Pizza
Restauracja
Redaktor: MSM w Mońkach
Na podstawie: MSM w Mońkach

Na walory smakowe potrawy wpływa bezspornie wygląd, w jaki zostaje ona podana

Na szczęście już za nami okres ponurych stołówek masowego żywienia, flegmatycznych kelnerów i zimnej kawy. Odeszły czasy zapiekanek z pieczarkami i kiełbasek z rożna serwowanych w budkach campingowych. Mija czas zachwytu pizzą i hamburgerami. Obecny bywalec lokalu gastronomicznego, wydaje się być łowcą niezwykłych odczuć kulinarnych. Tradycyjne polskie jedzenie na nowo odzyskuje swoją świetność.
Restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Restauracje są nie tylko punktem, w którym serwuje się smaczne potrawy

Goście najczęściej wybierają się do tego rodzaju lokali dla obsługi oraz atmosfery, dlatego posiadacze restauracji powinni być świadomi tego, że jej wyposażenie ma bardzo ogromne znaczenie oraz może decydować o popularności. Co najważniejsze, warto zastanowić się nad tematyką lokalu. Aktualnie, restauracje w których podaje się różnorodne potrawy cieszą się dużo mniejszą popularnością, wiele osób bowiem wybiera konkretną kuchnię i woli udać się do restauracji tematycznej. Jeżeli już określi się, w czym restauracja ma się specjalizować, jej wystrój warto dostosować do wybranej stylistyki.
Pizza
Redaktor: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com

Co zjeść podczas imprezy?

Niebawem impreza...godzina 16:00, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego domu. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy trzy. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.