Mydło
pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn współczesne pampersy bywają o dużo częściej używane niż pieluszki tetrowe

Samo czyszczenie wymagało kupna specjalnych detergentów i użycia wrzącej wody - czasem nie obyło się bez warzenia pieluch w pokaźnym garze na kuchni. Świeżo upieczeni rodzice przeżywali koszmar, kiedy w autobusie malucha trzeba było przewinąć. Pieluchy zwane pampersami okazały się być funkcjonalniejsze: bywają jednokrotnego użytku, niemalże sterylne, można je z łatwością założyć berbeciowi nawet podczas zakupów w centrach handlowych, gdzie czekają nieprzypadkowo przeznaczone do tych celów pomieszczenia.
pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu współczesne pampersy bywają o wiele częściej używane niż pieluszki tetrowe

Wilgotne pieluchy wielorazowe lleżące w wiadrze można pokropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej zaaplikować na ostatnią wkładaną tego dnia pieluszkę. Zabrudzone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.
restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadasz własną restaurację? Zadbaj o właściwe wyposażenie toalety

W Polsce, każdy restaurator ma obowiązek w swej placówce umieścić toaletę na użytek gości. Nie musi to być miejsce koedukacyjne, konieczne jest aby chociaż pojedyncza muszla klozetowa była ogólno dostępna. Lecz nie ma nic gorszego dla bywalców restauracji, kiedy po przepysznym obiedzie, wybierając się do ubikacji zastają smród i nieporządek. Z tego powodu ważnym jest, aby zatroszczyć się o właściwe wyposażenie. Stalowe czy plastikowe podajniki papieru, mydło w płynie, lustra. To wszystko są niezbędne produkty. Jednak gdzie je zakupić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.