Noworodek
akcesoria dla niemowląt
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co warto kupić, gdy mamy pierwsze dziecko? Co jest pomocne? Co może być przydatne?

Opieka nad małym dzieckiem to duże wyzwanie, szczególnie jak jest to pierwszy niemowlak w rodzinie. Należy pamiętać o odpowiedniej trosce, która zapewni dziecku zdrowe oraz szczęśliwe wzrastanie. Aby tak było trzeba pamiętać o różnych elementach, jakie sprawią, że tego typu opieka będzie całkiem efektywna. Spośród różnych rzeczy na uwagę zasługują na pewno otulacze dla niemowląt. Otulanie dzieci w pierwszych tygodniach życia zalecają pediatrzy. To bardzo naturalna jak i znana od dawna metoda uspokajania maluchów.
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Narodziny potomstwa to bez wątpienia czas wielkich przemian w każdym bez wyjątku domu. Świeżo upieczeni rodzice muszą się w końcu nauczyć troski nad młodym człowiekiem i zmodyfikować swoje dotychczasowe nawyki. Pierwsze dziecko w domu to dla nich ogromne wyzwanie. Wyzwanie z jakim muszą się zmierzyć, o ile chcą następnie naprawdę być usatysfakcjonowanymi z tego, jak przebiega z socjalizowanie dziecka.
czapki dziecięce
Redaktor: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapka dla dziecka - kiedy nieodzowna?

To czy ją wkładać jak też kiedy, sprawia zwykle wiele emocji – w szczególności wśród naszych babć. Bywa, iż podpowiadają, by maluch nosił ją nawet w ciepłym domu!
dziecko, noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla niemowlaka - lista obowiązkowa!

Kompletując wyprawkę dla dzidziusia, nie daj się porwać szałowi sprawunków! Cierpliwie dobieraj rzeczy, żeby po porodzie nie okazało się, iż brakuje ci czegoś istotnego. Sprawdź, co niezbędnie należy mieć. Pamiętaj, ażeby nie kupić na początek nazbyt wielu ubranek dla bobaska, bo dziecko po urodzeniu może być większe niż przypuszczałaś.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Gdy zbliża się termin rozwiązania, wypada uszykować przydatne noworodkowi ubranka i inne niezbędne przedmioty potrzebne w czasie pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to rozmiaru mini pieluchy jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.