Higiena
pieluchy dla maluchów
Redaktor: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rodzaje pieluszek

Wybór pieluszek to problem każdego świeżo upieczonego rodzica. Tymczasem na sklepowych półkach znajdziemy wiele rodzajów pieluch, z których każda mama wybierze najbardziej właściwy model dla jej pociechy. Wśród nich można znaleźć zarówno te, które zakładały nam nasze mamy, (czyli flanelowe, frotowe), cieszące się uznaniem mam pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne a także takie, które możemy włożyć do prania.
Babcia Owca
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć dziecko na letni wyjazd? Niezbędnym wydaje się być ciepła kurtka oraz szalik i czapka na zimę

Wyjazd potomka na kolonie, w szczególności ten pierwszy, jest ogromnym przeżyciem dla całej familii. Szczególnie my, rodziciele, zadajemy sobie pytanie: "czy Ewunia da sobie radę", "Kto Krzysia przypilnuje, aby zupa spałaszował", itp. W tym przed kolonijnym "kołowrocie" wkładamy do plecaczka potomka wszystko to, co naszym sądem może mu się nadać, a w szeregu przypadków zapominamy o rzeczach niezbędnych. Oto co powinno znaleźć się w plecaku obozowicza. Zastanów się co dać dziecku na kolonie, aby zbytnio nie obciążać plecaka córki albo syna.
mydło - rodzaje

Jak dbać o higienę

W dzisiejszych czasach wybór dobrych mydeł i środków do higieny nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. Mydło szare czy mydło o zapachu pomarańczy? Dużo zależy tutaj od indywidualnych pragnień,jak również od przyzwyczajeń klienta lub klientki. Aby trafnie wybrać, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące najlepsze mydła i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych specjalistów.
kucharz, restauracja
Redaktor: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Higiena istotnym kryterium wyboru restauracji

Nadrzędnym celem wszelkiej restauracji jest zdobycie ufności jak też zadowolenia klientów. Dobrze wiadomo że, żeby zdobyć dobre wrażenie konsumenta trzeba zatroszczyć się o kilka rzeczy. Nadzwyczaj ważną rolę w restauracjach odgrywa schludność, konsumenci wkraczając do restauracji zwracają na to uwagę, albowiem czystość jak też higiena restauracji jest pierwszym wrażeniem klienta oraz jest kluczowe w dalszej jej ocenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.