Wakacje
płótno - ubrania
Redaktor: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skwer do zabaw dla dzieci na twoim osiedlu

Kiedy mamy niewielkie dzieci pragniemy, żeby miały miejsce do zabawy. Kiedy mieszkamy we własnym, wolno stojącym domostwie, znalezienie wystarczającej strefy nie jest zbyt skomplikowane.
trampolina
Redaktor: Henry Burrows
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść koncepcji świetny sposób na zabawę na wolnym powietrzu

Ostatnio bardzo popularne stały się trampoliny stawiane za domami na podwórku. Tego rodzaju trampoliny ogrodowe zwłaszcza w czasie cieplejszych dni są idealną zabawą dla naszych dzieci. Oczywiście musimy dzieciom wyjaśnić, że dobrze, gdy na trampolinie skacze jedna osoba, bo wiadomo jak to dzieje się z dzieciakami. Trudno im zapanować nad własnymi podskokami i mogą sobie niechcący wyrządzić krzywdę.
urodziny
Redaktor: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealny wypoczynek dla najmłodszych

Kiedy okazuje się, że możemy wykorzystać jedynie tydzień urlopu a nasze dzieci mają aż dwa miesiące wolnego zaczynamy rozmyślać, jak zagospodarować czas, żeby dzieci się nie nudziło.
Obóz
Redaktor: Leslie Science & Nature Center
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjazd pociechy na kolonie

Nie każdy ma możność zagwarantować potomkowi zajęcie i bezpieczną rozrywkę w wakacje. Większość rodziców musi pracować w czasie lata, czy też wziąć kolejny urlop wypoczynkowy, ażeby zapewnić dziecku opiekę. W takiej sytuacji wyjazd dziecka na kolonie, bądź biwak jest idealną możliwością, ponieważ zdołają spokojnie pracować w czasie gdy ich latorośle przebywają na kolonii, bądź obozie.
Tatuaż na plecach
Redaktor: Fotolia.com
Na podstawie: fotolia.com

Tatuaże cały czas zyskują coraz to większą renomę w w RP

Jeszcze niedawno w Polsce panowała zła opinia, że tatuaże to domena więźniów i ogólnie typów spod ciemnej gwiazdy mających problem z prawem. Dodajmy do tego fakt, że nie znano punktów tatuażu z prawdziwego zdarzenia, więc ”dziergano” je w domowych – często mało sterylnych okolicznościach. Biorąc to wszystko pod rozwagę nie dziwi, że bardzo niewiele osób decydowało się na przyozdobienie swojego ciała jakimś rysunkiem lub mottem. Jakby tego było mało tatuowaniu towarzyszył, często duży, ból, co odstręczało wielu chętnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.