Mama
prezent
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Niebawem Dzień Matki? Poznaj pomysły na najlepsze prezenty dla swojej matki

Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy obchodzić każdego roku, gdyż mama to najistotniejsza osoba w naszym życiu. To ona nas odchowała, wpajając nam pozytywne wartości i spowodowała, iż staliśmy się dobrymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, warto jest znaleźć nieprzeciętny upominek, który wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
Czapka
Na podstawie: pixabay.com

Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Napływ gotówki, jaki mają dzięki hojności aktualnego rządu, rodzice ma swoje co najmniej dwojakie znaczenie.


Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Po pierwsze młodzi rodzice muszą się obecnie nieco natrudzić, by jak najlepiej wydatkować dodatkowe pieniążki.
dzieci
Redaktor: davitydave
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niczym spędzać czas w domu z najmłodszymi członkami rodziny – koncepcje i inspiracje zabaw z dziećmi. Gdzie szukać wiadomości na ten temat?

Jak kreatywnie spędzić okres w gronie rodzinnym?
Spędzanie czasu z najmłodszymi nie tylko sprawia, iż dzieci potrafią się odpowiednio rozwijać, ale również buduje mocne relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi. Udowodniono, że dzieci, które spędzają dużo czasu ze własnymi rodzicami czy pozostałymi bliskimi członkami rodziny, rozwijają się o dużo, dużo szybciej a na przykład ich słownictwo będzie o wiele bogatsze. Warto więc spędzać okres z naszymi pociechami. Sprzyjają temu zbliżające się, jesienne wieczory.
Kobieta z dziedzkiem
Na podstawie: pixabay.com

Ciąża i poród to jedne z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego cierpienia, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z matek czuje się przepełniona szczęściem.

Zadowolenie z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Każdą dziewczynę przepełnia niesłychane radość i nic nie jest w stanie go zaburzyć. Minimalne range ma fakt, że bałamucone są noce, a po ciąży ciągle prezentujemy się niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.
dziecko, rodzic
Redaktor: Monthly_M
Na podstawie: Fotolia

Twoje dziecko jest najważniejsze, pomyśl o jego zdrowiu, planując najlepszą dietę i zabiegi pielęgnacyjne

Każda mama przyzna, że dla niej dziecko okazuje się najważniejszym człowiekiem na świecie oraz dla jego szczęścia bądź zdrowia uczyni wszystko, co jedynie jest w stanie. Rodzicielstwo bywa cudowną przygodą, mimo wszystko jest także ogromnym wyzwaniem. Dzieje się tak głównie w przypadku młodych oraz niewprawionych mam, które bywają skazane jedynie na siebie i nieraz obawiają się, czy działają właściwie.
niemowlę ze smoczkiem
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pierwsza wyprawa maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, zazwyczaj korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Matka z dzieckiem
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Czego nie może zapomnieć kobieta ciężarna, jadąca na odział położniczy?

Już na kilka tygodni tygodnie przed planowanym porodem mamusia musi się przygotować, by nie musiała szykować się w pośpiechu. Co powinna zawierać taka spakowana torba do szpitala?
Oprócz oczywistych dokumentów takich jak: dowód osobisty, dowód ubezpieczenia czy karta ciąży, kobieta musi zabrać ze sobą komplet rzeczy przydatnych jej podczas pobytu na porodówce, oraz wyprawkę dla niemowlaczka.
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Gdy zbliża się termin rozwiązania, wypada uszykować przydatne noworodkowi ubranka i inne niezbędne przedmioty potrzebne w czasie pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to rozmiaru mini pieluchy jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.