Uroczystość
buty dla dziecka
Redaktor: Craig Sunter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Róbmy zakupy z głową - poznaj promocje

Z pewnością wielu z nas może potwierdzić sformulowanie mówiące, iż dzisiejsza młodzież ma nierzadko naprawdę najróżniejsze poglądy na modę. Koszulki z różnokolorowymi nadrukami dominują w sklepach, są przy tym często dość dziwaczne, przez co często starsi ludzie zdają się mieć obawy, co wyrośnie z młodszego pokolenia. Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze najgorsza, bowiem z dziecinnych lat się wyrasta.
biżuteria, ślub
Redaktor: Pavlina Jane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czego potrzebuje panna młoda by prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju srebrne dodatki są konieczne?

Każda kobieta chciałaby by dzień jej ślubu był wyjątkowy oraz idealnie urządzony. Jest cała masa kwestii do załatwienia. Sala weselna, muzyka do zabawy, menu, obrączki to tylko nieliczne rzeczy. Jednak ogromne znaczenie dla kobiet ma to jak będą wyglądały na swoim ślubie. Chcą wyglądać doskonale dlatego sporo czasu zajmuje im dobranie właściwego stroju i dodatków. O czym należy pamiętać jeśli chodzi o kwestię ubioru panny młodej?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Zaślubiny były kiedyś zdarzenie ważnym dla całej społeczności. Stąd (poza rolą informacyjną mającą upewnić się czy nie istnieją przeszkody formalne) zapowiedzi były, i chyba do tej pory są wyrażaniem radości. Pozostałością po dawnych zwyczajach jest skłonność do przesady. Ludzie decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed przymusem zmierzenia się ze zwyczajem hucznego obchodzenia owej uroczystości. Ma się niekiedy odczucie, iż w tej materii pojęcie rozsądku i skromności nie obowiązuje, a nawet jest nie mile widziane.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do dnia ślubu oraz przyjęcia weselnego praktycznie w żadnym przypadku nie są łatwe, a na dodatek szybkie. Można powiedzieć, że wyłącznie w przypadku tak zwanej wpadki, państwo młodzi załatwiają wszystko na ostatnią chwilę. Zwłaszcza w naszym kraju jakoś się przyjęło, że jeżeli brać ślub oraz organizować wesele, to na bogato.
sala weselna
Na podstawie: pixabay.com

Jak najczęściej przebiegają przygotowania do uroczystości weselnej, jak wybrać odpowiedni lokal na swój ślub.

Wesele jest bardzo ważną uroczystością dla młodej pary, dlatego też przygotowania do niego rozpoczynają się czasami i kilkanaście miesięcy przez terminem. Do załatwienia będzie dużo najróżniejszych spraw, częścią z nich trzeba się zająć od razu, inne mogą poczekać nieco dłużej. Na pewno niezbędne będzie ustalenie terminu, a to będzie się wiązało z dwoma rzeczami, a mianowicie wyszukaniem odpowiedniej sali weselnej i ustaleniem daty w kościele, w którym planuje się wziąć ślub.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Robiąc przygotowania do wesela pamiętać należy o dużej ilości spraw, no i rzecz jasna o tym, aby je wykonać w odpowiednim czasie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić znacznie wcześniej, a można do nich na przykład zaliczyć wręczenie zaproszeń na uroczystość. Weselne tradycje sugerują, żeby zaproszenia wręczać co najmniej miesiąc przed datą ślubu, ale wielu ludzi uważa, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A to wszystko dlatego, żeby zapraszane osoby mogły się do tego przygotować, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkiem nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.
ślub
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mój wymarzony ślub

Dzień w którym uroczyście składamy przysięgę małżeńską, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny debat i najważniejsze: przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, zadbajmy o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej i apetycznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.