Młoda para
ślub
Na podstawie: pixabay

Pomysł na sesję ślubną – o czym trzeba w pierwszej kolejności pamiętać, żeby zdjęcia miały faktycznie ciekawy klimat?

Fotografie ślubne to doskonała pamiątka, toteż warto zatroszczyć się o to, aby były jak najpiękniejsze. W przeszłości, dość częstym rozwiązaniem była sesja w studiu fotograficznym jeszcze przed uroczystością zaślubin albo tuż po niej. Dzisiaj jednak coraz więcej narzeczonych rezygnuje z tego rodzaju pomysłów, przede wszystkim że modne są sesje plenerowe w niebanalnych miejscach, których nie byłoby szansy zrealizować w dniu ślubu oraz wesela. W którym miejscu zrealizować sesję ślubną?
młoda para wesele
Redaktor: Chris Game
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zorganizować wesele, by było bardzo atrakcyjne? Które atrakcje najlepiej wybrać?

Nowoczesne wesela są popularniejsze, zaś coraz mniej par decyduje się na tradycyjne polskie wesela, na którym obowiązkowo jest zespół weselny, oraz odbywają się przeróżne gry. Większość osób z tradycyjnego wesela pragnie zachować takie stałe punkty, jak witanie chlebem oraz solą lub losowanie następnej młodej pary z pomocą bukietu oraz krawata.
Fotografia ślubna
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak poszukiwać fotografa na ślub? Poznaj parę wartościowych rad

Planowanie przyjęcia weselnego to spore wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, zwłaszcza, gdy pierwszy raz robią tak ważną imprezę. Nie można do niej przyrównywać urodzin lub rocznicy, gdyż na takie uroczystości na ogół prosimy mniejszą liczbę gości i wszystko odbywa się w domu. W wypadku wesela konieczne jest zatroszczenie się o o wiele większą ilość elementów, a jednym z nich jest fotograf ślubny Jelenia Góra. Jak wyszukać odpowiedniego fotografa, by cieszyć się piękną pamiątką z jednego z najistotniejszych dni w życiu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.