Butelki
zabawa
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla niemowlaka – o czym nie można zapomnieć, by dać swojemu bobasowi wszystko, co najlepsze

Niedługo przyjdzie na świat wasza pociecha? To wspaniała wiadomość. Na pewno poczyniliście już pierwsze przygotowania oraz rozpoczniecie urządzać pokój dla maluszka. Powinniście także uszykować wyprawkę, aby noworodkowi niczego nie brakło w pierwszych dniach jego życia, choć najważniejsza jest naturalnie obecność rodziców.
Pieluszki
Redaktor: Liz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parę słów prawdy o pieluszkach, bez których świeżo upieczeni ojcowie nie wyobrażają sobie zwyczajnego życia

Narodziny syna są magicznym wydarzeniem w życiu prywatnym. Tę wielką radość są w stanie jednak przyćmić równie duże wydatki poniesione na wyprawkę. O ile pajaców można ostatecznie nie kupować w sklepie, ale pożyczyć od przyjaciół, o tyle w przypadku pieluch jest już trochę bardziej pod górkę. Białe wyroby z tetry już kilkanaście lat temu wyszły z użycia, z czego rzecz jasna niezmiernie cieszą się świeżo upieczeni ojcowie, bo dzisiaj już nikomu nie uśmiecha się codziennie prać pieluch.
wino
Redaktor: Council of Presidents
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wino – dawka przydatnych danych

Polska nie jest krajem, który kojarzy się z produkcją wysokiej jakości wina. Zazwyczaj jeżeli myślimy o polskim winie, mamy na myśli słabiej jakości wina , które wytwarza się z owoców, a zwłaszcza wina z jabłek. Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że od XI wieku Polska była krajem o dość dużych tradycjach produkcji wina. Na chwilę obecną te winiarskie tradycje staramy się odnowić.
niemowlę ze smoczkiem
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pierwsza wyprawa maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, zazwyczaj korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?

Akcesoria pomocne podczas karmienia malucha
za pomocą butelki

Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nad mą posiadłością leciał, a nawet zaczął krążyć bocian. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatną histerię, albowiem jak wszem i wobec wiadomo boćki wróżą dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany posiada już piąteczkę. Zwłaszcza jeśli ma się właśnie powtórkę z karmienia maluszka. Nie jest to rzecz łatwa. Rodzice mają wiele do przemyśleń w powyższej sprawie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.