Wnętrza
gry planszowe
Redaktor: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapka dla dzidziusia – czym okryć głowę małego dziecka?

Czapeczka, kapelusik bądź chusta – to nakrycia głowy, jakie w większości wypadków wybieramy dla oseska. Ale czy na pewno wiemy, kiedy które okrycie główki zakładać? I na co kierować uwagę w czasie sprawunków, ażeby dobrze je dopasować? Przeczytaj, kiedy czapka jest niezbędna, a kiedy możesz jej niemowlęciu nie zakładać.


Czapka dla dzidziusia – czym okryć głowę małego dziecka?

Kiedy skonfrontujesz wymiary główki bobaska z rozmiarem całego jego ciałka, zapewne spostrzeżesz, że jest ona nieproporcjonalnie ogromna.
wnętrze restauracji
Redaktor: eyeliam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciesz się smacznymi potrawami kuchni polskiej i obserwuj wspaniałe widoki

Jednym z większych miast zachodniego regionu naszego kraju jest Lubin, miejscowość zwana także niekiedy jako Zielone Płuca Polski. Ta nazwa wzięła się stąd, że trzydzieści procent jego powierzchni to tereny zielone. Wyjątkowe położenie, szeroka noclegowa baza i duża ilość atrakcji powodują, że miasto to coraz chętniej jest odwiedzane przez licznych turystów. A gdzie są turyści, tam potrzebne będą kawiarnie, restauracje i bary, bo w końcu turyści lubią dobrze zjeść, ale również wypić kawę czy piwo.
Niemowlak i jego zabawki
Redaktor: Alexander Torrenegra
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trzeba zachować ważne dla nas chwile na profesjonalnych zdjęciach

Coraz częściej zauważamy fakt otrzymanie profesjonalnie przygotowanych fotografii, na których wszystko jest świetnie zrobione, przez to także znacznie znaczniejszym powodzeniem radują się różnorakiego typu sesje. Nie przestajemy już jedynie na tych ślubnych, lecz także coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które wykonywane mogą być w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w terenie, jeżeli jedynie pogoda na to pozwala.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.