Efekt
odzwierciedlenie - skóra
Redaktor: Arild Finne Nybø
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do wiosny? Kiedy musimy zacząć niezbędne przygotowania?

Każda kobieta, tym bardziej przed nadchodzącym sezonem letnim chce zadbać bardziej o swoją urodę. Nic w tym dziwnego, ponieważ gdy jest cieplej odkrywamy więcej swojego ciała i mankamenty, jakie do tej pory były skrzętnie skrywane pod warstwą ubrań czy grubszego makijażu, już nie są tak proste do ukrycia.
zadbaj o swoje włosy
Redaktor: Nikos Koutoulas
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób dbać o włosy? Jakie specyfiki mogą dać bardzo dobre rezultaty? Czego unikać, jeśli nie chcemy niszczyć włosów?

Wiele ludzi bardzo dba o stan swoich włosów. Wszyscy chcą bowiem by wyglądały jak najbardziej zdrowo, były gęste oraz błyszczące. Za sprawą pięknej fryzury możemy poprawić swoją urodę, to włosy bowiem potrafią dodać uroku, seksapilu albo też akcentować nasz styl albo kreację, którą mamy na sobie. Natomiast zawsze muszą być zdrowe i zadbane, to niewątpliwie podstawa. W jaki sposób to zrobić, by zawsze prezentowały się ładnie?
skóra - fotogram
Redaktor: Arild Finne Nybø
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak sprawić, że będziesz piękniejsza na wiosnę? Parę małych tricków kosmetycznych

Nie od dzisiaj wiadomo, że właściwie każda z nas - dziewczyn chce wyglądać ładnie i podobać się jak największej liczbie ludzi. Najczęściej jednak zimą tracimy trochę zapał - ta pora roku z pewnością sprzyja zjadaniu większych ilości jedzenia niż zwykle, a na dodatek nie zauważamy nawet nadprogramowych kilogramów, które ukrywają się pod szerokimi i ciepłymi ubraniami. Wiosna jednakże motywuje nas zwykle do działania - wówczas przechodzimy na wszelkiego rodzaju diety i zazwyczaj staramy się rozpocząć uprawiać jakiś sport. Co jednakże w wypadku kiedy do lata już niedaleko, a nie możemy wciąż pochwalić się ładnym wyglądem? Zawsze możesz pomóc trochę naturze!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.