Dzieci

Jak przygotować nasze małe dziecko na wizytę w basenie?

Duża część z nas dobrze wie, że znaczenie naszej sprawności ruchowej jest w dzisiejszych czasach ogromne. Posiadanie działającego organizmu niewątpliwie w samych plusach wpływa na stan naszego zdrowia, w następstwie tego też wykonujemy każde wysiłki, aby utrzymać w najwyższym stanie naszą sprawność.
Redaktor: www.babymama.pl

Dlaczego dobrze jest używać pieluchy tetrowe?

Odpowiedzialni rodzice z radością przygotowują się na powitanie na świecie małej Kruszynki. Setki przeczytanych artykułów, liczne poradniki, a wszystko to służy jednemu: aby dokonać dobrego wyboru. Mało kto jednak zgłębia wiedzę na temat pieluszek. Tutaj decyzja wydaje się logiczna – jednorazówki, przecież w dzisiejszych czasach już nikt nie używa tetry.
Butelka
Na podstawie: http://aqua-life.net.pl/

Świat noworodka- dowiedz się co jest trendy

Organizowanie pokoju potomka to duża przygoda. Winien być użyteczny, zabawny i na pewno urządzony w konieczne meble i wyposażenie. Najbardziej dobre okażą się pastelowe barwy ścian, a wnętrze można ożywić kolorowymi akcesoriami.
Dziecko w przebraniu
Redaktor: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasze pociechy bardzo lubią przeobrażać się w ulubionych bohaterów z bajek

Jedynie parokrotnie w roku, nasze maluchy mogą przeobrazić się w rolę umiłowanego bohatera. Wybierając stroje na karnawał dla dzieci, należy zatroszczyć się żeby stroje na karnawał dla dzieci wyprodukowane były precyzyjnie i z dbałością o wiarygodność przebrania. Tylko wtedy nasze pociechy zabłysną na balu kostiumowym. Kraina dziecięcej pomysłowości jest niezmierzona.
Matka z dzieckiem
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Twoja pociecha nie mówi? Może to czas, aby odwiedzić odpowiedniego logopedę?

Mowa malucha bywa bardzo ważną kwestią, bez jej dobrego rozwoju maluch nie może komunikować się z otoczeniem oraz sygnalizować własnych potrzeb. W następnych latach, gdy pójdzie do szkoły, miewa kłopoty z wypełnianiem zadań i nauką. Przez to tak istotne bywa prędkie zareagowanie oraz wizyta u specjalisty, jeżeli występują opóźnienia albo odmienne nieprawidłowości w mowie.
zabawki dla małych dzieci
Redaktor: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotuj zabawki i pokój na nadejście na świat Twojego kochanego maleństwa

Przygotowanie pokoju dla maluszka, które ma przyjść na świat to de facto niełatwe wyzwanie. Obecnie w sklepach jest naprawdę multum rzeczy, które nam się spodobają , a także przyciągną naszą atencję.
dziecko
Redaktor: MichaelaPhotos.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ubrania zimowe dla dzieciaków- należy pomyśleć nad tym już aktualnie

Kiedy nadchodzi zima trzeba mieć porządne ubranie. Jednak nim przyjdą potężne ujemne temperatury trzeba je przewidzieć i kupić porządne płaszcze, czapy i obuwie. Jeśli z obuwiem nie ma większego kłopotu, bo ma być ono w miarę stabilne i ciepłe, o tyle z ciuchami wiele osób ma problem. Zwłaszcza matki, które chciałyby by ich dzieci ładnie się prezentowały.
klocek lego w kształcie dziewczyny
Redaktor: Pascal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co można sprawić własnemu synowi?

Nie wiem jak Ty drogi rodzicu, lecz sam mam często ogromne problemy z tym by po prostu zakupić coś fajnego swojemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców jednak mi się udaje. Uważam, iż zbyt często uważamy, że kapitalna zabawka niejako automatycznie powinna być wygórowanym wydatkiem.
Dziecko na lekcji
Redaktor: EaglebrookSchool
Na podstawie: http://www.flickr.com

8 technik jak szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego

Aktualnie najprawdopodobniej nikt nie będzie w stanie zaprzeczyć, że na skalę światową największe znaczenie ma język angielski. Jest to bowiem język, jakim można porozumieć się z obywatelami większości krajów na świecie. Jest to przy tym język stosunkowo łatwy do przyswojenia, w czym w sumie pomocna jego powszechność przykładowo w sieci. Z tej przyczyny nie można zaprzeczyć, że dobrze jest nauczyć się tego języka i znać go w sposób biegły.
dziecko
Redaktor: Helen Doron Early English
Na podstawie: Helen Doron Early English

Jak powinien przebiegać proces dostarczania kolejnych smaków i potraw do diety niemowlaków.

Dzieci, które się dopiero co urodziły, mają zupełnie nierozwinięty układ pokarmowy. Podczas ciąży wszystkie konieczne elementy dostarczane były za pomocą pępowiny, więc niemowlak nie miał okazji na to, żeby poznać co to jedzenie. Lecz w momencie narodzin wszystko się zmienia, i niemowlak musi niezwykle szybko przestawić się na coś zupełnie nowego. Na szczęście natura doskonale sobie daje sobie z tym radę, i z reguły zdecydowana większość dzieci doskonale zaczyna jedzenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.