Pokój
Niemowlę
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejszy dekoracja pokoju niemowlaka - zobacz!

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zazwyczaj długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Aranżacja pokoiku dla niemowląt powinniśmy być dostosowany do potrzeb malucha jak i jego rodziców.
łóżka dziecięce
Redaktor: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Berbeć oraz jego wymagania - a więc jakie meble dobrać dla rosnącego dzieciątka

Myślisz nad, jak udekorować pomieszczenie swojego pociechy? W jaki sposób dobrać spanie, jakie meble? Przeczytaj ten mini artykuł, a na pewno się nie zawiedziesz


Berbeć oraz jego wymagania - a więc jakie meble dobrać dla rosnącego dzieciątka

Wbrew iluzji, udekorowanie pomieszczenia dorastającego malucha nie jest w istocie prostą rzeczą, jakby się mogło zdawać.
dziecko
Redaktor: Jerome Chi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdyby pociechynajmłodsi mogli sami zaprojektować swoją przestrzeń życiową

Dzieci, szczególnie te w wieku przedszkolnym, pragną własnej przestrzeni, gdzie będą mogły bawić się, szaleć, czytać, odpoczywać, a jeśli zajdzie taka potrzeba, uciec od dorosłych. W związku z tym, jeśli istnieje możliwość, byłoby dobrze dać im taką okazję.
kanapa w pokoju dziecięcym
Redaktor: lynn-anne bruns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Meble do pokoju dziecięcego - w jaki sposób wybrać unikalne oraz praktyczne meble zapewniające dzieciom bezpieczeństwo

Zaopatrując dziecięcy pokój przykładamy szczególną uwagę zarówno do walorów wizualnych, jak też do bezpieczeństwa naszego dziecka. Dziecięce meble powinny charakteryzować się różnorodnymi interesującymi elementami, jak też zaokrąglonymi wykończeniami, jakie gwarantują doskonałe bezpieczeństwo. Rosnącą popularnością, jeśli chodzi o meble dziecięce cieszą się dziś łóżka piętrowe, które stanowią bezkonkurencyjne rozwiązanie tym bardziej, jeśli jeden pokój zamieszkuje więcej niż jedno dziecko.
pościel dla dzieci
Redaktor: Kids Town
Na podstawie: Kids Town

Wspaniała pościel zawsze jest dobrym pomysłem!

Kiedy kładziemy się spać mamy nadzieję na to, że zregenerujemy siły. Dorośli posiadają wiele sposobów na to, żeby przysnąć.

Naklejki dla dzieci dopomogą przemienić ich pomieszczenie

Pokój maluszka ciągle musi być radosny oraz kolorowy. Dlatego wybieramy kolorowe farby na ścianę, barwne meblościanki, nie wspominając już o zabawkach, które dopełniają tej barwnej mozaiki. Jeżeli jednak chcemy w fajny sposób zmienić pomieszczenie naszego maleństwa, sprawić że na ścianach pojawią się obrazki, które będą łączyły się w całość oraz razem będą nadawały temu wszystkiemu jakiś sens, to możemy sprawdzić co oferują nam naklejki dla dzieci.
pokój dziecka
Redaktor: Feretti
Na podstawie: Feretti

W jaki sposób przekonać dziecko do porządkowania swoich rzeczy

Porządki, och te obligatoryjne sprzątanie, mawiałeś od najmłodszych lat, gdy rodzice mówili, że masz sprzątać pokój. No i porządkowałeś, na pól gwizdka, co prawda, ale czyniłeś swoją powinność, jak prawdziwy facet, który nie ucieka od pewnych postanowień. Po latach docenisz trud włożony w takie wychowanie… A może nie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.