Dzieci
Gra planszowa
Redaktor: Angelia Sims
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto grać w gry planszowe logiczne?

Niełatwo jest dzisiaj oderwać małolatów od komputera. Co więcej – sami dorośli uwielbiają spędzać wolne chwile przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to także swoim pociechom. Niegdyś najważniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody czy zwykła huśtawka.
trampolina
Na podstawie: http://www.sport-shop.pl/

Najlepsze koncepcje na rozrywkę malucha w ogrodzie

Dzieciństwo to radość, to najwspanialszy okres w życiu. Możemy być wtedy beztroscy, nie musimy zamartwiać się o pieniądze czy pracę. Czujemy się zupełnie bezpiecznie, gdyż rodzice dbają o nasze bezpieczeństwo. Nie myślimy o przyszłości, gdyż liczy się tylko chwila. Jesteśmy jak zwierzaki – koty czy psy, jakie nie wiedzą, że życie kiedyś się kończy. Zabawy wzbogacają nam różnego rodzaju rozrywki, których w ostatnich latach pojawiło się bardzo dużo. Gdy zjawia się lato udajemy się z naszymi pociechami na ogród, żeby tam korzystać z letnich dni.
zestaw klocków Lego
Redaktor: Brickset
Na podstawie: http://www.flickr.com

Klocki dla dziecka

Pośród wszystkich zabawek osiągalnych w sprzedaży niezmiennie wysoką lokalizację zajmują klocki zestawy klocków. Uwielbiają się nimi zabawiać zarówno chłopcy wznosząc przeróżne budowle czy auta jak i małe dziewczynki które to zwykle wznoszą z klocków domy dla swych laleczek.
Redaktor: www.babymama.pl

Wybieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się przeszło 300 lat! Jeśli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytkowania, jednak troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się o wiele krócej, a w środku miast żelowego wypełnienia mają wkład z ligniny. To wyjście zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery malucha. Każdy rodzic wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle korzystna, albo wręcz niezbędna.
pokój dziecka
Redaktor: TORLYS
Na podstawie: TORLYS

Wychowywanie potomka

Wychowywanie dziecka poza wielką radością i spełnieniem, to również dość częste problemy i niepowodzenia. Jednym z nich są kwestie finansowe, bo jak wiadomo, pieniędzy nigdy dość, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia materialna jest zazwyczaj bagatelizowana, jakby nie istniała, albo jak gdyby nie można było zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Powszechnie wiadomo, są sprawy bezcenne, jak kochanie czy macierzyństwo, jednakże jest także rzeczywistość, którą rządzą pieniądze.
Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Redaktor: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore

Nasze dzisiejsze dzieci

Dzieciństwo to dar, niezwykłe wspomnienia, fantazja, nieskrępowana wyobraźnia, wieczna oaza szczęścia. Oczywiście, nie każdy ma takie najmłodsze lata, nawet trzeba szukać w krajach ogarniętych wojną, żeby zrozumieć, czym jest ciężkie dzieciństwo, które dotyka wielu najmłodszych. Jednakowoż, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w czasach pokoju, w których nie było walk, rewolucji, wysiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.
Mowa
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Problemy z jąkaniem

Jąkanie to przypadłość, z którą w Polsce zmaga się około 1-2% dorosłych i około 4% dzieci. Ponieważ jąkanie można skutecznie leczyć warto zadbać o odpowiednią opiekę dziecka lub dorosłego z tym problemem.

Rodzice muszą dowiedzieć się z czego jąkanie wynika, jak wygląda leczenie i gdzie szukać pomocy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.