dla dzieci mamy możliwość znaleźć sporo interesujących rozwiązań, wiele z nich nie jest w stanie podkreślić charakteru tak wspaniałego dnia, jakim jest chrzest.
ubrana do chrztu dla niemowląt
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

W co należy ubrać swoją pociechę do chrztu? Sprawdzamy czym się sugerować przy zakupie stroju dla chłopczyka a czym dla dziewczynki!

Chrzest jest pierwszą bardzo ważną uroczystością w życiu malutkiego dziecka. W tym dniu to właśnie ono jest w centrum uwagi najbliższej rodziny oraz zaproszonych znajomych. Dlatego warto dołożyć wielkich starań, by chwila ta była podniosła.
chrzest święty
Redaktor: Franz Johann Morgenbesser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Butiki z dewocjonaliami proponują bardzo ładne komplety do chrztu

Przyjście na świat potomka to czas ogromnie istotny tak samo dla rodziców jak i pozostałej części familii. Od razu rozmawia się na temat tego, kim stanie się w przyszłości, jak je wychować a także co uczynić, żeby przekazać najważniejsze wartości. W rodzinach katolickich, po narodzinach dziecka wyjątkowo znaczącym aspektem jest chrzest, który według wierzeń zdejmuje grzech pierworodny. Z tej racji w całej familii, kiedy nadchodzi chrzest zauważa się duże ożywienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.