Ekologia
kosmetyki
Redaktor: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawdzić, czy kosmetyki są ekologiczne i co to określenie tak naprawdę oznacza?

Naturalne kosmetyki bez chemii mają wiele pozytywnych cech, wobec tego moda na ekopielęgnację nie przemija.

W jaki sposób sprawdzić, czy kosmetyki są ekologiczne i co to określenie tak naprawdę oznacza?

Kosmetyki ekologiczne nie zawsze wyglądają tak pięknie, jak preparaty tradycyjne. Zwykle pakowane są w proste pojemniki ze szkła ewentualnie tubki z metalu. A wszystko to z myślą o ochronie środowiska. Proste kartoniki tworzone są z makulaturowego papieru. Eko kosmetyki z całą pewnością są przyjazne skórze. Dzięki najnowszej technologii ich produkcji są także bardziej skuteczne. Poza tym działanie specyfików naturalnych głównie koncentruje się na przywróceniu równowagi w skórze oraz wsparciu naturalnych funkcji skóry i regeneracji.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej znane również w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są odpowiednie dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Głównie dlatego, że są zdrowe dla noworodka i ekologiczne. Bywają uszyte z tkanin oddychających, czyli nie przegrzewają pupy malucha.
Redaktor: www.babymama.pl

Wybieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowa rozkłada się powyżej 300 lat! Jeśli nie jesteście przekonani do pieluch wielorazowego użytkowania, lecz troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku w zastępstwie żelowego zapełnienia mają wkład z ligniny. To podejście ekologiczne zarówno dla środowiska, jak i dla karnacji smyka. Każdy rodzic wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest bardzo celowa, bądź wprost nieodzowna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.