Wózki
noworodek w szarej czapeczce
Redaktor: Felipe Fernandes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niedługo będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się naprawdę przydać!

Pojawienie się na świecie dziecka to bez najmniejszych wątpliwości podniosłe wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego czekania to czas, przez który można przygotować się na pojawienia się na świecie dziecka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad pocieszą była łatwa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się zakupić właściwą wyprawkę.
Warszawa
Redaktor: Radu Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szkraby to nasza największa miłość w życiu

Wielka,definitywna i o takiej sile, iż żadne inne uczucie nie ma możliwości się z nią równać.


Szkraby to nasza największa miłość w życiu

Już od momentu przyjścia na świat maluszek jest bombardowany przez nas ogromnymi pokładami miłości.
Redaktor: Espiro

Znajdź najdroższemu najlepszy prezent

Jeżeli zależy nam by nasze dzieci nie siedziały ciągle przed komputerem, a chcemy żeby poruszały się na świeżym powietrzu musimy sprawić by podwórko stało się dla nich atrakcyjnym miejscem. Place zabaw często są przepełnione lub dziecko nie przepada za zabawą w takich miejscach. Do tego dochodzi fakt, że nie zawsze mamy taki plac zabaw pod nosem. Dlatego sami musimy pokazać dziecku, co może robić na zewnątrz, by chciało wyjść na dwór i od małego wiedziało, że wyjście na świeże powietrze jest o wiele lepsze niż siedzenie przed telewizorem czy siedzenie przez laptopem.
Wózek marki X-lander
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Jak wybrać wózek dla dziecka

Kupując wózek dla swego malucha rodzice muszą dobrze się zastanowić, na co się zdecydować. Mogą bowiem na początku zakupić wózek w wersji głębokiej, w nim wozić niemowlaka przez kilka pierwszych miesięcy, a następnie kupić lekką, wygodną wersję spacerową. Mogą również nabyć uniwersalny model, do jakiego można zainstalować głęboką gondolę, a gdy niemowlak podrośnie wygodne siedzisko.
Jak beziecznie wozić dzieci zimą?
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Zakup wózka dla swojego dziecka to bardzo ważna sprawa dla rodziców. Na rynku jest ich kilka typów i zależnie od oczekiwań zdecydować się oni mogą na wózek głęboki lub spacerowo-głęboki.
Wózek marki X-lander
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Kupujemy praktyczny wózek dla dziecka

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie każdych młodych rodziców, warto więc dobrze przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W pierwszym etapie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można wygodnie położyć dziecko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.