Noworodek
akcesoria dla niemowląt
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co warto kupić, gdy mamy pierwsze dziecko? Co jest pomocne? Co może być przydatne?

Opieka nad niemowlakiem to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jak jest to pierwszy niemowlak w rodzinie. Należy pamiętać o odpowiedniej trosce, która zapewni naszemu maleństwu zdrowe i szczęśliwe dorastania. Żeby tak było trzeba pamiętać o różnych elementach, jakie sprawią, że tego typu opieka okaże się bardzo efektywna. Spośród różnego rodzaju rzeczy na uwagę zasługują na pewno otulacze dla niemowląt. Otulanie noworodków i niemowląt zaraz po urodzeniu zalecane jest przez pediatrów. To po prostu naturalna i znana od dawna metoda uspokajania małych niemowlaków.
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Narodziny potomstwa to bez wątpienia czas wielkich przemian w każdym bez wyjątku domu. Świeżo upieczeni rodzice muszą się w końcu nauczyć troski nad młodym człowiekiem i zmodyfikować swoje dotychczasowe nawyki. Pierwsze dziecko w domu to dla nich ogromne wyzwanie. Wyzwanie z jakim muszą się zmierzyć, o ile chcą następnie naprawdę być usatysfakcjonowanymi z tego, jak przebiega z socjalizowanie dziecka.
czapki dziecięce
Redaktor: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapka dla dziecka - kiedy nieodzowna?

To czy ją wkładać a także kiedy, sprawia na ogół wiele emocji – zwłaszcza wśród naszych babć. Bywa, że sugerują, aby bąk nosił ją nawet w ciepłym domu.
dziecko, noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla niemowlaka - lista obowiązkowa!

Kompletując wyprawkę dla bobaska, nie daj się porwać szałowi zakupów! Uważnie dobieraj rzeczy, aby po porodzie nie okazało się, że brak ci czegoś ważnego. Sprawdź, co nieodzownie należy mieć. Pamiętaj, żeby nie kupić na początek nazbyt wielu ubranek dla niemowlaka, albowiem dziecko po urodzeniu może być większe aniżeli przypuszczałaś.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Gdy zbliża się termin rozwiązania, wypada uszykować przydatne noworodkowi ubranka i inne niezbędne przedmioty potrzebne w czasie pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to rozmiaru mini pieluchy jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.