Przyprawy
wnętrze restauracji
Redaktor: eyeliam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Diabeł tkwi w szczegółach

Lokal gastronomiczny to nie tylko budynek, jadło i kelnerzy, kucharze. To również klienci, wystrój wnętrza i jakże ważne menu. Nie chodzi tylko o sam zestaw potraw serwowanych przez szefa kuchni, chodzi tu bardziej o formę samego menu. Renomowana restauracja ma profesjonalną karta menu restauracji. Karta menu musi być schludna i przejrzysta. To dwie najważniejsze cechy. Jeśli to zalaminowany papier, to trzeba sprawdzić, czy folia nigdzie nie odchodzi. Jeśli to książeczka, to należy obejrzeć każdą na koniec dnia i sprawdzić czy nie zapodziały się wśród kartek jakieś okruchy. To bardzo istotne by menu było zadbane, a co za tym idzie chciało się złożyć zamówienie. Istotne jest też to, by, co pewien czas dokonać przeglądu dań i odrzucić z menu te, które się są rzadko kupowane. Jeżeli mamy ochotę wprowadzić jakieś zmiany w menu nie zapominajmy, że nie możemy tego zrobić ręcznie. Trzeba na nowo wydrukować kartę dań. Nie piszmy nic i nie skreślajmy odręcznie, bo to bardzo brzydko wygląda.
Sałatka
Redaktor: Crispy
Na podstawie: Crispy

Jeżeli planujesz zorganizować imprezę i potrzebujesz interesujących smakołyków, podaj na stół zdrowe sałatki

Intrygującym pomysłem na obiad jest przykładowo golonka w piwie - danie to na pewno oczaruje Twojego partnera. Golonka w piwie to kapitalne danie, jakie zachwyca szczególnym smakiem i rozmaitym aromatem. Zarówno w wielu książkach kucharskich, jak także w Internecie odszukasz sporo przepisów na golonkę w piwie, w jakich starannie zaprezentowano jakich produktów potrzeba do przyrządzenia tego specjału i w jaki sposób - krok po kroku - sporządzić tą potrawę.
Golonka w piwie
Redaktor: Ejdzej & Iric
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przepisy kucharskie na smaczne dania i smakowite koktajle

Jeżeli jesteś pasjonatem gotowania to bezsprzecznie nieraz próbujesz nowiutkich przepisów, dzięki czemu Twoja kuchnia ubogaca się o nowiuteńkie, wspaniałe dania, wypieki czy też koktajle. Nieraz powinno się przyrządzić coś nowego, fenomenalnego i niepowtarzalnego.
sałatka
Redaktor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zrób sałatkę, która podbije serca Twych znajomych!

Najpopularniejsze potrawy to te, które nie potrzebują wielkiej sumy czasu do przygotowania, a zarazem można je zrobić niskim nakładem pieniężnym. Do grupy takich dań zdecydowanie można dodać sałatki!
Pizza
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Pizza towarzyszy nam już od okresu starożytnych Greków

Nie od dziś wiadomym jest, że pizza towarzyszy nam już od okresu starożytnych Greków. To oni bowiem jako pierwsi piekli owalne chleby, polane oliwą z oliwek, natarte czosnkiem i specjalną kompozycją ziół.
Pizza
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Pizza jest znana już od okresu starożytnej Grecji

Nie od dzisiaj wiadomym jest, że pizza towarzyszy nam już od okresu starożytnych Greków. Właśnie oni bowiem jako pionierzy wypiekali okrągłe bochenki chleba, posmarowane oliwką z oliwek, nasmarowane czosnkiem i szczególną mieszanką ziół.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.