Słodkości
Potrawa z dyni
Redaktor: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przepisy i porady kulinarne w internecie, w jaki sposób można z nich skorzystać

Internet może dostarczyć ogromnej ilości informacji na różne tematy. W zasadzie obecny jest teraz we wszystkich dziedzinach życia, i wiele osób nie może sobie nawet wyobrazić codziennych dni bez przejrzenia kilku stron. Z ogromnym rozmachem internet pojawił się również w świecie kulinariów, współcześnie w internecie funkcjonuje kilkanaście większych i kilka tysięcy mniejszych stron które oferują przepisy i porady kulinarne.
kuchnia - pejzaż
Redaktor: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Torty oraz odmienne słodycze na ważne okazje - gdzie warto zamawiać?

W życiu jest gro sytuacji, na które wymagane są ozdoby, zdobienia czy też słodycze. Nie sposób ukryć, że zwłaszcza znaczące są przyjęcia organizowane z okazji urodzin, w toku których da się znakomicie bawić.
kawałek tortu
Redaktor: Pawel Maryanov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tort, czyli wypiek, który powinien upiększać stół w trakcie ważnych uroczystości familijnych z udziałem berbeciów w roli głównej

Dzieciaki bywają bardziej bardziej wymagającymi degustatorami niż ich dorośli opiekunowie. Jeżeli potrawa będzie nazbyt kwaśna, a nawet zbyt słodka, to nadgryziona porcja bez wątpienia wyląduje w pojemniku na śmieci. Oprócz walorów smakowych i wizualnych, liczą się także walory odżywcze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.