Matka
dziecko
Redaktor: Helen Doron Early English
Na podstawie: Helen Doron Early English

Jak powinien przebiegać proces dostarczania kolejnych smaków i potraw do diety niemowlaków.

Dzieci, które się dopiero co urodziły, mają mało rozwinięty układ pokarmowy. W czasie ciąży wszystkie niezbędne elementy dostarczane były pępowiną, tak więc niemowlak nie miał okazji na to, żeby poznać co to jedzenie. Jednak w momencie narodzin wszystko się zmienia, i niemowlak musi bardzo szybko przestawić się na coś zupełnie nowego. Na szczęście natura bardzo dobrze radzi z tym problemem, i przeważnie zdecydowana większość dzieci doskonale zaczyna jedzenie.
In vitro
Redaktor: CIAT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Refundacja in vitro – co dobrze pamiętać

Wiele par niecierpliwie czeka na przyjście na świat swego dziecka. Niestety, czasami przeróżne czynniki sprawiają że poczęcie bądź utrzymywanie go w ciele matki kończy się niepowodzeniem. Rodzajów leczenia niepłodności jest w dwudziestym pierwszym wieku wiele, lecz każda jest przeznaczona do zwalczania innych przyczyn – dlatego też w razie takich trudności, jak niedrożne jajowody, niewielka ilość plemników lub sytuacji gdy czas nagli, wskazane jest zapładnianie in vitro, dzięki któremu wiele par od lat posiada własne dzieci.
mama
Redaktor: iStock
Na podstawie: iStock

Każda mama poza determinacją potrzebuje również użytecznej pomocy

Wychowywanie dziecka, opiekowanie się nim, to zajęcie, jakich mało. Szkoda, iż nie rozumieją tego nasi politycy traktując matki, jako osoby, które nie mają pracy, lecz są na wiecznych wczasach. Gdyby choć jeden z nich, zwłaszcza taki, co wypowiada się na ten temat najczęściej pozostał z dzieckiem samemu przez cały dzień. W takim momencie by odkrył, o jakim temacie mowa, chociażby byłaby to jedynia ułamkowa świadomość, wstrząs, jaki szybko minął. Później zwierzałby się kumplom w Sejmie, jaka to fajna praca, a na samą myśl aż drżałyby mu ręce, które dla niepoznaki chowa w kieszeniach marynarki…
twarz
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skompletować wyprawkę dla malucha?

Kupno wyprawki dla brzdąca jest to jedno z pierwszych wyzwań, które stoi przed młodymi rodzicami. Siłą rzeczy nie znają oni się na dziecinnych rzeczach, a każdy, kogo pytają o radę poleca im co innego.


W jaki sposób skompletować wyprawkę dla malucha?

Mym zdaniem lepiej jest mieć na początku zbyt mało rzeczy i później coś dokupić (czy otrzymać w prezencie) niż kupić wszystko, co wciska ekspedient w sklepie a także następnie zastanawiać się, do czego miało to służyć jak też jak to się stało, iż przez pierwszy rok do niczego nie było pomocne.
Czapka
Na podstawie: pixabay.com

Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Przypływ pieniędzy, jaki posiadają dzięki ofiarności obecnego gabinetu rządowego, rodzice ma swoje przynajmniej podwójne znaczenie.


Żaden element dziecięcej garderoby nie jest tak ważny jak nakrycie głowy

Po pierwsze mamusie i tatusiowie muszą się obecnie nieco natrudzić, by jak najkorzystniej wydatkować dodatkowe pieniążki.
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Kiedy termin porodu jest niedaleko, wypada przygotować przydatne bobasowi ciuszki a także inne pomocne akcesoria potrzebne podczas pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to najmniejszego rozmiaru pieluszki jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.