Ciąża
dziecko
Redaktor: Mustela
Na podstawie: Mustela

Niedługo urodzi się dziecko – co powinno znaleźć się w wyprawce dziecięcej?

Pojawienie się na świecie dziecka to w każdej rodzinie ogromne wydarzenie. Pojawienie się tego malutkiego człowieczka może naprawdę wiele zmienić. Czekanie przez dziewięć miesięcy to czas odpowiedni na to, aby na pojawienie się dziecka doskonale się przygotować. Pamiętać należy o zgromadzeniu odpowiedniej wyprawki, która umożliwi właściwą opiekę nad maluchem. Co musi się w wyprawce znaleźć?
W salonie tatuażu
Redaktor: Polones Arts & Tattoo´s
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zadbać o tatuaż w okresie pierwszych dwóch tygodni po wykonaniu?

Oto bezwzględne przeciwwskazania uniemożliwiające tatuowanie: ciąża, padaczka, choroby układu krążenia, skłonności do wydłużonego krwawienia, choroby skóry, duże rany na ciele będące w trakcie gojenia. Aby zrobić sobie tatuaż trzeba mieć skończone 18 lat (w przypadku wątpliwości należy przedstawić dowód osobisty).
siedzonko dla dziecka
Redaktor: US CPSC
Na podstawie: http://www.flickr.com

Powrót do szkoły: w co należy wyposażyć ucznia podstawówki?

Rok szkolny przybliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek, aby skompletować przybory i sprzęt potrzebny dziecku w szkole. Kajety, podręczniki a także świetnie wyposażony piórnik są najważniejsze, ale warto też pomyśleć o zakupie sprzętu elektronicznego dla potomka.
ubrania
Redaktor: AnnieAnniePancake
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ubieraj się atrakcyjnie i elegancko także w ciąży!

Kobiety w ciąży muszą w pewnym momencie pomyśleć o kupnie odpowiedniej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, asortyment odzieży ciążowej był całkiem zawężony, jednak dziś jest on faktycznie spory. Będąc w ciąży, także można ubierać się modnie oraz elegancko, natomiast wydatny brzuszek nie musi być przeszkodą. W sklepach z odzieżą ciążową odnajdziemy obfity asortyment, w skład jakiego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki dla kobiet w ciąży, spodnie, spódnice ciążowe oraz mnóstwo innych ubrań - modnych, gustownych oraz niezwykle gustownych.
Kobieta w ciąży
Redaktor: baby-shower.pl
Na podstawie: baby-shower.pl

Zdrowie podczas ciąży

Zdrowy tryb życia przez 9 miesięcy to po prostu warunek konieczny. Ciężarne chcą się idealnie żywić, testują wszystkie zajęcia fitness, łykają witaminy. Jak przeżyć ciążę bez problemów?
ciąża
Redaktor: DAVID MONROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stosowne witaminy oraz minerały dla kobiet będących w ciąży

Dostarczanie organizmowi witamin jest bardzo ważne i ma wpływ na nasze zdrowie a także samopoczucie. Szczególnie kobiety w ciąży muszą niezwykle o siebie dbać, albowiem noszą pod sercem nowe życie. To jak się odżywiasz w ciąży ma wpływ nie tylko na Ciebie, ale również na Twojego maluszka, jaki niebawem przyjdzie na świat. Jeśli więc brak Ci niezbędnych witamin to może to ujemnie odbić się też na zdrowiu Twojego dziecka.
ciiąża
Redaktor: DAVID MONROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Macierzyństwo to niewątpliwie istotna sprawa. Rodzice bardzo poważnie traktują to zdarzenie - bardzo słusznie – poważnie, ale w tej stresującej sytuacji nie zaszkodzi trochę żartu.
Mama z dzieckiem na placu zabaw
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każda mama musi zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, musimy go tylko odnaleźć w sobie

Każda mama to wie: jej dziecko powinno być najszczęśliwsze na świecie. Nie ma od tego wyjątku. Co to właściwie oznacza? Na poziomie życia codziennego nikt nie wątpi w to, że dla matki dziecko jest najważniejsze. Bardziej ważne od męża, brata, ojca czy matki.
Zdrowe nogi przyszłej mamy
Redaktor: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

W jakim przypadku kupić test na płodność

W współczesnych czasach sporo mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym niemal przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją oglądalność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą chyba każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na fakt, że wiele osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich przede wszystkim przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
Redaktor: Image Experts

Jak się ubrać, gdy jesteś w ciąży?

Co najlepiej włożyć na siebie w czasie ciąży? Wydaje się, że początkowo nie ma powodu do zmartwień, bo to, że jest się w ciąży jest niewidoczne, lecz już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Twoje ubrania stają się za ciasne. Dodatkowo, szybko zmienia się Twoja sylwetka do tego stopnia, że nie wystarczy już zwyczajnie kupować luźniejszych ubrań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.