Uroczystość
buty dla dziecka
Redaktor: Craig Sunter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Róbmy zakupy z głową - poznaj promocje

Z pewnością wielu z nas może potwierdzić sformulowanie mówiące, iż dzisiejsza młodzież nie zawsze zna zasad ubierania się. Koszulki pełne kolorowych nadruków dominują w sklepach, są przy tym często dość niestandardowe, przez co nieraz starsi ludzie zastanawiają się, co wyrośnie z młodszego pokolenia. Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze najgorsza, bowiem z dziecinnych lat się wyrasta.
biżuteria, ślub
Redaktor: Pavlina Jane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czego potrzebuje panna młoda by prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju srebrne dodatki są konieczne?

Każda kobieta chce aby dzień jej ślubu był wyjątkowy oraz doskonale urządzony. Jest wiele kwestii do załatwienia. Sala weselna, zespół, menu, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Natomiast ogromne znaczenie dla kobiet ma to jak będą wyglądały na swoim ślubie. Chcą wyglądać doskonale dlatego dużo czasu zajmuje im znalezienie właściwego stroju i dodatków. O czym należy pamiętać jeżeli chodzi o kwestię ubioru panny młodej?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były kiedyś wydarzenie istotny dla całej społeczności. Z tej przyczyny (poza funkcją informacyjną mającą sprawdzić czy nie ma przeszkód formalnych) zapowiedzi były, i chyba nadal są wyrażaniem radości. Śladem po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Osoby decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed koniecznością zmierzenia się z tradycją szumnego świętowania tejże uroczystości. Ma się niekiedy odczucie, że w tej kwestii pojęcie skromności oraz rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do dnia ślubu oraz przyjęcia weselnego praktycznie w żadnym przypadku nie są łatwe, a na dodatek szybkie. Można powiedzieć, że wyłącznie w przypadku tak zwanej wpadki, państwo młodzi załatwiają wszystko na ostatnią chwilę. Zwłaszcza w naszym kraju jakoś się przyjęło, że jeżeli brać ślub oraz organizować wesele, to na bogato.
sala weselna
Na podstawie: pixabay.com

Jak najczęściej przebiegają przygotowania do uroczystości weselnej, jak wybrać odpowiedni lokal na swój ślub.

Wesele jest bardzo ważną uroczystością dla młodej pary, dlatego też przygotowania do niego rozpoczynają się czasami i kilkanaście miesięcy przez terminem. Do załatwienia będzie dużo najróżniejszych spraw, częścią z nich trzeba się zająć od razu, inne mogą poczekać nieco dłużej. Na pewno niezbędne będzie ustalenie terminu, a to będzie się wiązało z dwoma rzeczami, a mianowicie wyszukaniem odpowiedniej sali weselnej i ustaleniem daty w kościele, w którym planuje się wziąć ślub.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Robiąc przygotowania do wesela pamiętać należy o dużej ilości spraw, no i rzecz jasna o tym, aby je wykonać w odpowiednim czasie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić znacznie wcześniej, a można do nich na przykład zaliczyć wręczenie zaproszeń na uroczystość. Weselne tradycje sugerują, żeby zaproszenia wręczać co najmniej miesiąc przed datą ślubu, ale wielu ludzi uważa, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A to wszystko dlatego, żeby zapraszane osoby mogły się do tego przygotować, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkiem nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.
ślub
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mój wymarzony ślub

Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Jedyny i niezapomniany. Poprzedza go sporo przygotowań, godziny dyskusji i najważniejsze: przekonanie, że uroczystość będzie przez długi czas dobrze odtwarzana w pamięci przez biesiadników. Jako, iż owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej oraz wyśmienitego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.