Noworodek
akcesoria dla niemowląt
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co warto kupić, gdy mamy pierwsze dziecko? Co jest pomocne? Co może być przydatne?

Opieka nad małym dzieckiem to duże wyzwanie, szczególnie gdy jest to pierwsze dziecko w rodzinie. Należy pamiętać o właściwej trosce, jaka zapewni dziecku zdrowe i szczęśliwe wzrastanie. Aby tak było trzeba pamiętać o wielu elementach, jakie sprawią, iż tego typu opieka okaże się całkiem efektywna. Spośród różnych rzeczy warto zwrócić uwagę na otulacze dla niemowląt. Owijanie noworodków i niemowląt zaraz po urodzeniu zalecają pediatrzy. To po prostu naturalna i znana od dawna metoda na uspokojenie małych niemowlaków.
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Przyjście na świat dzieci to bez wątpienia okres wielkich przemian w każdym domu. Świeżo upieczeni małżonkowie muszą się przecież nauczyć opieki nad małym człowiekiem i odmienić indywidualne tymczasowe przyzwyczajenia. Pierworodne maleństwo w domu to dla nich wielkie wydarzenie. Wyzwanie z jakim powinni się zetknąć, jeśli chcą później faktycznie pozostawać zadowolonymi z faktu, jak toczy się wychowanie dziecka.
czapki dziecięce
Redaktor: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapka dla dziecka - kiedy nieodzowna?

To czy ją wkładać a także kiedy, sprawia na ogół wiele emocji – zwłaszcza wśród naszych babć. Bywa, że sugerują, aby bąk nosił ją nawet w ciepłym domu.
dziecko, noworodek
Redaktor: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyprawka dla niemowlaka - lista obowiązkowa!

Kompletując wyprawkę dla niemowlaka, nie daj się porwać obłędowi zakupów! Cierpliwie dobieraj rzeczy, żeby po porodzie nie okazało się, że brak ci czegoś istotnego. Sprawdź, co koniecznie należy mieć. Pamiętaj, aby nie kupować na początek zbyt wielu ubranek dla niemowlaka, bo dziecko po urodzeniu może być większe aniżeli przypuszczałaś.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykujemy wyprawkę dla malucha.

Kiedy termin porodu jest niedaleko, wypada przygotować przydatne bobasowi ciuszki a także inne pomocne akcesoria potrzebne podczas pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to najmniejszego rozmiaru pieluszki jednorazowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.