Ekologia
kosmetyki
Redaktor: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawdzić, czy kosmetyki są ekologiczne i co to określenie tak naprawdę oznacza?

Naturalne kosmetyki bez chemii z pewnością mają wiele zalet, wobec tego moda na eko kosmetyki absolutnie nie przemija.

W jaki sposób sprawdzić, czy kosmetyki są ekologiczne i co to określenie tak naprawdę oznacza?

Kosmetyki ekologiczne nie zawsze prezentują się tak efektownie, jak te tradycyjne. Zazwyczaj pakowane są w proste szklane pojemniki ewentualnie tubki z metalu. Wszystko z myślą o recyklingu. Kartoniki tworzone są z papieru makulaturowego. Eko kosmetyki z całą pewnością są przyjazne skórze. Dzięki najnowszej technice ich produkcji są również bardziej skuteczne. Ponadto działanie specyfików ekologicznych koncentruje się na odzyskaniu równowagi w skórze oraz wsparciu naturalnych funkcji skóry i regeneracji.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Zwłaszcza dlatego, że są zdrowe dla malucha oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Przeważnie temu, że są zdrowe dla maleństwa i ekologiczne. Bywają szyte z tkanin oddychających, czyli nie ogrzewają pupy dziecka.
Redaktor: www.babymama.pl

Wybieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się przeszło 300 lat! Jeśli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytkowania, jednak troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się o wiele krócej, a w środku miast żelowego wypełnienia mają wkład z ligniny. To wyjście zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery malucha. Każdy rodzic wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle korzystna, albo wręcz niezbędna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.