Mydło
pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn współczesne pampersy bywają o dużo częściej używane niż pieluszki tetrowe

Samo czyszczenie wymagało kupna specjalnych detergentów i użycia wrzącej wody - czasem nie obyło się bez warzenia pieluch w pokaźnym garze na kuchni. Świeżo upieczeni rodzice przeżywali koszmar, kiedy w autobusie malucha trzeba było przewinąć. Pieluchy zwane pampersami okazały się być funkcjonalniejsze: bywają jednokrotnego użytku, niemalże sterylne, można je z łatwością założyć berbeciowi nawet podczas zakupów w centrach handlowych, gdzie czekają nieprzypadkowo przeznaczone do tych celów pomieszczenia.
pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu współczesne pampersy bywają o wiele częściej używane niż pieluszki tetrowe

Wilgotne pieluchy wielorazowe lleżące w wiadrze można pokropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej zaaplikować na ostatnią wkładaną tego dnia pieluszkę. Zabrudzone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.
restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadasz własną restaurację? Zadbaj o właściwe wyposażenie toalety

W Polsce, każdy restaurator powinien w swojej placówce posiadać toaletę na potrzeby gości. Nie musi to być miejsce koedukacyjne, istotne jest aby chociaż pojedyncza muszla sedesowa była ogólno dostępna. Lecz nie ma nic bardziej nieprzyjemnego dla gości restauracji, gdy po przepysznym obiedzie, udając się do ubikacji zastają brud i bałagan. Z tego powodu istotnym jest, żeby zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie. Metalowe czy plastikowe podajniki papieru, mydło w płynie, lustra. To wszystko są kluczowe elementy. Lecz gdzie je nabyć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.