Uroczystość
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były kiedyś wydarzenie istotny dla całej społeczności. Stąd (poza rolą informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i pewnie nadal są wyrażaniem radości. Pozostałością po minionych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed koniecznością zmierzenia się ze zwyczajem hucznego obchodzenia owej uroczystości. Ma się czasami odczucie, że w tej materii pojęcie rozsądku jak też umiaru nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do ślubu i zabawy weselnej niemal w żadnym razie nie są proste, a do tego szybkie. Można śmiało powiedzieć, że tylko w razie tak zwanej wpadki, młodzi ogarniają wszystko na ostatnią chwilę. Szczególnie w polskim społeczeństwie jakoś się przyjęło, że jeśli brać ślub oraz organizować zabawę weselną, to bez oszczędzania.
sala weselna
Na podstawie: pixabay.com

Jak najczęściej przebiegają przygotowania do uroczystości weselnej, jak wybrać odpowiedni lokal na swój ślub.

Wesele jest bardzo ważną uroczystością dla przyszłych małżonków, z tego też powodu przygotowania do niego zaczynają się czasami i dwa lata wcześniej. Do zorganizowania będzie dużo najróżniejszych spraw, częścią z nich trzeba się zająć od razu, pozostałe będą mogły trochę dłużej poczekać. Na pewno konieczne jest ustalenie terminu, a to będzie się wiązało z dwoma rzeczami, a mianowicie znalezieniem odpowiedniego lokalu i ustaleniem terminu w kościele, w którym planuje się wziąć ślub.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Przygotowując się do wesela trzeba pamiętać o dużej ilości spraw, no i oczywiście o tym, aby zająć się nimi w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw należy wręcz załatwić znacznie wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby zaproszenia wręczać minimum miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wiele osób twierdzi, że zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkiem nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.
ślub
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mój wymarzony ślub

Dzień w którym uroczyście składamy przysięgę małżeńską, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny debat i najważniejsze: przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, zadbajmy o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej i apetycznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.