Noworodek
akcesoria dla niemowląt
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co warto kupić, gdy mamy pierwsze dziecko? Co jest pomocne? Co może być przydatne?

Opieka nad niemowlakiem to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jak jest to pierwsze dziecko w rodzinie. Trzeba pamiętać o odpowiedniej trosce, która zapewni dziecku zdrowe oraz szczęśliwe dorastania. Aby tak było trzeba pamiętać o wielu elementach, jakie spowodują, że taka opieka okaże się bardzo efektywna. Spośród wielu rzeczy warto zwrócić uwagę na otulacze dla niemowląt. Otulanie dzieci zaraz po urodzeniu zalecane jest przez pediatrów. To po prostu naturalna i znana od dawnych czasów metoda na uspokojenie małych niemowlaków.
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Przyjście na świat dziecka to z pewnością okres dużych zmian w każdym bez wyjątku budynku mieszkalnym. Młodzi małżonkowie muszą się w końcu nauczyć opieki nad małym obywatelem oraz odmienić osobiste tymczasowe zachowania. Pierworodne dziecko w domu to dla nich wielkie wydarzenie. Wyzwanie z jakim muszą się zetknąć, jeżeli chcą później faktycznie pozostawać zadowolonymi z tego, jak toczy się z socjalizowanie dziecka.
czapki dziecięce
Redaktor: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapka dla dziecka - kiedy nieodzowna?

To czy ją zakładać jak też kiedy, wywołuje na ogół wiele emocji – zwłaszcza pośród naszych babuń. Zdarza się, że podpowiadają, ażeby brzdąc nosił ją nawet w ciepłym mieszkaniu.
dziecko, noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla niemowlaka - lista obowiązkowa!

Kompletując wyprawkę dla niemowlaczka, nie daj się porwać szałowi zakupów! Uważnie dobieraj rzeczy, aby po porodzie nie okazało się, że brak ci czegoś istotnego. Sprawdź, co niezbędnie trzeba mieć. Pamiętaj, by nie kupić na początek nazbyt wielu ubranek dla noworodka, bowiem dzieciątko po urodzeniu może okazać się większe aniżeli przypuszczałaś.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Kiedy termin porodu jest niedaleko, wypada przygotować przydatne bobasowi ciuszki a także inne pomocne akcesoria potrzebne podczas pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to najmniejszego rozmiaru pieluszki jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.