Pizza
Restauracja
Redaktor: MSM w Mońkach
Na podstawie: MSM w Mońkach

Na walory smakowe potrawy wpływa bezspornie wygląd, w jaki zostaje ona podana

Na szczęście już za nami czas ponurych stołówek masowego żywienia, nieśpiesznych kelnerów i zimnej kawy. Przeszły lata zapiekanek z pieczarkami i kiełbasek z rożna serwowanych w żałosnych budkach. Mija czas gloryfikacji pizzą i hamburgerami. Obecny klient restauracji, wydaje się być poszukiwaczem niezwykłych odczuć kulinarnych. Tradycyjne polskie jadło może liczyć na przychylność konsumentów.
Restauracja
Redaktor: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Restauracje są nie tylko punktem, w którym serwuje się smaczne potrawy

Goście najczęściej wybierają się do takich lokali dla obsługi i atmosfery, tym samym właściciele restauracji muszą zdawać sobie sprawę z tego, że jej wyposażenie ma naprawdę duże znaczenie i może decydować o popularności. Co najważniejsze, warto zastanowić się nad tematyką lokalu. Dzisiaj, restauracje w których serwuje się różnorodne potrawy charakteryzują się coraz mniejszą popularnością, dużo osób bowiem wybiera określoną kuchnię i woli udać się do restauracji tematycznej. Jeżeli już określi się, w czym restauracja musi się specjalizować, jej wystrój warto dopasować do wybranej stylistyki.
Pizza
Redaktor: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com

Co zjeść podczas imprezy?

Niebawem impreza...godzina 16:00, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na "domówkę" ze znajomymi, zatem 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować jakieś 20 min. od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 3. Najpierw kąpiel może i golenie, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.