Mama
huśtawki
Redaktor: MebleDlaDziecka.pl
Na podstawie: MebleDlaDziecka.pl

Idealny sposób na relaks - Huśtawki

Każdy z nas raczej wspomina jaką przyjemność daje bujanie się na huśtawce. Połowę dziecięcych lat spędzaliśmy w ogródkach zabaw, wstawionych między bloki, gdzie trzeszcząca huśtawka była obiektem największego pożądania. Szczęśliwi, którzy nie zamieszkiwali w blokach mieli własne podwórka i tam zwykle na solidnych konarach drzew rodzice montowali huśtawkę. Obecnie ogródki zabaw wyglądają zdecydowanie lepiej niż zaledwie kilkanaście lat temu.
małe dziecko, niemowlak
Redaktor: Kamilla Oliveira
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozszerzanie diety maluszka, czyli o czym warto pamiętać

Każda mama pragnie dla swojego dziecko jak najlepiej. Dlatego też od dnia urodzenia chce zadbać, aby maluchowi niczego nie brakło. Troska na dużym poziomie to tak naprawdę nie tylko garderoba z odpowiednich tkanin i dopasowane do rozwoju zabawki, ale tak naprawdę idealnie dobrana dieta, która będzie modyfikowana wraz z tym, jak dziecko będzie się rozwijało. Idealnym miejscem do szukania informacji o żywieniu dziecka jest blog o macierzyństwie.
rogal do karmienia piersią
Redaktor: Ceba Baby
Na podstawie: Ceba Baby

Jakie przybory okażą się bardzo przydatne młodej mamie, która dopiero co wróciła z córeczką do domu

Macierzyństwo w XXI wieku zdaje się mieć nieco bardziej humanitarne oblicze. Sporo pisze się o prawach reprezentantek płci pięknej, a i kobiety w stanie błogosławionym mogą liczyć na odmienne, czyli lepsze traktowanie, dla przykładu niektóre supermarkety udostępniają dla ciężarnych odrębne kasy albo obsługują je poza kolejką. Producenci akcesoriów dla niemowląt także nie pozostają w tyle i oferują świeżo upieczonym mamom asortyment, o jakim babcie nie ośmieliłyby się marzyć.
marzenia
Redaktor: Iglesia en Valladolid
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy śpiochy dla dziecka

Kompletowanie wyprawki dla noworodka wiąże się z wieloma dylematami. Przeważnie mama zaczyna od kupna ubranek dla swojego malucha. Wtedy pojawiają się pytania - jakie śpiochy kupić, w jakim rozmiarze i ile ubranek kupić?


Wybieramy śpiochy dla dziecka

Bywa tak, że w szale zakupów kobieta, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodkie, że wprost nie można się im oprzeć.
wanienka dla dziecka
Redaktor: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wanienka przeznaczona dla dziecka - a więc, kąpanie małego dziecka nie musi być straszne!

Każda mamusia wie, jak ważna jest odpowiednia higiena malutkiego dziecka, które to jeszcze nie umie pomyć się same. Do jeszcze niedawna kąpiel małego dzidziusia posiadała tylko jedno ułatwienie - wanienkę, która to można było postawić w jakimś wyższym miejscu, na przykład na stole, aby było prościej utrzymać w niej dzieciątko.
prezent
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Niebawem Dzień Matki? Poznaj pomysły na najlepsze prezenty dla swojej matki

Dzień Mamy to okazja, którą powinniśmy świętować w każdym roku, albowiem mama jest najważniejszą osobą w naszym życiu. To ona nas wychowała, wpajając nam pozytywne wartości oraz sprawiła, iż jesteśmy porządnymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, dobrze jest poszukać nadzwyczajnego prezentu, który wywoła na jej twarzy prawdziwy uśmiech.
Czapka
Na podstawie: pixabay.com

Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Przypływ pieniędzy, jaki posiadają dzięki ofiarności obecnego gabinetu rządowego, rodzice ma swoje przynajmniej podwójne znaczenie.


Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Po pierwsze mamusie i tatusiowie muszą się obecnie nieco natrudzić, by jak najkorzystniej wydatkować dodatkowe pieniążki.
dzieci
Redaktor: davitydave
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niczym spędzać czas w domu z najmłodszymi członkami rodziny – koncepcje i inspiracje zabaw z dziećmi. Gdzie szukać wiadomości na ten temat?

W jaki sposob kreatywnie spędzić czas w gronie rodzinnym?
Spędzanie czasu z najmłodszymi nie tylko sprawia, że dzieci mogą się prawidłowo rozwijać, lecz także buduje silne relacje między rodzicami i dziećmi. Udowodniono, że dzieci, które spędzają dużo czasu ze swoimi rodzicami lub pozostałymi najbliższymi członkami familii, rozwijają się o wiele, wiele prędzej a na przykład ich słownictwo jest o wiele bogatsze. Warto zatem spędzać czas z naszymi pociechami. Sprzyjają temu zbliżające się, jesienne wieczory.
Kobieta z dziedzkiem
Na podstawie: pixabay.com

Ciąża i poród to jedne z najwspanialszych zdarzeń w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego bólu, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z matek czuje się przepełniona szczęściem.

Zadowolenie z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Wszystkie kobietę wypełnia niesamowite szczęście i nic nie jest w stanie go zaburzyć. Małe rolę ma fakt, że zarywane są noce, a po ciąży ciągle prezentujemy się niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.
dziecko, rodzic
Redaktor: Monthly_M
Na podstawie: Fotolia

Twoje dziecko okazuje się najistotniejsze, pomyśl o jego zdrowiu, zastosowując właściwą dietę i zabiegi pielęgnacyjne

Każda mama przyzna, że dla niej dziecko jest najważniejszym człowiekiem na świecie i dla jego szczęścia czy zdrowia zrobi wszystko, co jedynie jest w stanie. Rodzicielstwo okazuje się wspaniałą przygodą, jednak jest także wielkim wyzwaniem. Dzieje się tak przede wszystkim w przypadku młodych oraz niedoświadczonych matek, które bywają skazane tylko na siebie i czasem obawiają się, czy postępują właściwie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.