Kultura
teatr
Redaktor: Robert Jaworski
Na podstawie: TEATR MONTOWNIA

Zajęcia teatralne dla dzieci Warszawa, grupy plastyczne czy inne zajęcia artystyczne – czyli powinno się żyć nie tylko w świecie wirtualnym

O dominującej roli internetu pisze się dziś wiele, podkreślając zarówno jego wady, jak i zalety. Świat wirtualny coraz bardziej dominuje w różnorakich sferach naszego życia. Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma możliwości, by zastąpił każdą z nich. Pesymiści podkreślają, że obecna kultura marnieje i kręci się wyłącznie wokół wirtualnej rzeczywistości, która przenika rozmaite sfery naszej codzienności. Jest to chyba jednak nader wygórowane nastawienie, gdyż to właśnie internet umożliwia nam swobodny dostęp do osiągnięć kulturowych.
nowowczesna szkoła

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, bądź okolicach i pragniesz dowiedzieć się więcej na temat historii miejscowości - warto zaczerpnąć trochę informacji na temat placówki, jaką jest Szkoła Żydowska

Wrocław, to jedno z większych i najcudowniejszych miast w Naszym kraju. Słynie z wielu zabytków i zadziwiających punktów, a architektura i funkcjonalność ściągają w całym roku ogromną liczbę turystów. W roku 2016 - Wrocław ma spełniać rolę Europejskiej stolicy kultury, co wiąże się z radosnymi obchodami i lawiną sposobności i imprez. Każdy potencjalny mieszkaniec Państwa polkiego powinien odwiedzać to miejsce.
Para Młoda
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać naprawdę odpowiednią salę weselną, żeby zyskać gwarancję satysfakcji?

Wesele, a więc przyjęcie organizowane po zaślubinach, to nadal naprawdę mocno zakorzeniona w polskiej kulturze tradycja. Sporo osób decyduje się na zorganizowanie rzeczywiście hucznych przyjęć, nawet na 200 lub 300 osób. Istotne znaczenie ma zazwyczaj wybór najbardziej zadowalającej sali weselnej. Jakie zagadnienia w pierwszej kolejności należy mieć na względzie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.