Przekąski
Przekąski
Redaktor: Tarsmak
Na podstawie: Tarsmak

Przekąski na imprezę – jak je zaplanować, by goście byli zachwyceni zaproponowanymi potrawami?

W lokalnej kulturze spotkanie z rodziną nie obędzie się bez stołów z jedzeniem. Nie należy się w związku z tym dziwić, że współcześnie w zasadzie każda osoba, która organizuje imprezę – domówkę, chce zapewnić własnym gościom faktycznie jak największą ilość dań do wyboru. O imprezowym menu wskazane jest pomyśleć już na kilka tygodni przed wydarzeniem, by znaleźć przydatne przepisy kulinarne.
Przekąski
Redaktor: Centrum Naturhouse
Na podstawie: Centrum Naturhouse

Produkcja pellet na skalę międzynarodową - polska marka Jedność

Czym byłyby wieczory z przyjaciółmi bez przekąsek oraz snacków? Każdy człowiek wie, że nawet najlepsza impreza się bez tego nie obejdzie. Paluszki, chrupki czy chipsy tak naprawdę towarzyszą nam co dzień, bo niejednokrotnie sięgamy po nie w czasie przerwy w pracy lub pałaszujemy co wieczór przed telewizorem.
Pizza
Redaktor: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie i kiedy zjeść w przystępnej cenie oraz smacznie? Przeglądamy ofertę kulinarną

SZYBKO I PYSZNIE

Prawda jest taka, że jesteśmy bardzo wygodniccy. Kiedy nie mamy ochoty robić obiadu po prostu sięgamy po telefon i w kilka chwil zamawiamy coś z dostawą do domu np. kebab. Wielu ludzi się skrzywi i stwierdzi, że to niezdrowe. Prawda jest jednak taka, że zjedzenie kebaba raz na jakiś czas jest lepsze niż codzienne podjadanie słodyczy. Poza tym można kupić samo mięso dodawane do kebaba i ugotować do niego np. ryż i w ten sposób mamy bardzo smaczny posiłek, szybko, smacznie i tanio. W dzisiejszych czasach, gdy liczy się każda chwila, np. w drodze powrotnej do domu możemy zajść do miejsca, w którym robione są kebaby. Możemy wziąć posiłek na wynos, lub po prostu zjeść w budce to, co zamówiliśmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.