Jedzenie
bar
Redaktor: glennharper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Który bar Wrocław rynek może nam podarować?

Jeśli pragniemy odpocząć i zjeść coś na mieście, to na pewno powinniśmy poszukać miejsce, które będzie proponowało nasz ulubiony rodzaj pożywienia i które w dodatku podaruje nam gwarancję, że będziemy mieli możliwość zjeść w sympatycznej atmosferze.
Dziecko je zdrowo
Redaktor: Luis Roberto Lainez
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwój dzieci w oparciu o zbilansowaną dietę

Każdy opiekun próbuje oferować swoim dzieciom jedzenie o znakomitej jakości. Jest wiele marek produkujących żywność dla dzieci, bazującą na piramidzie zdrowego żywienia i powstającą tylko z wyszukanych produktów, które zyskują w oczach opiekunów niemały szacunek.
Zdrowe jedzenie
Redaktor: HarshLight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli w nadchodzącym letnim okresie zamierzasz rozpocząć drastyczną dietę i zrzucać zbędne kilogramy - warto zapoznać kilka wskazówek na temat zdrowego trybu życia i metod na skuteczne odchudzanie.

Egzystencja w stolicy pełna jest niespodzienek i wyzwania. Gdy nadchodzi wiosna - wiele się modyfikuje. Zrzucamy cięższe i grube ubrania, zaczynamy czuć się lżej i zwinnie, bardziej dbamy o siebie.
jedzenie
Redaktor: Jaap Joris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Catering jako opcja zdrowego żywienia

W dzisiejszym, zabieganym świecie mamy coraz mniej czasu na zdrowe, zbilansowane posiłki. Nierzadko żywimy się w kioskach z niezdrowymi chamburgerami, albo raczymy się żywnością smażoną w głębokim oleju wątpliwej jakości. Metoda żywienia ma olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, wygląd i nastrój.
market
Redaktor: Christophe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planowanie zakupów spożywczych – co dobrze jest mieć współcześnie przede wszystkim na uwadze?

Artykuły spożywcze to dosyć ważny punkt w domowym budżecie statystycznej polskiej rodziny, szczególnie jeśli jest ona duża. Zadowalającej jakości pożywienie to kategoryczna podstawa, jako że dieta oddziałuje na zdrowie człowieka. Specjaliści jednakowoż alarmują, że co roku marnuje się naprawdę dużo jedzenia. Oczywiście, ma to znaczenie nie tylko etyczne, ale również finansowe.
gastronomia
Redaktor: www.audio-luci-store.it
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odzież dla gastronomii musi wypełnia właściwe normy

Pracujący w kuchni zawsze mają odpowiednie stroje
Wiemy jaki mundur ma strażak czy policjant, w większej części zawodów strój ten okazuje się być dość mocno dowolny, jednak dużą wagę kładzie się na to, jak ubrani okazują się być kucharze, cukiernicy a nawet kelnerzy.Dlatego nie powinno nas zaskakiwać to, że w kuchni obowiązkowe są czepki, które zakrywają nasze włosy i nie dopuszczają do sytuacji, żeby wpadały one do szykowanego jedzenia.
garneczki.pl/produkty/patelnie-grillowe,150
Redaktor: Darcy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konieczne w profesjonalnej restauracji i ośrodku gastronomicznym

Gdy idziemy do restauracji to najważniejsze dla nas jest, by podano nam smaczne jedzenie. Niewiele osób myśli o tym, jak dokładnie wygląda kuchnia w restauracji i jak kucharz przygotował danie. Choć powinniśmy przyznać, że ostatnimi czasy trochę się to zmienia, bo widzimy różne programy w telewizji i nagle dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, przez co będąc klientami restauracji jesteśmy bardziej wybredni.
Wiosenna dieta
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Dlaczego warto poświęcać jak najwięcej uwagi wartościowemu żywieniu kobiet, które są w stanie błogosławionym

Ciąża jest szczególnym okresem w egzystencji trzydziestolatek. Niektóre z nich przygotowują się do rodzicielstwa jeszcze na długo przed planowanym poczęciem. Dobrze się odżywiają i łykają kupione w aptekach preparaty witaminowe. Kiedy wreszcie test utwierdzi je w przekonaniu, że za 9 miesięcy zostaną szczęśliwymi matkami, to na ich miskach zaczynają pojawiać się specjalnie skomponowane potrawy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.