Uroczystość
obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl

Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, albo wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Tobie opcje bardziej drogie - takiego typu jak choćby białe złotko - a także te tańsze, które to wcale nie muszą być gorsze, czy słabiej ładne!
buty dla dziecka
Redaktor: Craig Sunter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Róbmy zakupy z głową - poznaj promocje

Na pewno wielu z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, iż współczesna młodzież nie zawsze zna zasad ubierania się. Koszulki pełne kolorowych nadruków zdominowały sklepy, są przy tym często dość niestandardowe, przez co nieraz starsi ludzie zdają się mieć obawy, co wyrośnie z młodszego pokolenia. Na szczęście sytuacja nie jest jeszcze najgorsza, bowiem z dziecinnych lat się wyrasta.
biżuteria, ślub
Redaktor: Pavlina Jane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czego potrzebuje panna młoda by prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju srebrne dodatki są konieczne?

Każda kobieta chce żeby dzień jej ślubu był niesamowity i doskonale urządzony. Jest cała masa kwestii do załatwienia. Sala na przyjęcie, zespół, menu, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Jednak ogromne znaczenie dla pań ma to jak będą się prezentowały na swoim ślubie. Marzą o ty by wyglądać zjawiskowo dlatego sporo czasu zajmuje im dobranie właściwego stroju oraz dodatków. O jakich rzeczach trzeba pamiętać jeśli chodzi o kwestię ubioru panny młodej?
fotografia
Na podstawie: epena.pl

Trudna robota fotografika

Ślub był niegdyś zdarzenie istotny dla całej społeczności. Stąd (poza funkcją informacyjną mającą sprawdzić czy nie ma przeszkód formalnych) zapowiedzi były, i chyba nadal są wyrażaniem radości. Pozostałością po dawnych zwyczajach jest skłonność do przesady. Narzeczeni decydujący się na zawarcie związku małżeńskiego stają przed przymusem zmierzenia się ze zwyczajem szumnego świętowania tejże uroczystości. Ma się niekiedy wrażenie, że w tej materii pojęcie rozsądku i umiaru nie obowiązuje, a nawet jest nie mile widziane.
dj na wesele
Redaktor: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zacząć przygotowania do własnego ślubu?

Przygotowania do dnia ślubu i zabawy weselnej niemalże w żadnym razie nie są proste, a do tego szybkie. Można w sumie powiedzieć, że wyłącznie w przypadku tak zwanej wpadki, państwo młodzi ogarniają wszystkie sprawy na ostatni moment. Zwłaszcza w polskim społeczeństwie przyjęło się, że jeżeli brać ślub oraz organizować wesele, to bez oszczędzania.
sala weselna
Na podstawie: pixabay.com

Jak najczęściej przebiegają przygotowania do uroczystości weselnej, jak wybrać odpowiedni lokal na swój ślub.

Wesele to bardzo ważna uroczystość dla młodej pary, z tego też powodu przygotowania do niego zaczynają się czasami i dwa lata przez terminem. Do załatwienia będzie wiele najróżniejszych spraw, niektórymi trzeba się zająć od razu, pozostałe będą mogły poczekać nieco dłużej. Na pewno niezbędne będzie ustalenie terminu, a to wiązać się będzie z dwoma sprawami, to znaczy znalezieniem odpowiedniej sali weselnej i ustaleniem daty w kościele, w którym będzie się chciało brać ślub.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jakiej postaci i kiedy powinno się wręczać zaproszenia ślubne.

Przygotowując się do wesela pamiętać należy o dużej ilości spraw, no i rzecz jasna o tym, żeby je wykonać w odpowiednim terminie. Niektóre z tego typu spraw wręcz się powinno załatwić znacznie wcześniej, a można do nich na przykład zaliczyć wręczenie zaproszeń na uroczystość. Weselne tradycje nakazują, żeby wręczać zaproszenia minimum miesiąc przed terminem ślubu, ale wiele osób twierdzi, że zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli to będą nawet cztery miesiące. A wszystko z tego powodu, aby zapraszane osoby miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezmiernie istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu mieszkają razem, zaślubiny rozpoczynają całkowicie nowy etap, zatem warto jest upamiętnić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. W obecnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, między innymi na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.
ślub
Redaktor: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój wymarzony ślub

Dzień w którym uroczyście składamy przysięgę małżeńską, to jeden z najpiękniejszych dni dla każdej pary. Jedyny i niezapomniany. Poprzedza go masa przygotowań, godziny debat oraz nadzieja, że uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Ponieważ owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy najmniejszy szczegół – począwszy od wybrania jak najlepszej sali weselnej oraz wyśmienitego menu, skończywszy na wspaniałej orkiestrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.