System
dron w powietrzu
Redaktor: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Drony zaatakowały rynek elektroniczny i kradną tym samym serca klientów! Warto już dziś sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, wciąż przekształcającym się rynku elektroniki i sprzętów już jakiś czas temu zaczęły królować drony. Są one małe i tak naprawdę to jak na swoją zaawansowaną technologię stosunkowo nie drogie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie łatwa, nawet dziecko może całkowicie sobie z nią poradzić. Z drugiej strony patrząc, obeznana osoba, która zna drona, może spowodować, że stanie się on eksperckim urządzeniem do filmowania i fotografowania.
Kobieta u lekarza
Redaktor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Poszukiwania dobrego lekarza

Jak znaleźć dobrego alergologa w wielkich miastach? Przede wszystkim najzdrowiej nie nie dać się chorobie. Jednak czasami potrzebujemy konsultacji medycznej. Mamy wielu specjalistów, ale system zdecydowanie przeszkadza w dochodzeniu do zdrowia. Przywykliśmy, że tylko prywatnie wybieramy stomatologa czy gabinet okulistyczny Toruń i inne duże miasta maja tak duży wybór, że w każdym miejscu znajdziemy skutecznego lekarza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.