Dzieci
zabawki
Redaktor: Richard, enjoy my life!
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co należy wiedzieć na temat zabawek dla dzieci?

Jeżeli nie orientujesz się, jakie zabawki rozsądnie jest dać maluchowi, ten wpis został napisany idealnie dla ciebie. W artykule dowiesz się, jakie dwie marki zabawek ludzi są najlepszym wyborem.
Gry i zabawy dzieci
Redaktor: Gatanass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zastrzec naszym dzieciom wyborne źródło rozrywki?

Zapewnienie zabawy dla naszych dzieci to w szeregu przypadków zadanie nadzwyczaj trudne. Praktyka bowiem pokazuje nam, że wyczekiwania naszych pociech co do użytkowanych technologii w dniu dzisiejszym są zwłaszcza duże.
dziecko
Redaktor: Hamish Darby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Majtki treningowe to duży krok do dorosłości

Znacznie częściej nabywane są pieluszki wielorazowe. Każdy rodzic chce zaoferować swojemu dziecku to co najwspanialsze, dlatego poszukują oni takich produktów, które będą bezpieczne dla potomstwa, lecz które równocześnie nie będą zbyt drogie.
drewniane klocki
Redaktor: Dr. Bashi™
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla maluchów w wieku przedszkolnym?

Należy mieć świadomość, że to, czym na co dzień bawią się nasze dzieci ma spore znaczenie. Po pierwsze kreatywne zabawki uczą i rozwijają motorykę dziecka, szczególnie w wieku do 5 lat. Z kolei starsze dzieci zazwyczaj uczą się pośrednio przez zabawę, stąd też ma znaczenie,co kupujemy naszemu dziecku do zabawy. Należy poza tym mieć świadomość, że zabawki muszą być bezpieczne i zrobione z takich surowców, które nie zagrożą dziecku, gdy na przykład weźmie je do buzi.
Niemowlę
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Dostępne na rynku jednorazowe pieluszki z kieszonką to rozwiązanie wygodne zarówno dla mamy dziecka, jak i dla samego brzdąca

Rodzice z niecierpliwością czekają na narodziny swojego dziecka i na ogół wcześniej przygotowują odpowiednią wyprawkę dla malucha. Poza ubrankami, kocykami, produktami do pielęgnacji ciała czy zabawkami powinni zaopatrzyć się w podstawowy produkt przydatny na co dzień czyli pieluszki.

Dla sporej grupy osób to najbardziej istotny dzień w całym życiu – pierwsza komunia święta. Czym właściwie jest?

W końcu przychodzi ten dzień – pierwsza komunia święta. Dla wielu dziecijest to niezwykle ważne wydarzenie. Chłopcy wyglądają dostojnie, choć są jeszcze mali i zazwyczaj nie ubierają tak odświętnych ubrań, a dziewczynki ubierają się w pięknie suknie komunijne. Po wspaniałej uroczystości jest czas na najważniejszą dla każdego dziecka uroczystość – spotkanie w gronie rodzinnym i rozpakowywanie prezentów.
Gry planszowe
Redaktor: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Renesans gier planszowych w naszym opanowanym przez urządzenia elektronicznie świecie.

Sposobów na miłe i rozwijające spędzanie wolnego czasu jest bardzo dużo. Niestety ostatnia dekada przyniosła bardzo dynamiczny rozwój elektroniki, i obecnie w zasadzie większość z nas nosi przy sobie smartfon albo tablet. Także w większości domów stoi telewizor i komputer, i niestety wszystkie te sprzęty ogromnie zmieniły sposób w jaki się spędza wolny czas.
gry planszowe
Redaktor: Rikki's Refuge
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy można zachęcić dzieci do bardziej tradycyjnej rozrywki, jak gry planszowe? Zdaje się, że jest taka możliwość

Gry dla dzieci bardzo często mają kształtować nasze pociechy, ale są też takie w jakich najmłodsi uczą się negatywnych nawyków, których rodzice woleliby raczej unikać. Gry wdrażają do życia dzieci przemoc i sporą dawkę emocji. Gry strzelanki lub na przykład gry bijatyki bardzo interesują nasze dzieci, lecz uczą je przemocy, która może się objawiać w życiu codziennym.
warzywa ekologiczne
Redaktor: pulaw
Na podstawie: http://www.flickr.com

Smaki dzieciństwa

Każdy z nas chce dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze, również w kwestii żywienia. W dobie, kiedy niemal wszystkie produkty spożywcze są wiele razy poddawane obróbce oraz przepełnione chemią, niełatwo jest naleźć coś odpowiedniego. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż niewielu z nas ma czas samemu hodować warzywa, a później jeszcze przygotować z nich danie nadające się dla posiłek nadający się dla pełnowartościowy posiłek dla pociechy.
Zupa z soczewicy
Redaktor: www.indexfood.pl
Na podstawie: www.indexfood.pl

Jak przyrządzić jedzenie dla najmłodszych

Te pierwsze obiadki dla niemowląt powinny charakteryzować się pewnymi właściwościami, które nie w każdym przypadku są przypisane danią dla osób starszych. Obiadki dla niemowląt muszą być w szczególności pozbawione elementów alergizujących. Prócz tego bardzo ważne jest to z czego składa się jedzenie podawane niemowlakowi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.