LEGO
lego
Redaktor: seblinux78
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zobacz, jakie są ninjago klocki

Dziś na rynek są wprowadzane kolejne serie klocków lego. Od lat każda seria cieszy się wielką popularnością. Zestawy lego znikają ze sklepów, a Ci bardziej leniwi, szybko zamawiają najnowsze produkty w Internecie. Klocki lego ninjago to seria, pozwalająca na genialną zabawę. W serii jest parę zestawów m.in. Bitwa o ninjago, Smok nindroid, Ninjakopter i kilka innych. Dzięki temu zabawa może okazać się naprawdę genialna i nieziemsko urozmaicona.
hot wheels
Redaktor: Peter Zoon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kuchenka przeznaczona dla dzieciaków, a klocki lego Friends - a więc, jakaś rzecz dla wszystkich malutkiej królewny

Poszukujesz idealnego prezentu przeznaczonego dla dziewczynki? Dowiedz się dobrze, jakiego typu są jej upodobania! Odczytaj nasz felieton, a z całą pewnością nie będziesz żałować!
Klocki LEGO
Redaktor: Oliver Ponsold
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawki, które się stały punktem wyjścia do poznawania praw jakie rządzą życiem dorosłych

Prawie każdy, jako mały chłopiec miał etap, gdy bardzo chciał być królem, zaś rycerze zajmowali najlepsze stanowiska na półce z zabawkami. U niektórych ten okres trwał bardzo krótko i szybko przechodził w zainteresowanie dinozaurami albo samochodzikami, u innych trend utrzymywał się stosunkowo długo, ewoluując w kolejne stadia zainteresowania, takie jak książeczki, figurki z plastiku, klocki lego castle lub podobne klocki o tematyce rycerskiej, na filmach kostiumowych niekiedy kończąc.
lego
Redaktor: Brian Neudorff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lego najlepiej nadają się jako upominek na urodziny dla każdego szkraba

Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach lego. O możliwości ich układania a potem walki czy to z najeźdźcami, czy też z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy lego jest niezmiernie rozbudzona. Każdy chciał być korsarzem, ale po chwili wszyscy chcieli być dzielnym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką opowieść chcielibyśmy pokazać. Obecnie firma lego wzięła pod uwagę też to, żeby małe dzieciaki również mogły dobrze bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są idealne dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo będzie też idealnym prezentem na urodziny.
Lego
Redaktor: dierk schaefer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciężko znaleźć malucha, jakie nie wiedziałoby Lego

Lego - ciężko znaleźć dziecko, które nie wiedziałoby o tej największej chyba firmie produkującej najbardziej znane klocki na świecie. I których by nie posiadało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać początku ubiegłego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do tego sukcesu przyczynił się opatentowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
zestaw klocków Lego
Redaktor: Brickset
Na podstawie: http://www.flickr.com

Klocki dla dziecka

Wśród rozmaitych zabawek osiągalnych w handlu niezmiennie wysoką pozycję zajmują klocki klocki. Uwielbiają się nimi zabawiać tak chłopcy budując różne budynki czy autka jak i dziewczynki które to zwykle budują z klocków domy dla swoich laleczek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.