Pokój
dziecko
Redaktor: Jerome Chi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdyby pociechynajmłodsi mogli sami zaprojektować swoją przestrzeń życiową

Dzieci, przede wszystkim te przedszkolne, pragną swojej przestrzeni, gdzie będą mogły bawić się, szaleć, czytać, odpoczywać, a jeżeli by miały taką ochotę, uciec od dorosłych. Dlatego też, jeśli w ogóle to możliwe, byłoby dobrze dać im taką okazję.
kanapa w pokoju dziecięcym
Redaktor: lynn-anne bruns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Meble do pokoju dziecięcego - w jaki sposób wybrać unikalne oraz praktyczne meble zapewniające dzieciom bezpieczeństwo

Zaopatrując dziecięcy pokój przykładamy ogromną uwagę zarówno do walorów wizualnych, jak też do bezpieczeństwa naszej pociechy. Dziecięce meble powinny wyróżniać się wieloma interesującymi motywami, jak również owalnymi wykończeniami, które zapewniają doskonałe bezpieczeństwo. Coraz większą popularnością, jeśli chodzi o meble dziecięce cieszą się dziś łóżka piętrowe, które stanowią doskonałe rozwiązanie tym bardziej, jeśli jeden pokój zamieszkuje więcej niż jedno dziecko.
pościel dla dzieci
Redaktor: Kids Town
Na podstawie: Kids Town

Cudowna pościel zawsze na plus?

Gdy mamy zamiar położyć się spać mamy nadzieję na to, że zregenerujemy siły. Dorośli mają wiele metod na to, żeby przysnąć.

Naklejki dla dzieci dopomogą przemienić ich pomieszczenie

Pokój dziecka ciągle powinien być wesoły oraz barwny. Przez to wybieramy kolorowe farby na ścianę, kolorowe meblościanki, nie mówiąc już o przedmiotach, które są dopełnieniem tej kolorowej mozaiki. Jeśli mimo wszystko chcemy w fajny sposób przemienić pomieszczenie naszego maleństwa, sprawić że na ścianach zjawią się obrazki, które będą wiązały się w całość i razem będą przydawały temu wszystkiemu jakiś sens, to możemy zobaczyć co oferują nam naklejki dla dzieci.
pokój dziecka
Redaktor: Feretti
Na podstawie: Feretti

W jaki sposób przekonać dziecko do porządkowania swoich rzeczy

Robienie porządków, och te obowiązkowe sprzątanie, powtarzałeś od małego, gdy rodzice mówili, że masz sprzątać pokój. No i porządkowałeś, na pól gwizdka, co prawda, ale robiłeś, co twoje, jak mężczyzna, który nie miga się od pewnych postanowień. Po latach doceniasz trud włożony w takie wychowanie… A może jednak nie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.