Smak
Hamburger z frytkami
Redaktor: NatShots Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stylowe szkło - niezbędny element każdego przyjęcia

Z pewnością każdy doskonale wie, że o tym, czy konkretne towarzyskie spotkanie będzie satysfakcjonujące w największej mierze zadecydują ludzie - to od osób, które zapraszamy zależy niemalże wszystko.
biała herbata
Redaktor: WITEX
Na podstawie: WITEX

Dobroczynny wpływ na organizm różnego typu herbat

Jak wiadomo od dawna, herbata jest napojem, jaki od wielu tysięcy lat jest chętnie przygotowywany, w szczególności przez osoby, którym zależy na zachowaniu zdrowego trybu życia
białko
Redaktor: Christiaan Colen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przetwory owocowe – sposób na smaczną zimę

Koniec lipca to okres, w jakim sklepowe półki dosłownie uginają się pod dojrzałymi owocami. Można przebierać wśród ich rozlicznych rodzajów oraz cieszyć się ich wspaniałym smakiem
kawiarka
Redaktor: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Akcesoria do kawy i herbaty - jakim sposobem wybrać właściwą kawiarkę?

Kawiarki zyskują teraz wziętość na całym świecie, również w Polsce. Oryginalne kawiarki skonstruowane są z aluminium. Są one bezpieczne dla zdrowia, mają ważne certyfikaty, w związku z tym wolno ich używać bez żadnych obaw. W sklepach odszukamy też kawiarki stalowe. Różnią się one od aluminiowych wyglądem, oraz także pojemnością. Kawiarki aluminiowe sprostają parzyć 1, 2, 3, 6, i także 9, 12 i 18 espresso, natomiast kawiarki stalowe - 2, 4, 6 i 10 espresso. Co więcej kawiarki aluminiowe w wielu przypadkach są bardziej kanciaste, a kawiarki stalowe - okrągłe.
Grillowany łosoś na fasoli z jarmużem
Redaktor: Sfera PR
Na podstawie: Sfera PR

Jak zacząć sezon no grilla

Potrawy z grilla są coraz bardziej popularne. Jest coraz więcej recept a także smakołyków, które trzeba przygotować na ruszcie. Na ruszcie przygotowujemy już nie zawsze kiełbaski, lecz inne gatunki mięs czy warzyw. Moda, która pojawiła się z Ameryki rozpowszechnia się bardzo łatwo. Jak tylko zrobi się cieplej od razy łatwo zauważyć grillujących sąsiadów w działkach.
Restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jedzenie „na mieście” – co należy brać pod uwagę wybierając odpowiednią restaurację?

Dziś coraz więcej osób decyduje się na spożywanie posiłków „na mieście”. Jest to spowodowane przeważnie naprawdę błyskawicznym tempem życia, jakie sprawia, że nie ma się czasu na własnoręczne gotowanie i woli się zjeść potrawę zrobioną przez inną osobę. Poza tym, jedzenie w restauracjach jest niekiedy remedium na brak talentu kulinarnego albo chęci gotowania. Wybranie się do restauracji jest też dzisiaj naprawdę powszechną formą rozrywki.
pyszna pizza
Redaktor: Develey
Na podstawie: Develey

Tradycyjne potrawy włoskie

Kuchnia włoska należy do najbardziej znanych kuchni świata. Jej nadzwyczajny zakres to zasługa lokalnych strategii produkcji, rewelacyjnych surowców, także nowatorskich i niepowtarzalnych zwyczajów przygotowywania i podawania posiłków.
pudełko herbaty
Redaktor: Twinings
Na podstawie: Twinings

Herbaty zielone od lat będą uważane za naprawdę zdrowe

Czy myśleliśmy o zakupieniu herbaty na prezent?

Wiemy, że ktoś lubi spożywać wiele herbaty, a do tego jeszcze uwielbia, kiedy może próbować niesamowitych gatunków, wywodzących się z przeróżnych stron świata?
Zielona herbata
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jak na przykład wybrać wyśmienitą herbatę - rytuał picia herbaty

Wiele osób jest w dzisiejszych czasach miłośnikami herbaty, szczególnie jeżeli mowa o pachnącej, świeżej i prawdziwej herbacie. Dzisiaj możemy odkryć faktycznie niesłychanie wiele rodzajów i typów herbaty z każdego zakątka świata.
Sałatka
Redaktor: Rio Mare
Na podstawie: Rio Mare

Jaka istnieje idealna salatka do dań grilla?

Należy wiedzieć jak oszukać głód
Jeżeli nie znamy najważniejszych zasad żywienia, nie wykonujemy treningów, ani nie zaznaczymy jak uniknąć podjadania, to niezwykle trudno będzie nam utrzymać idealną figurę. Przez to poza wyszukaniem właściwych treningów oraz informacji na temat tego, co możemy jeść, a czego nie, musimy także się dopytać jak oszukać głód.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.