Zabieg
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Zabiegi kosmetyczne , które pozwalają się odmłodzić

W dzisiejszych czasach bardzo szybko rozwija się wszystko, co z kosmetyczną branżą związane. Lekarze medycyny estetycznej chcą, by wszystko, co robią było jak najmniej inwazyjne. Do tego dochodzi wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie można zapisać się na różnego typu zabiegi upiększające naszą cerę. A ostatnimi czasy bardzo powszechne okazały się nici do liftingu twarzy. Tego typu nici są dostosowywane do każdego zabiegu, tzn. zależnie od osoby. Najważniejsze w takim rodzaju liftingu jest to, że nie zostawia on zbędnych blizn, nie jest potrzebne nacinanie skóry , by uzyskać młodzieńczy wygląd.
badanie wzroku
Redaktor: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasze zmysły umożliwiają nam orientację w rzeczywistości. Co jednakże, jak zaczynają się psuć, zwłaszcza pogarsza się nasz wzrok?

Nasze zmysły umożliwiają nam orientację w świecie, są potrzebne, by normalnie funkcjonować. Co jednakowoż zrobić, kiedy jeden z nich właśnie się psuje? Szczególnie jak jest to wzrok? Na szczęście są metody, żeby sobie z tym poradzić.
Nogi
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Gdzie pytać o sprawdzonego chirurga do wykonania zabiegu odsysania tłuszczu?

Liposukcja, określana niefachowo odsysaniem tłuszczu, jest działaniem natury chirurgicznej, którego podstawowym dążeniem jest pozbycie się nadwyżkowej tkanki tłuszczowej w tych miejscach, które niełatwo jest odchudzić samą dietą oraz aktywnością fizyczną. Nie określa się go jako zabieg stricte odchudzający, a bardziej modelujący konkretne części ciała. Z uwagi na to, że jest to spora ingerencja w ludzkie ciało, należy znaleźć cenionego fachowca, który wykona wspomniany zabieg bezproblemowo.
restauracja
Redaktor: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Hotele w Ciechocinku

Nie każdy wie gdzie dokładnie leży Ciechocinek, ale niemalże każdy jest w stanie wyrecytować słowa z piosenki o deptaku w Ciechocinku. Tak to już bywa z nami Polakami, że po prostu ta nazwa jest nam faktycznie dobrze znana, choć czasem możemy mieć problem ze zlokalizowaniem owej miejscowości. A Ciechocinek znajduje się w woj. kujawsko-pomorskim i od wielu lat jest jednym z najsłynniejszych miejsc uzdrowiskowych w naszym kraju.
dentysta

Jak układać zbyt długie kędziorki?

Częstym ambarasem panów jest układanie dłuższych włosów. W tym sezonie nadzwyczaj popularne będą fryzurki, gdzie boki oraz tył ścinane są krótko, natomiast góra pozostaje przedłużona.


Jak układać zbyt długie kędziorki?

Takie strzyżenie wymaga pielęgnacji włosów oraz powszedniego układania ich.
depilacja
Redaktor: Elite
Na podstawie: Elite

Depilacja intymna mężczyzn warszawa a także inne zabiegi kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn

Prawdopodobnie wszyscy dbają o własne zdrowie, a metod na to, żeby być zdrowym oraz wyglądać świetnie jest rzeczywiście ogrom. Zawsze powinniśmy przede wszystkim pamiętać o tym, ażeby przestrzegać zdrowych nawyków żywieniowych i starać się przykładowo minimum pięć razy każdego dnia jeść jarzyny lub owoce. Dobrą metodą na utrzymanie dobrego samopoczucia jest także uprawianie sportu. Uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportu jest zresztą zawsze jak najmocniej konieczne.
kobieta przy falochronie
Redaktor: Cristian Dina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwiązania współczesnej chirurgii plastycznej stanowią ogromną pomoc dla mnóstwa osób

Wizerunek jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotny i poświęcamy dużo czasu na to, żeby się ślicznie prezentować. Zależy nam, by być dobrze odbieranym przez ludzi, a to przecież przez nasz strój lub uczesanie spełniana jest ocena i powstaje pierwsze wrażenie, jakie w licznych przypadkach jest decydujące.
gładkie nogi
Redaktor: 123rf
Na podstawie: 123rf

Dla licznych pań depilacja laserowa jest zabiegiem niszczącym ich kompleksy

Nie sposób ukryć, iż na obecną chwilę wygląd ma dla ludzi istotne znaczenie. Nie ulega wątpliwości, że w największym stopniu tyczy się to kobiet, jakie wyszukują wszelkich możliwych rozwiązań, aby niwelować oznaki starzenia.
medycyna estetyczna
Redaktor: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co

Czy powinniśmy korzystać z zabiegów, w których stosuje się botoks? Jak wyglądają takie zabiegi?

Botoks powoduje, iż rysy robią się łagodne, zaś twarz prezentuje się o kilka lat młodsza. Botoks jednakowoż działa tylko na zmarszczki mimiczne, więc jeśli pragniemy pozbyć się tych, jakie powstały w procesie naturalnego wiotczenia oraz opadania skóry, to musimy poszukać innych metod. Botoks w rzeczywistości jest toksyną botulinową. To substancja produkowana przez beztlenowe bakterie Bacillus botulinus, często definiuje się ją zaś, jako jad kiełbasiany, ponieważ w sposób naturalny powstaje w zepsutych wędlinach oraz konserwach.
Redaktor: Centrum Kosmetyczno – Dermatolog

Świetne zabiegi kosmetyczne o czym warto pamiętać przed wizytą u specjalisty

Obecnie coraz więcej uwagi poświęca się kwestiom wyglądu zewnętrznego, jak również powstrzymaniu skutków upływu lat. Coraz więcej osób poddaje się zmianom kosmetycznym. Ilośc gabinetów także się zwiększa. Na dzień dzisiejszy gabinety kosmetyczne znajdują się zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych. Ich oferta również nieprzerwanie ulega poszerzeniu. Słowa takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już zupełnie obco. Nazwy procesów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych także są już codziennością.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.