Uroczystość
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były niegdyś zdarzenie ważnym dla całej społeczności. Stąd (poza funkcją informacyjną mającą sprawdzić czy nie ma przeszkód formalnych) zapowiedzi były, i pewnie do tej pory są wyrażeniem radości. Śladem po dawnych obyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed przymusem zmierzenia się ze zwyczajem szumnego obchodzenia owej uroczystości. Ma się czasami wrażenie, iż w tej materii pojęcie umiaru jak też rozsądku nie obowiązuje, a nawet nie jest mile widziane.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do ślubu i zabawy weselnej niemal w żadnym razie nie są proste, a do tego szybkie. Można śmiało powiedzieć, że tylko w razie tak zwanej wpadki, młodzi ogarniają wszystko na ostatnią chwilę. Szczególnie w polskim społeczeństwie jakoś się przyjęło, że jeśli brać ślub oraz organizować zabawę weselną, to bez oszczędzania.
sala weselna
Na podstawie: pixabay.com

Jak najczęściej przebiegają przygotowania do uroczystości weselnej, jak wybrać odpowiedni lokal na swój ślub.

Wesele to bardzo ważna uroczystość dla przyszłych małżonków, z tego też powodu przygotowania do niego rozpoczynają się czasami i dwa lata przez terminem. Do załatwienia będzie wiele najróżniejszych spraw, częścią z nich trzeba się zająć jak najszybciej, inne będą mogły poczekać nieco dłużej. Na pewno konieczne jest ustalenie daty, a to wiązać się będzie z dwoma rzeczami, a mianowicie wyszukaniem odpowiedniego lokalu i ustaleniem daty w parafii, w której planuje się wziąć ślub.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Przygotowując się do wesela trzeba pamiętać o dużej ilości spraw, no i oczywiście o tym, aby zająć się nimi w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw należy wręcz załatwić znacznie wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby zaproszenia wręczać minimum miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wiele osób twierdzi, że zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkiem nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.
ślub
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mój wymarzony ślub

Dzień w którym uroczyście składamy przysięgę małżeńską, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny debat i najważniejsze: przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, zadbajmy o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej i apetycznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.