Lakier
Czerwone paznokcie

W jaki sposób utworzyć cieniowane paznokcie!

Przyszedł czas andrzejkowych i sylwestrowych imprez. Będziesz potrzebować w tym okresie koncepcji na bardzo szybką stylizację włosów, paznokci i makijaż. My opiszemy ci jak zrobić cieniowane paznokcie. Powinnaś mieć trochę cierpliwości i czasu do prób.
Maszynka do strzyżenia - Lokikoki.pl
Na podstawie: lokikoki.pl

Jak profesjonalnie pielęgnować swoje włosy

Zadbany wygląd jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotny. Bardzo wiele osób przyznaje się do tego, że najpierw zwraca uwagę na wygląd przy wyborze partnera. Również media kreują wizerunek atrakcyjnych i zadbanych ludzi sukcesu, którzy nigdy się nie starzeją. Mnóstwo profesji wymaga atrakcyjnego wyglądu. Ciało to w końcu narzędzie pracy dla aktorów.
Salon piękności
Redaktor: Special Olympics Connaught
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stylista dla każdej kobiety

Zadbanie o własną urodę to teraz niemal obowiązek każdej szanującej się dziewczyny. Cudowny wygląd jest bowiem wizytówką w kontaktach interpersonalnych ,jak i tych pracowniczych. Ponadto pomaga on nieraz cudnie się poczuć, pozytywnie wpływa na postrzeganie własnej osoby oraz na poczucie własnej wartości. Manicure hybrydowy, czy inna usługa stylisty? Wybór jest zależny w tym wypadku tylko od marzeń klientki i zasobności jej portfela.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.