Zabawki
trampolina
Na podstawie: http://www.sport-shop.pl/

Najlepsze koncepcje na rozrywkę malucha w ogrodzie

Dzieciństwo to radosny czas, to najlepszy okres w życiu. Możemy być wtedy beztroscy, nie musimy zamartwiać się o pieniądze czy pracę. Czujemy się bezpiecznie, bo rodzice dbają o nasze bezpieczeństwo. Nie myślimy o przyszłości, bo ważna jest tylko chwila. Jesteśmy jak zwierzaki – koty czy psy, które nie wiedzą, iż życie kiedyś się kończy. Zabawy wzbogacają nam różnego rodzaju rozrywki, jakich w ostatnich latach pojawiło się naprawdę sporo. Gdy nadchodzi lato udajemy się z naszymi pociechami na ogród, żeby tam korzystać z ciepłych dni.
szkoła
Redaktor: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyszykować dziecko do szkoły

Bycie rodzicem to dla wielu spełnienie marzeń. Wielu przyszłych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, kreuje scenariusze dla swojej pociechy, wszystko to z miłości. A później zbliża się dzień porodu, następnie rzeczywistość, która sprawia, że wychowanie dziecka jest zależne od czasu i pieniędzy.
Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Redaktor: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore

Nasze dzisiejsze dzieci

Dzieciństwo to dar, niezwykłe wspomnienia, fantazja, nieskrępowana wyobraźnia, wieczna oaza szczęścia. Oczywiście, nie każdy ma takie najmłodsze lata, nawet trzeba szukać w krajach ogarniętych wojną, żeby zrozumieć, czym jest ciężkie dzieciństwo, które dotyka wielu najmłodszych. Jednakowoż, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w czasach pokoju, w których nie było walk, rewolucji, wysiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.