Dzieci
dziewczynka na zjeżdzalni
Redaktor: Shannon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzisiejsze place zabaw – bezpieczeństwo i cudowna zabawa

Chyba każdy z nas pamięta z czasów swojego dzieciństwa, jak szczególnym miejscem dla każdego dziecka jest plac zabaw. Dla dojrzałych osób nie są one co prawda szczególnie ciekawe, ale nie możemy zaprzeczyć temu, że małe dzieci wprost je kochają. Z tego też powodu trudno raczej jest dziwić się temu, że od wielu już dekad place te są stawiane przy praktycznie wszystkich większych osiedlach ludzkich, zarówno w dużych miastach jak i nawet w stosunkowo niewielkich miejscowościach. Rzecz jasna, urodziliśmy się w czasach, kiedy to nowoczesne rozwiązania są wykorzystywane właściwie na wszystkich obszarach naszego życia, w związku z czym same obecne place zabaw też znacznie odróżniają się od tych, które większość z nas pamięta jeszcze ze swojego dzieciństwa.
pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego nowoczesne pampersy bywają o wiele częściej wkładane małym dzieciom niż pieluszki tetrowe

Wejście na rynek pieluch, zwanych popularnie pampersami, rodzice powitali z prawdziwą ulgą. Co dokładnie zadecydowało o tym, że pieluszki tetrowe musiały ustąpić pierwszeństwa pieluchom wytworzonym, mimo wszystko, z celulozy? Przekonajmy się, dlaczego niejeden ojciec z lat 40 ubiegłego wieku oddałby może pół majątku w zamian za opakowanie pampersów.

Jak przygotować nasze małe dziecko na wizytę w basenie?

Spora część z nas dobrze wie, że znaczenie naszej sprawności ruchowej jest we współczesnych czasach ogromne. Posiadanie działającego organizmu z pewnością w samych pozytywach wpływa na stan naszego zdrowia, w takim razie też czynimy wszelkie wysiłki, aby zatrzymać w najwyższym stanie naszą sprawność.
Redaktor: www.babymama.pl

Dlaczego dobrze jest używać pieluchy tetrowe?

Świadomi rodzice najlepiej jak potrafią przygotowują się na przyjście swojego maleństwa. Setki przeczytanych artykułów, liczne książki, a wszystko to służy jednemu: aby dokonać dobrego wyboru. Rzadko kto jednak zgłębia wiedzę na temat pieluszek. Tutaj postanawiamy szybko – jednorazówki, albowiem dziś już nikt nie używa pieluch wielorazowego użytku.
Butelka
Na podstawie: http://aqua-life.net.pl/

Świat noworodka- dowiedz się co jest trendy

Urządzanie pokoju dziecka to wielka przygoda. Powinien być wygodny, wesoły i naturalnie zaopatrzony w niezbędne meble i dodatki. Niezwykle dobre okażą się pastelowe odcienie ścian, a wnętrze jest możliwość ożywić barwnymi dodatkami.
Dziecko w przebraniu
Redaktor: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasze pociechy bardzo lubią przeobrażać się w ulubionych bohaterów z bajek

Jedynie parę razy w roku, nasze dzieci mogą wejść w postać uwielbianego bohatera. Nabywając stroje na karnawał dla dzieci, należy dopilnować aby stroje na karnawał dla dzieci zrobione były precyzyjnie i z dbałością o rzeczywistość przebrania. Dzięki temu nasze maluchy zaszokują na balu kostiumowym. Sfera dziecięcej pomysłowości bywa niezmierzona.
Matka z dzieckiem
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Twoja pociecha nie mówi? Może to czas, aby odwiedzić odpowiedniego logopedę?

Mowa dziecka bywa naprawdę istotną kwestią, bez jej prawidłowego rozwoju maluch nie potrafi komunikować się z otoczeniem i zasygnalizować własnych potrzeb. W kolejnych latach, gdy idzie do szkoły, miewa problemy z realizowaniem poleceń oraz nauką. Przez to tak ważne bywa prędkie zareagowanie oraz wizyta u logopedy, jeśli mają miejsce opóźnienia lub inne nieprawidłowości w mowie.
zabawki dla małych dzieci
Redaktor: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotuj zabawki i pokój na nadejście na świat Twojego kochanego maleństwa

Szykowanie lokum dla szkraba, które ma nadejść na świat to de facto niełatwe wyzwanie. Dziś w butikach jest naprawdę wiele rzeczy, jakie nam się spodobają , a także przyciągną naszą atencję.
dziecko
Redaktor: MichaelaPhotos.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ubrania zimowe dla dzieciaków- należy pomyśleć nad tym już aktualnie

Gdy nadchodzi zima musimy mieć porządne ubranie. Jednak zanim przyjdą srogie ujemne temperatury musimy je przewidzieć i kupić porządne płaszcze, czapki i buty. Jeśli z butami nie ma większego kłopotu, bo ma być ono w miarę stabilne i dające ciepło, o tyle z ciuchami wielu rodziców ma problem. Zwłaszcza mamy, które chcą by ich dzieci ładnie się prezentowały.
klocek lego w kształcie dziewczyny
Redaktor: Pascal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co można sprawić własnemu synowi?

Sam nie wiem jak ty drogi rodzicu, ale sam mam w wielu przypadkach bardzo duże kłopoty z tym, aby po prostu kupić coś fajnego własnemu synowi. Jednak tak czy siak koniec końców jakoś mi się udaje. Uważam, iż za często myślimy, że porządna zabawka automatycznie musi być wygórowanym wydatkiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.