Pieluchy
maluszek
Redaktor: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dużo większą modą radują się pieluszki wielorazowe

Dla maluchów idealne są otulacze wełniane. Jeszcze całkiem niedawno spora część rodziców używała z pieluszek jednorazowych twierdząc, że jest to najtańsze oraz najlepsze rozwiązanie.
Matka z dzieckiem
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jak właściwie przygotować się do przyjścia na świat potomka?

Nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, jak ogromne emocje wiążą się w większości przypadków z narodzinami własnego dziecka. Jednocześnie obowiązkowo należy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to nie tylko czysta radość, ale także i spora odpowiedzialność.
Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielorazowe pieluchy niezmiennie cieszą się popularnością

Od kilkunastu już lat rodzice mogą wykorzystywać z pieluszek jednorazowych, które po zdjęciu wystarczy wyrzucić do kosza i włożyć czystą, co pozwala więcej godzin przeznaczyć potomstwu, gdyż nie trzeba już ich przepierać oraz prasować.
pieluchy jednorazowe
Redaktor: Huggies®

Najistotniejsze akcesoria dla początkujących rodziców

Przyjście na świat pierwszego potomka na pewno jest bardzo wyjątkowym wydarzeniem w życiu praktycznie każdego człowieka. Zwykle towarzyszą temu spore emocje, ale dobrze będzie potraktować całą tę sprawę także i w trzeźwy sposób – przecież musimy od samego początku zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby dać naszemu dziecku faktycznie troskliwą opiekę.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy mieć przygotowane dla niemowlaka

W momencie, gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego wiele niezbędnych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Przyszli ojcowie również nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.